Lista startowa 2022-01-06 BIEG ULTRA CK MARATON-CZARCI ODDECH 13km 6-01-2022 KIELCE

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 327 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 0 Antas Mariola --- K4 Kielce R
3 0 Augustyńska Kinga BLEKITNA XVII-TKA K4 Kraków R
4 0 Balcerowski Rafal --- M4 Warszawa R
5 385 Banasiewicz Tomasz JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI M4 Jędrzejów P
6 330 Banasik Beata --- K4 Busko Zdrój P
7 286 Banaszek Paweł --- M4 Starachowice P
8 359 Banaszewski Łukasz --- M2 Staszów P
9 233 Banaś Kamil --- M2 Kielce P
10 235 Baran Paweł --- M4 Suków P
11 0 Baran Marcin BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M2 Kielce R
12 360 Bartczak Robert --- M5 Warszawa P
13 371 Bartosiewicz Adam --- M4 Gryfino P
14 366 Barucha Robert --- M5 Kielce P
15 321 Bazak Andrzej --- M4 Kielce P
16 399 Bednarz Iwona --- K2 Jarocin P
17 269 Bogucki Andrzej --- M5 Radom P
18 266 Boś Piotr --- M2 Biała Podlaska P
19 378 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Piaseczna Górka P
20 0 Brodalka Michał --- K2 Kielce R
21 207 Brzoza Sebastian --- M4 Kielce P
22 219 Bugajski Bartosz SIEBIEGA M2 Mąchocice Kapiulne P
23 311 Capała Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Starachowice P
24 0 Chlewicki Damian --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski R
25 282 Cholewa Dariusz --- M2 Wierzbica P
26 215 Chruściel Przemek BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 KIELCE R
27 377 Cieciorowska Aleksandra --- K2 Końskie P
28 379 Cieciorowski Andrzej --- M4 Końskie P
29 201 Czaplarski Jakub --- M2 Chęciny P
30 0 Czarnota Grzegorz --- M2 Kielce R
31 312 Czupryński Michał --- M2 Kielce P
32 289 Dąbek Daniel BIEGIEM RADOM ! M5 Rykoszyn P
33 310 Deleska Magdalena --- K4 Jedlińsk P
34 277 Długosz Jacek LKB RUDNIK M4 Kielce P
35 283 Dołomisiewicz Sławomir --- M5 Staszów P
36 202 Domino Beata MORSJUSZE K2 Kielce P
37 349 Drąg Piotr STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M2 Krzaki P
38 242 Driański Marcin --- M4 Starachowice P
39 246 Duda Joanna BBL STRAWCZYN/ WOŹNIAK TEAM K4 Mniów P
40 228 Dulęba Marcin BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Łączna P
41 0 Dziewięcki Filip --- M2 Bodzentyn R
42 329 Dziurska Katarzyna DALESZYCE K4 Daleszyce P
43 0 Fałdziński Maciej --- M2 Kielce R
44 267 Florys Łukasz ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Starachowice P
45 387 Furmańska Dorota --- K4 Kielce P
46 323 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
47 276 Gajdowski Konrad --- M2 Staszów P
48 320 Gaweł Piotr ULKS ORZEŁ BRYNICA M4 Piekoszów P
49 236 Gąsior Maciej 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
50 311 Gizan Monika ZABIEGANE STARACHOWICE K2 Starachowice P
51 380 Grabowski Sebastian --- M4 Urzędów P
52 259 Gryz Jacek --- M4 Nowy Dwór Mazowiecki P
53 0 Harnik Krzysztof --- M4 Kielce R
54 256 Hernik Justyna --- K4 Radom P
55 0 Hińcza Tomasz --- M2 Górno R
56 392 Imiołek ADAM BIEGIEM RADOM ! M5 Jedlińsk P
57 206 Iwan Czesław WIKAM KIELCE M6 Kielce P
58 391 Iwan Michał --- M2 Kielce P
59 332 Jabłoński Kazimierz SPRINTER PRĄDY M6 Prądy P
60 0 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna R
61 265 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów P
62 0 Jagieło Kinga IŁŻA PĘDZI K2 Starachowic R
63 243 Jagodzki Daniel --- M2 Kielce R
64 301 Jamróz Mariola --- K4 Kielce P
65 254 Janeczko Małgorzata --- K2 Skarżysko-Kamienna P
