Lista startowa 2020-07-11 Daleszyce Ultra Maraton 4 Pory Roku Ultra

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
2 616 Antoniuk Artur ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M4 Kraśnik P
3 0 Bienias Piotr --- M4 Warszawa P
4 615 Bilkiewicz Maciej --- M3 Kielce P
5 514 Bochenek Janusz WKURW TEAM M6 Kielce P
6 0 Bujak Elżbieta --- K4 Bodzentyn P
7 0 Caban Jakub --- M3 Moskorzew P
8 0 Cieniuszek Izabella KAMKOSPORT.PL K4 Pruszków P
9 613 Cioch Cezary --- M4 Skaryszew P
10 0 Czuma Aneta --- K1 Łódź P
11 531 Daniel Maria --- K1 Warszawa P
12 0 Dobiasz Hubert --- M4 Szydłowiec P
13 0 Domagała Robert --- M4 Warszawa P
14 567 Dorobek Agata --- K4 Zabrze P
15 524 Dudek Gabriel --- M2 Opatów P
16 0 Falecki Damian --- M2 Ostrowiec świętokrzyski P
17 606 Fidelus Jacek WCHSZT M4 BRZESKO P
18 598 Flis Dariusz --- M5 Zabrze P
19 619 Gaj Grzegorz --- M4 Białobrzegi P
20 503 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
21 601 Głogowski Piotr STREET RUN RADOM M3 Radom P
22 0 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M5 Dąbrowa Górnicza P
23 577 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
24 0 Grzesik Paweł --- M2 Warszawa P
25 576 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M3 Brody P
26 605 Janek Sylwester --- M3 WIERZBICA P
27 593 Kisielewski Konrad --- M4 Kielce P
28 537 Konik Marcin --- M4 Kielce P
29 544 Konopka Sławek --- M4 Chełmiec P
30 561 Konopka Sylwia --- K4 Chełmiec P
31 0 Kowalczyk Bartłomiej --- M3 Warszawa P
32 603 Kowalczyk Mariusz --- M4 Żółwin P
33 0 Krasoń Łukasz --- M3 Tarnobrzeg P
34 540 Krasowski Mirek --- M4 Pruszków P
35 607 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
36 620 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
37 0 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
38 0 LASEK LESZEK --- M5 MAŁECZYN P
39 0 Lelonkiewicz Michał --- M4 Żyrardów P
40 522 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
41 602 Łoskot Tomasz --- M4 Wilga P
42 519 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
43 506 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K1 Rawa Mazowiecka P
44 610 Mąka Sławomir STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
45 0 Miedziejewski Andrzej --- M3 Pruszków P
46 608 Modzelewski Krzysztof STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
47 609 Modzelewski Wiesław STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M5 Ostrołęka P
48 523 Nowak Karol --- M4 Kielce P
49 621 Patrzałek Grzegorz --- M4 . P
50 0 Piasek Natalia --- K1 Iłża P
51 512 Pięta Marlena OSTROBIEC K4 Ostrowiec Św P
52 617 Poszalski Karol VEGE RUNNERS M5 Kielce P
53 0 Przywara Marek --- M4 Dwikozy P
54 618 Puzio Waldemar MARATOŃCZYK DĘBICA M6 Dębica P
55 510 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
56 542 Sadkowski Paweł --- M4 Maków P
57 521 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
58 0 Siemieńczuk Robert --- M5 Warszawa P
59 586 Skobel Robert SZAKAL BIEGA M4 Radom P
60 509 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M3 Małogoszcz P
61 614 Socha Norbert --- M3 Skaryszew P
62 0 Staniek robert --- M4 Baćkowice P
63 500 Stasiński Rafał --- M4 żyrardów P
64 504 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
65 595 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
66 597 Styczeń Justyna --- K1 Zabrze P
67 0 Surowiec Kamil --- M2 Szewna P
68 611 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn P
69 0 Ścieszka Wojciech --- M4 Kraków P
70 600 Świercz Jacek OSTROBIEC M4 Janik P
71 599 Tereszczuk Jakub DRUŻYNA W M3 Warszawa P
72 0 Truchlewski Tomasz --- M4 Starachowice P
73 0 Urban Wiktor --- M3 Zabrze P
74 505 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
75 612 Zalewski Michał STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M4 Ławy P
76 591 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
77 0 Zembik Łukasz --- M3 Warszawa P
78 536 Ziemniak Jarosław --- M5 KIELCE P
79 604 Żukowski Paweł VEGE RUNNERS M4 Warszawa P