Lista startowa 2024-05-19 CHĘCINY MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3180 Abramczyk Paweł K.K..CATENA WYSZKÓW M4 Rząśnik P
2 3165 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa R
3 3163 Adamczyk Krzysztof VORTUNE EQUITY BIKE TEAM M5 Turka R
4 3226 Bachański Rafał ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M4 OTWOCK P
5 3072 Banasik Michał --- M3 Pierzchnica R
6 3147 Bartkiewicz Paweł RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZÓW P
7 3107 Bednarz Krzysztof --- M3 Kielce P
8 3191 Białek Patryk K.K..CATENA WYSZKÓW M3 Jasienica P
9 3121 Bielecka Magdalena ZERWANI Z ŁAŃCUCHA K4 Marki P
10 3130 Cacko Kacper COZMO BIKE TEAM M3 Warszawa P
11 3175 Chmieliński Wojciech RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZÓW P
12 3021 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
13 3245 Chwiej Karolina VELCREDO FACTORY TEAM K4 Brwinów P
14 3237 Dąbrowski Tomasz --- M4 Warszawa P
15 3239 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
16 3042 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M4 Ożarów Mazowiecki P
17 3079 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko Kościelne P
18 3000 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
19 3233 Duma Patrycja TEAM PKO BANK POLSKI K4 Warszawa P
20 3172 Dyńka Michał CYKLO JURA ZABIERZÓW MJ Stalowa Wola P
21 3156 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
22 3137 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski R
23 3231 Gąsiorowska Agnieszka PEGO.CC iFON K4 Łódź P
24 3053 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
25 3230 Gąsiorowski Bartłomiej PEGO.CC iFON M4 Łódź P
26 3244 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
27 3102 Gołda Jan SSC SUCHEDNIÓW M2 Starachowice P
28 3056 Gos Grzegorz --- M5 Lesznwola P
29 3228 Grzela Piotr TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
30 3247 Hajzler Mariusz ERHAtki M5 Łask P
31 3099 Hofman Igor KOMOBIKE SCOTT MJ Granica P
32 3139 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
33 3120 Janicki Sławomir ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M5 Marki P
34 3238 Janiszewski Artur --- M5 Łomianki P
35 3006 Januchta Kamil --- M3 Krajno P
36 3229 Jarzębowski Mateusz PEGO.CC iFON M3 Łódź P
37 3200 Jastrzębski Dariusz --- M3 Wierzbica P
38 3090 Jaszczura Michał MPCC M4 Przysucha P
39 3202 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
40 3176 Jędrzejczak Jakub --- M2 Łódź P
41 3011 Kamiński Piotr MTB CZUDEC M5 Czudec R
42 0 Kańkowski Michał BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Biłgoraj R
43 3086 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
44 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
45 3019 Kokoryk Michał O!KOKO! M4 Stare Budy P
46 3218 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M5 Józefów P
47 3179 Kosko Magdalena DAMOVO ZF BIKE TEAM K4 Ząbki P
48 3010 Kowal Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M5 Kielce P
49 3096 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów R
50 3080 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
51 3236 Kozak Artur TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
52 3138 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków P
53 3074 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
54 3017 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
55 3204 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
56 3051 Lackowski Andrzej VORTUNE EQUITY GROUP M3 Lublin P
57 3152 Leciejewski Kamil PEGO.CC iFON M4 Ożarów Mazowiecki P
58 3127 Lewandowski Bartłomiej DAMOVO ZF BIKE TEAM M4 Warszawa P
59 3035 Łaguniak Adrian ERHAtki M3 Łask P
60 3055 Łopatka Krystian --- M4 Warszawa P
61 3101 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków R
62 3032 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
63 3246 Łyżwa Marcin --- M4 Kielce P
64 3235 Majcher Łukasz --- M4 Krężnica jara P
65 3199 Matoga Sara --- K2 Myślenice P
66 3043 Michalczyk Piotr ESTILE RACING TEAM M3 Piotrków Tryb. P
67 3182 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Lublin P
68 3114 Michalski Jarosław --- M6 Góra Puławska P
69 3001 Michałek Marcin BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
70 3076 Miller Sebastian PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM M4 Warszawa P
71 3169 Mrowiec Karol PUŁAWY M2 Puławy P
72 0 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M5 Nowy Wiśnicz P