66 0 Janik Beata --- K2 Radomsko R
67 351 Janusek Grzegorz CIEPŁEJ NIE PIJĘ M4 Kije P
68 305 Jaworska Karolina STREET RUN RADOM K2 Jedlnia Letnisko P
69 0 jeczmyk łukasz --- M4 koniecpol P
70 237 Jędrusiak Paweł --- M4 Busko P
71 398 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K2 Daleszyce P
72 278 Jóźwik Marek RUN4FUN RADOM M4 radom P
73 0 Kaczmarski Jarosław W POGONI ZA DUCHEM M4 Tomaszów Mazowiecki R
74 249 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K2 Piaseczno P
75 307 Kasprzyk Mateusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 mkasprzyk6@wp.pl P
76 322 Kasza Jan 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Chroberz P
77 373 Kaźmierczak Grzegorz --- M4 Warszawa P
78 328 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
79 306 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K2 PIŃCZÓW P
80 374 Klisowska Zosia --- K2 Szczęsne P
81 0 Kluźniak Jacek --- M4 Kielce R
82 0 Kobierski Michal --- M4 Będzin R
83 263 Kolasa Marek --- M6 Kielce P
84 0 Kosiba Wojtek --- M4 Mogilany R
85 257 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
86 0 Kowalski Grzegorz W POGONI ZA DUCHEM M4 Dąbrowa Górnicza P
87 0 Kozłowski Jerzy --- M2 Brzeg R
88 364 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M2 Daleszyce P
89 0 Kozyra Marek BBM/KKL KIELCE M6 KIELCE R
90 203 Kraj Stanis3aw DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M5 Bieliny P
91 268 Kruszyna Mariusz --- M4 Zagnańsk P
92 0 Krzesimowski Damian --- M4 Kielce R
93 208 Krzos Michał --- M2 Kielce P
94 0 Krzos Michal --- M2 Kielce R
95 284 Kubicz Przemysław --- M2 Bliżyn P
96 0 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M4 Kielce R
97 350 Kulesza Grażyna --- K5 Kielce P
98 0 Kumańska Monika --- K4 Kielce R
99 245 Kunke Magdalena WKURW TEAM K2 Mieścisko P
100 390 Kuzia Grzegorz --- M4 Kielce P
101 0 Kwiatek Tomasz --- M4 Pruszków R
102 356 Kwiatkowska Magdalena --- K4 Kielce P
103 0 Kwiecień Dawid --- M2 Kielce R
104 0 Kwiecień Michał --- M4 Piekoszów R
105 0 Lasocka Klaudia --- K2 Kielce R
106 0 Laszczka Renata --- K4 Warszawa R
107 0 Latańska Zuzanna --- K2 Papowo Biskupie R
108 0 Lechowska Katarzyna MAMY-BIEGAMY KIELCE K4 Osiedle Bławatków R
109 221 Lisowski Marcin --- M2 Szewce P
110 343 Łakomiec Piotr DREAM TEAM M2 Bieliny P
111 0 Łoskot Artur --- M4 Skarżysko Kamienna R
112 296 Łyszczyńska Izabela --- K4 Kielce P
113 367 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M2 Leszczyny P
114 324 Maciąg Krzysztof SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Kielce P
115 325 Madejski Sławomir --- M2 Radkowice P
116 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M5 Starachowice R
117 393 Majewski Zbigniew --- M6 Chroberz P
118 386 Majewski Tomasz --- M4 Kielce P
119 389 Marcinkiewicz Anna --- K4 BIAŁOBRZEGI P
120 365 Mastalerz Katarzyna --- K4 Puszcza Mariańska P
121 227 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M2 Kielce P
122 212 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M2 Skarżysko Kamiena P
123 239 Mączka Nikodem --- M4 Staszów P
124 238 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów P
125 0 Melon Krzysztof --- M2 Kielce P
126 397 Meresińska Iwona --- K5 Jędrzejów P
127 341 Michnicki Przemyslaw --- M4 Kielce P
128 222 Migus Anna --- K2 Lublin P
129 363 Migus Tomasz --- M2 Lublin P
130 299 Miksa Marcin --- M2 Kielce P
131 315 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Chmielnik P
