Lista startowa 2024-05-19 CHĘCINY MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8053 Antos Grzegorz --- F4 Warszawa P
2 8076 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK2 Suchedniów P
3 8073 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
4 7005 Bilant Łukasz ERHAtki F0 Zapolice P
5 8092 Biskup Łukasz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
6 8159 Biskupski Mikołaj SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
7 8167 Błasik Szymon ERHAtki F2 Łask P
8 8068 Bolmiński Piotr --- F5 Warszawa P
9 8101 Borowiec Marek --- F7 Starachowice P
10 0 Bożek Justyna --- FK2 Krakow R
11 8168 Brożyna Łukasz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F4 Racławówka P
12 8143 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE F5 Kielce P
13 8110 Cedro Michał --- F3 Masłów P
14 7016 Chojnacki Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
15 8016 Cielak Waclaw --- F6 Pustkòw Osiedle P
16 8008 Cwalina Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F5 JANÓW LUBELSKI P
17 8102 Czarnota Adrian RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA FJ Malawa P
18 8017 Daśko Stanisław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F5 Janów Lubelski R
19 8149 Faszczewska Karolina --- FK2 Jaworznia P
20 7027 Faszczewski Igor MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Jaworznia P
21 8097 Fitał Krzysztof --- F2 Sobków P
22 8105 Gębicka Ewa SENGAM SPORT RACING TEAM FK2 Dąbrowa Górnicza P
23 8089 Gorczyca Andrzej --- F4 Krosno P
24 8040 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F3 Zagnańsk P
25 8145 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI F5 Kielce P
26 7029 Góźdź Małgosia SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI FK0 Kielce P
27 0 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM F4 Grębów R
28 8138 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
29 8099 Jajko Michał WIKPER TEAM F2 Stale R
30 8164 Janecki Dawid --- F3 Tomaszów Mazowiecki P
31 0 Jas Tomasz --- F4 Łopuszno P
32 7020 Jaworski Adam MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce R
33 8131 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM F4 Warszawa P
34 8177 Juszczak Joanna --- FK2 Kielce P
35 8007 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
36 8071 Kita Przemysław --- F3 Sobków P
37 7031 Knap Tymoteusz KTM NOVI KORONA F- Kielce P
38 7030 Koczanowicz Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
39 8116 Koczanowicz Maciej --- F5 Warszawa P
40 8066 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN F3 Kielce P
41 7011 Kopacz Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F- Bieliny P
42 7012 Kopacz Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F- Bieliny P
43 8000 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków P
44 8157 Kotowicz Andrzej --- F3 Polska P
45 8122 Król Piotr BODZENTYN TEAM F3 Kielce P
46 8160 Król Piotr SKLEPMERIDA.PL F2 Piekoszów P
47 8147 Król Paweł --- F3 Warszawa P
48 8175 Król Kacper --- FJ Piekoszów P
49 7034 Krzywicki Antoni --- F- Masłów P
50 8156 Krzywonos Slawomir --- F4 Wola Rafałowska P
51 8179 Ksawery Szubra JEDLICZE TEAM F0 Jedlicze P
52 8029 Kurtek Małgorzata --- FK2 Chęciny P
53 8077 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F7 Suchedniów P
54 7026 Kwiecień Wojciech MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce R
55 8146 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F6 RADOM P
56 8121 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
57 8125 Lutecki Leon SYNERGY RACING TEAM F2 Rzeszów R
58 7006 Łaguniak Oliwier ERHAtki F0 Łask P
59 8063 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
60 7013 Łodej Fabian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
61 8095 Łodej Aleksandra --- FK2 Daleszyce P
62 8081 Maciejak Aleksandra MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN FK5 Marki P
63 8027 Maciejewski Zbigniew COMMER CECON F4 Wolbórz P
64 7007 Malinowski Franciszek ERHAtki F0 Zduńska Wola P
65 8162 Mazurek Karolina --- FK2 Chęciny P
66 8155 Meducki Adam SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
