Lista startowa 2023-07-01 X SĘDZISZOWSKI BIEG PO ZDROWIE 10,2 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3 Bąk Marcin --- M40 Tumlin Wykień P
2 4 Bąk Beata --- K40 Tumlin Wykień P
3 6 Bąk Dawid --- M20 Miedziana Góra P
4 0 Bednarczyk Krzysztof --- M50 Kraków R
5 104 Bik Mariusz --- M40 Bielsko biała P
6 7 Brzeziński Tomasz --- M30 Sędziszów P
7 46 Buczyński Arkadiusz OSV TEAM I PRZYJACIELE M40 bolesław P
8 29 Caban Jakub --- M30 Książe Skroniów P
9 18 Chodakowska Aleksandra --- K30 Jędrzejów P
10 17 Czapla Grzegorz --- M30 Jędrzejów P
11 102 Czuba Piotr --- M20 Wodzisław P
12 0 Dawgiert Daniel --- M40 KIELCE R
13 0 Dolega Darek BIEGIEM RADOM ! M50 Radom R
14 47 Dragon Krzysztof --- M40 Katowice P
15 103 Dudziak Ryszard --- M50 Sosnowiec P
16 49 Fiul Marcin --- M40 Książ wielki P
17 100 Gaweł Piotr --- M40 Piekoszów P
18 11 Głażewski Tomasz --- M30 Warszawa P
19 19 Jamioł Michał --- M40 Kielce P
20 34 Jamioł Anna --- K30 Kielce P
21 31 JANIEC Krystian --- M40 Sędziszów P
22 0 Janik Mateusz --- M20 Kraków R
23 13 Karp Jarosław --- M40 Książ Wielki P
24 8 Karwacki Mateusz CZARNECKI RUN TEAM M40 Kielce P
25 38 Kasińska Justyna --- K30 Sędziszów P
26 39 Kasińska Karolina --- K30 Sędziszów P
27 22 Klasa Marcin --- M40 Drwinia P
28 35 Kocój Marcelina --- K20 Trzebinia P
29 41 Kowalski Arkadiusz --- M20 Sędziszów P
30 12 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M30 Daleszyce P
31 36 Kwieciak Jarosław DĄBROWA GÓRNICZA M60 Dąbrowa Górnicza p
32 44 Lachowski Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS M60 Kraków P
33 0 Majewski Karol CZARNECKI RUN TEAM M30 SKARŻYSKO-KAMIENNA R
34 43 Manterys Danuta AZS AWF KRAKÓW MASTERS K50 Kraków P
35 20 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K30 Sobków P
36 33 Markowicz Szymon --- M30 30-611 P
37 45 Matyja Mariusz --- M30 Sędziszów P
38 42 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M40 Górno P
39 32 Motyczyński Grzegorz SAINT GOBAIN - SQUAD M50 Dabrowa Górnicza P
40 106 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K60 Kielce R
41 23 Pacholec Dawid --- M20 Słupia P
42 5 Pawłowska Katarzyna ZABIEGANI W KIELCACH K40 Chęciny P
43 15 Pierzchała Roman --- M70 Mierzyn P
44 10 Podsiadło Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
45 0 Przybył Elżbieta --- K40 Polska R
46 21 Pyrek Grzegorz --- M40 Brzegi P
47 16 Romański Adrian --- M20 Kielce P
48 14 Sito Wioleta --- K30 Sedziszow P
49 50 Słowikowski Daniel --- M50 Sędziszów P
50 27 Snoch Ryszard --- M50 Piekoszów p
51 105 Sowa Wojciech CZARNECKI RUN TEAM M20 Kraków P
52 0 Strasz Kamil --- M20 Wodzisław R
53 48 Strujniak Dominik --- M20 Mierzawa 64 P
54 40 Szymkiewicz Tomasz KIELECKI BIEGACZ M50 Kielce P
55 2 Ślusarczyk Adrian --- M40 Jędrzejów P
56 1 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M30 Kielce P
57 30 Włodarczyk Marian CZARNECKI RUN TEAM M50 Skarżysko-Kamienna P
58 30 Włodarczyk Marian CZARNECKI RUN TEAM M60 Skarżysko Kamienna P
59 9 Wotliński Andrzej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M60 Skarżysko-Kamienna P
60 25 Wronecki Kamil --- M20 Włoszczowa P
61 26 Zatorski Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 KIELCE P
62 0 Zawłocka Monika --- K30 Nida R
63 101 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K40 Brzeziny P
64 28 Zimoląg Piotr --- M50 Ligota Piękna P
65 24 Zubiński Tomasz CZARNECKI RUN TEAM M50 Suchedniów P
66 37 Żmigrodzki Ryszard x M60 Słomniki P