132 294 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Starachowice P
133 229 Minner Roman MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Górno P
134 352 Miszczyk Paweł --- M2 28-500 Kazimierza Wielka P
135 0 Mizdrak Artur --- M5 Kielce R
136 0 Młocka-Gorczyńska Matylda --- K2 Warszawa R
137 205 Młudziński Piotr ZABIEGANE STARACHOWICE M4 Mirzec P
138 0 Mochocki Marcin --- M4 KIELCE R
139 337 Moskwa Katarzyna STREET RUN RADOM K4 Radom P
140 287 Motyka Ernest --- M4 Radom R
141 248 Mozyrska Dorota --- K4 Białystok P
142 395 Mucha Tomasz --- M4 Kielce P
143 214 Nadolna Anna --- K2 Kielce P
144 271 Niewiadomski Marcin --- M4 Kazimierza Wielka P
145 370 Nowak Oktawiusz --- M4 Starachowice P
146 0 Oksieniuk Marcin --- M4 Nadarzyn R
147 225 Ołub Cezary --- M4 Skarżysko-Kamienna P
148 216 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
149 223 Ordziński Bartek --- M4 Stąporków P
150 0 Orzeł Wojciech --- M4 Warszawa R
151 317 Osinski Norbert --- M2 Warszawa P
152 384 Pacyna Piotr BIEGIEM RADOM ! M4 Skarżysko Kamienna P
153 274 Pająk Michał --- M2 Kielce P
154 0 Pańka Mikołaj --- M4 Kielce R
155 308 Paprocka Ewa --- K4 Warszawa P
156 376 Pasek Monika DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K4 Czachówek P
157 375 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
158 357 Pasoń Ilona 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Błogoszów P
159 0 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K2 Wolbrom R
160 0 Paulina Cabaj --- K2 Brwinów R
161 0 Pazik Jakub --- M2 Tomaszów Mazowiecki R
162 0 Peryt Renata --- K4 Starachowice R
163 288 Peryt Renata ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice P
164 270 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
165 319 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
166 382 Piętak Grzegorz --- M4 Wąchock p
167 394 Piętka Dariusz --- M5 Ćmielów P
168 251 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
169 0 Przepióra Renata --- K4 Kielce R
170 0 Przybyło Mateusz --- M4 Kraków R
171 280 Przygoda Maciej --- M2 Kielce P
172 0 Przywara Marek --- M5 Dwikozy R
173 293 Puzon Tomasz --- M4 Kielce P
174 292 Puzon Mirosław --- M4 Kielce P
175 252 Pytel Bożena --- K4 Bodzentyn P
176 338 Ragan Monika --- K2 Jarocin P
177 262 Rajca Monika 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Chmielnik P
178 224 Ratyński Paweł --- M2 Główczyn P
179 368 Rębkowski Piotr OTWOCK RUNNING TEAM M5 Otwock P
180 234 Robak Justyna ZABIEGANI W KIELCACH K4 Kielce P
181 354 Rogóż Rafał --- M4 Kielce P
182 264 Ruchomski Wiesław --- M6 Kielce P
183 342 Rudnicki-Matracki Artur RUN4FUN RADOM M4 Radom P
184 372 Ruszczak Tomasz --- M4 Warszawa P
185 333 Rytel Marta --- K4 Warszawa P
186 0 Sadza Anna MECHANIK I PRZYJACIELE K2 Skarżysko-Kamienna R
187 210 Salwa Jakub --- M4 Kielce P
188 358 Sapa Artur --- M2 Kielce P
189 0 Sąkol Tomasz --- M4 Żarnowiec R
190 381 Senderowski Wojciech RTC CHMIELNIK M2 Chmielnik P
191 336 Seredyka Aleksandra --- K4 Boleścice P
192 0 Setnikowski Grzegorz --- M6 Otwock R
193 349 Siek Kazimierz --- M5 Zabrnie P
194 232 Sitarski Karol --- M2 Kielce P
195 253 Skop Pawel WKURW TEAM M4 Przecław P
196 279 Skowron Sebastian --- M4 Skarżysko Kościelne P
197 318 Skraburski Kamil RUN4FUN RADOM M2 Radom P
198 0 Skraburski Piotr RUN4FUN RADOM M4 Radom P
199 211 Skrzeczyna Mikołaj --- M2 mikolaj.skrzeczyna@onet.pl P
200 361 Skrzyniarz Paweł --- M2 Kielce P
201 362 Skrzyniarz Artur --- M2 Kielce P