73 3014 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Kiełkowice P
74 3008 Niezgoda Piotr --- M2 Brzeźnica P
75 3221 Nowak Filip --- M5 Warszawa P
76 3002 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
77 3122 Olkowski Marek MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M6 Warszawa P
78 0 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków R
79 3089 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
80 3161 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
81 3241 Owczarek Filip GIANT GLIWICE M4 Chorzów P
82 3232 Pacocha Patryk PEGO.CC iFON M4 Łódź P
83 3225 Paluch Kamil JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW M3 Ciemne P
84 3162 Pałubski Zbigniew COMMER CECON M4 Rozprza P
85 3049 Papir-Zwierz Tomasz --- M4 Warszawa P
86 3149 Pawlak Tobiasz PEGO.CC iFON M3 Łódź P
87 3012 Pawlik Tomasz VARIO BIKE TEAM M4 Kraków P
88 3030 Pawlikowski Adam COMMER CECON M6 Wolbórz P
89 3052 Perzanowski Artur --- M4 Pruszkow P
90 3004 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
91 0 Pilarski Marek --- M3 Łódź P
92 0 Pluta Łukasz --- M4 Pabianice P
93 0 Płusa Szczepan --- M6 Starachowice P
94 3097 Podwysocki Łukasz MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 MARKI P
95 3159 Pulchny Witold MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
96 3141 Rachwalski Maciej RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 Rzeszów P
97 3136 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
98 3105 Rodinger Piotr --- M4 Tarnów P
99 3224 Rogala Marcin RIDE43TEAM M5 Komornica P
100 0 Romaszewski Piotr --- M4 Warszawa R
101 3129 Różankowski Samuel --- M2 Kraków P
102 3031 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Strzyżewice P
103 3013 Rzegociński Grzegorz --- M4 Kraków P
104 3201 Sadowski Michał PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM M4 Warszawa P
105 3007 Sagan-Morawski Konrad --- M3 Kraków P
106 3197 Sanocki Łukasz HARDA HORDA M3 Zagórze R
107 3227 Sapieja Adam ERHAtki MJ Sławno P
108 3106 Siennicki Rafał MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Marki P
109 3093 Sierakowski Tomek MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M3 Marki P
110 3219 Sitarski Maciej NEXTIE BIKE TEAM M3 Nieporęt P
111 3092 Skałka Arkadiusz --- M4 Myślenice P
112 3155 Smagalski Michał TEAM PKO BANK POLSKI M4 Milanówek P
113 3119 Smoliński Marcin --- M3 Połaniec P
114 3166 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój R
115 3145 Socha Tomasz PEGO.CC iFON M6 ŁÓDŹ P
116 3154 Solski Nikodem TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lublin P
117 3242 Sozański Piotr 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M6 Krakow P
118 3029 Starosta Krzysztof ERHAtki M4 Łódź P
119 3249 Stępel Wojciech MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Kobyłka P
120 3071 Sulowski Janusz WŚCIEKLI NA SZYBKICH M4 Janów Lubelski P
121 3220 Suswał Piotr --- M5 Ostrowiec Świętokrzyski P
122 3150 Śmigielski Paweł PEGO.CC iFON M2 Piotrków Trybunalski P
123 3058 Thiel Tomasz GRUPA ANG M3 Warszawa P
124 3045 Tkaczuk Piotr WATAHA WILCZYCE M3 Dobrzykowice P
125 3193 Trzciński Paweł K.K..CATENA WYSZKÓW M5 Wyszków P
126 3143 Waszczeniuk Hubert PEGO.CC iFON M3 Łódź P
127 3240 Wąchała Krzysztof --- M3 Chęciny P
128 3085 Wcisło Paweł BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI MJ Batorz P
129 3128 Werbiński Piotr --- M4 Łódź R
130 3087 Wiatkowski Michał --- M4 Kielce P
131 0 Widz Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Godziszów P
132 3234 Wieczorek Zuzanna MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN K2 Legionowo P
133 3026 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
134 3046 Wodzyński Wojciech ERHAtki M4 Łask P
135 3160 Woźniczka Michał HARDA HORDA M4 Krakow P
136 3243 Wójcik Jarosław ROWEROWY KAMPINOS M6 Łomianki P
137 3184 Wójcik Maciej SAMOTNY WILK BIESZCZADZKI M6 Rzepedz P
138 3068 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy R
139 3216 Wrzesien Bartosz --- M4 Polska R
140 3082 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M6 Warszawa P
141 3028 Wytrwał Andrzej GOMOLA PACK-CENTER M5 Tarnów P
142 3186 Zakrzewski Kamil --- M3 Michałowice P
143 3048 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
144 3069 Ząbczyński Michał --- M4 Warszawa P
145 3023 Ziaja Grzegorz --- M3 Czarna P
146 3117 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M4 Starachowice P
147 3118 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P