67 8020 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
68 8142 Mikuszewski Wojciech --- F4 Czudec P
69 7002 Mrówka Miłosz SZKÓŁKA KOLARSKA SOKÓŁ TARNÓW F0 Niedomice P
70 8150 Mucha Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
71 8151 Mucha Joanna SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FK- Bieliny P
72 7032 Nawrot Stanisław --- F0 Strawczyn P
73 7001 Nemś Adrianna SENGAM SPORT RACING TEAM FK- Kiełkowice P
74 8132 Nizioł Mariusz KLUB KOLARSKI OSP ZABRATÓWKA F4 Chmielnik P
75 8093 NOWAK Tomasz MMP BOCHNIA F6 BOCHNIA P
76 8180 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
77 8037 Pańczyk Paweł --- F3 Strawczyn P
78 8023 Pańszczyk Wacław --- F5 Zakopane P
79 8176 Paterek Zdzisław --- F7 Kostomłoty ii P
80 8034 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO F4 Busko-Zdrój P
81 8182 Pawłowski Rafał --- F4 Bieliny R
82 8161 Piotrowski Karol --- F4 Chęciny P
83 8169 Pióro Szymon --- F3 Wilków P
84 8171 Prokopiuk Robert --- F5 Morawica P
85 8074 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
86 8088 Ramian Andrzej --- F5 Daleszyce P
87 8032 Rogala Adam --- F2 Piaseczno R
88 8172 Rokicki Marcel --- F2 Sobków P
89 8103 Rozmund Michał HARDA HORDA F2 Rzeszów P
90 8170 Rzeszutko Artur --- F3 Myślenice P
91 8019 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F4 Masłów R
92 8153 Siciarski Norbert SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
93 8163 Sikora Ewelina --- FK4 Kielce P
94 8035 Skrzyniarz Michał AKAMIT BODZENTYN F4 Nowiny P
95 8186 Skwarczeński Jan AGH CYCLING TEAM F2 Bolechowice P
96 8165 Smoląg Mariusz --- F5 Stąporków P
97 8094 Sobczyk Mateusz --- F3 Oleszno P
98 8113 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO F5 Busko Zdrój P
99 8185 Sójka Oskar --- F0 Piekoszów R
100 8154 Stachura Karol SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
101 8065 Stachurski Paweł CK BIKE SHOP TEAM F5 Kielce P
102 8174 Stelmach Tomasz WIKPER TEAM F3 Jastkowice P
103 8126 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F7 Kielce P
104 7033 Stępień Leon UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
105 8181 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
106 8158 Sudoł Tomasz STWA MTB TEAM F5 Stalowa Wola P
107 8056 Syska Szymon --- F4 Kielce P
108 8119 Szczotkowski Norbert CWKS RESOVIA RZESZÓW F2 Rzeszów P
109 8173 Szkudlarski Tymon RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F0 Łódź P
110 7035 szkudlarski jan RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F- łódź P
111 8069 Sztyjuk Sergiusz --- F3 Kielce P
112 7036 Szubra Tymoteusz JEDLICZE TEAM F- Jedlicze P
113 7009 Świerczyńska Zuzanna LKK LUKS SŁAWNO FK- Wodzierady P
114 7010 Świerczyński Antoni LKK LUKS SŁAWNO F- Wodzierady P
115 8005 Tyzo Piotr ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
116 8003 Walkiewicz Marcin --- F3 Kielce P
117 8004 Walkiewicz Karol --- FJ Kielce P
118 8152 Wąder Filip SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
119 8006 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
120 8111 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
121 8184 Wilkołek Marcin TKKF UKLEJNA MYSLENICE F4 Myślenice P
122 8033 Wilusz Wojtek --- F2 Strzyżów P
123 8048 Wiszowata Paulina ERHAtki FK2 Łask P
124 8183 Wojciechowski Marcin --- F5 Warszawa P
125 8183 Wojciechowski Marcin --- F5 Warszawa P
126 7004 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
127 8072 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F7 Kielce P
128 8062 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
129 8144 Wrona Michał --- F3 Kielce P
130 8178 Wróblewska Monika TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY FK2 Warszawa P
131 8036 Wrzesień Patryk --- F3 Pawłów P
132 8166 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA F4 WARSZAWA P
133 8014 Zbroja Łukasz --- F4 Skarżysko - Kamienna P
134 8031 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM F5 Bytom R
135 8091 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F6 Bodzentyn P
136 8115 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
137 8148 Żak Sylwia --- FK2 Warszawa P
138 8018 Żmudziak Grzegorz --- F5 kielce P