Lista startowa 2020-07-18 Piekoszów MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5037 Baziak Piotr BODYICOACH CYCLING TEAM M5 NOWY SACZ P
2 5061 Borkowski Michał VELOBIKE BUSKO M2 Pińczów P
3 5006 Brodowski Rafał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Karczew P
4 5022 Celary Krzysztof 72D ROWMIX JAWA TEAM M3 Kraków P
5 5027 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
6 5040 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
7 5049 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M5 Dąbrowa Górnicza P
8 5016 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M3 Ćmińsk P
9 5081 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
10 5007 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
11 5078 Karczmarek Tomasz --- M2 Dąbrowa Górnicza P
12 5079 Kleczaj Barbara SUPERDROB BIKE TEAM K- Mirzec P
13 5052 Kołodziejek Paweł SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa P
14 5042 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ M2 Sandomierz P
15 5019 Kozak Artur TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M2 Warszawa P
16 5086 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M5 Radom P
17 5005 Lasota Marcin --- M4 Łódź P
18 5048 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
19 5035 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
20 5024 Lenard Kamil --- M3 Legionowo P
21 5047 Łopatka Krystian --- M3 Warszawa P
22 5088 Malicki Michał SUPERDROB BIKE TEAM M3 Warszawa P
23 5023 Małyska Emil --- M3 lublin P
24 5009 Matłosz Michał BIKESHOP RZESZÓW M3 Rzeszów P
25 5011 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
26 5082 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
27 5073 Michalak Jacek PATNET TEAM M4 Piaseczno P
28 0 Mikołajczyk Tomasz --- M4 Wolbrom P
29 5017 Mitas Jarosław METROBIKES.PL M5 Warszawa P
30 5065 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
31 5059 Opoka Sebastian SKLEPROWEROWY.PL M2 Pińczów P
32 5000 Paszczyk Dariusz WYDOLNOSC.PL M4 Lublin P
33 5043 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa P
34 5010 Popławski Cezary BAR JANUSZ MTB TEAM M3 Warszawa P
35 5063 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
36 5054 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
37 5069 Rusek Marta WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI K- Warszawa P
38 0 Ruszkowski Cezary --- M5 Kielce P
39 5041 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
40 0 Sienkiewicz Karolina --- K- Warszawa P
41 5001 Skrzyniarz Przemysław --- M5 Warszawa P
42 0 Sobczak Bartosz OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
43 5058 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
44 5025 Szpiech Patryk --- M3 Tyczyn P
45 5087 Traczyk Damian --- M2 Moszczenica P
46 5055 Ulman Andrzej --- M3 Przeworsk P
47 5013 Wetoszka Michał GEODETIC TEAM M3 Warszawa P
48 5089 Woźniczka Michał HARDA HORDA M3 Krakow P
49 5075 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
50 5067 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
51 5018 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
52 5045 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
53 5028 Żyżyńska-Galeńska Krystyna WIELISZEW HERON TEAM K- Warszawa P