202 300 Skrzyniarz Marek --- M4 Kielce P
203 258 Skrzypek Paulina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
204 272 Sławomirski Damian RUN4FUN RADOM M4 Radom P
205 213 Słopiecki Artur --- M2 Kielce P
206 209 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
207 260 Smelcerz Mateusz --- M2 Kielce P
208 309 Snoch Ryszard --- M5 Piekoszów P
209 297 Sobczak Bartlomiej --- M2 Klwów P
210 250 Sobczyk Piotr MECHANIK I PRZYJACIELE M4 KIELCE P
211 383 Sokół Sylwia --- K4 Sędziszów P
212 314 Solarz Grzegorz --- M4 KIELCE P
213 204 Sójka-Krzos Agnieszka --- K2 Kielce P
214 391 Stachowicz Adam --- M2 Staszów P
215 285 Stachura Damian --- M2 Magdalenka P
216 247 Stawiarski Rafał --- M4 Busko-Zdrój P
217 397 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
218 240 Stępień Renata --- K5 Kielce P
219 0 Syska Janusz --- M4 Kielce R
220 331 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
221 281 Szaniecki Piotr --- M4 Daleszyce P
222 369 Szczepaniak Wiesław --- M6 Aleksandrów Łódzki P
223 316 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
224 353 Szczuka Jakub --- M2 Skarżysko-Kościelne P
225 340 Szkoda Robert --- M2 Biłgoraj P
226 226 Szlompek Paweł MORSJUSZE M2 Kielce P
227 302 Szostak Andrzej --- M5 Morawica P
228 0 Szumpur Mariusz --- M4 Sułkowice R
229 229 Szymkiewicz Filip --- M2 Kielce R
230 304 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M2 radom R
231 303 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M4 KIELCE P
232 295 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
233 241 Śmiałowski Artur --- M4 Kielce P
234 0 Świrszcz Andrzej --- M2 Zakrucze R
235 343 Teliga Rafał MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Huta Nowa P
236 200 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Kielce P
237 261 Telka Andrzej --- M6 Kielce P
238 244 Tomanek Renata --- K4 Starachowice P
239 0 Trojak Katarzyna --- K2 Kielce R
240 273 Wądek Tomasz --- M4 Wiślica P
241 0 Wiatrowska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce R
242 275 Wieczorek Wioleta --- K2 Wąchock P
243 249 Wiśniewska Agnieszka --- K4 BIAŁOBRZEGI P
244 358 Włodek Krzysztof --- M2 Radom P
245 396 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
246 347 Wojtczyk Mariusz --- M4 Kluczewsko P
247 348 Wojtczyk Andrzej --- M6 Kluczewsko P
248 290 Wojtuniak Jarosław BIEGIEM RADOM ! M4 Małęczyn P
249 313 Wotliński Andrzej MECHANIK I PRZYJACIELE M6 Skarżysko-Kamienna P
250 346 Woźniak Katarzyna --- K2 Ostrów Lubelski P
251 400 Woźniak Mateusz --- M4 Przysucha P
252 335 Woźniak Lidia --- K4 SKOŁYSZYN P
253 334 Woźniak Janusz --- M5 SKOŁYSZYN P
254 345 Woźniak Marek --- M5 Lublin P
255 215 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
256 326 Wójcik Robert --- M4 Warszawa P
257 0 Wójcik Mariusz --- M4 Kielce R
258 0 Wójtowicz Justyna --- K4 Bialobrzegi R
259 291 Wrona Rafał CIEPŁEJ NIE PIJĘ M4 Kielce P
260 0 Wrona Anna --- K2 Kielce R
261 230 Wzorek Michał --- M2 Starachowice P
262 355 Zając Wojciech --- M2 Jędrzejów P
263 255 Zalewski Łukasz WATAHA WILGA M2 Wilga P
264 344 Zawierucha Hubert DREAM TEAM M2 Bieliny P
265 0 Zborowski Józef --- M6 STASZÓW R
266 218 Ziętal Monika --- K4 Nowiny P
267 298 Ziętal Joanna --- K4 Kielce P
268 339 Ziółkowski Grzegorz --- M5 Gliwice P
269 0 Ziółkowski Jarosław --- M2 CHMIELNIK P
270 217 Zygan Rafał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
271 220 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ P