Lista startowa 2024-05-19 CHĘCINY MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5004 Banasik Sławek --- M4 Warszawa P
2 5056 Błoński Paweł TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa p
3 5067 Bogaczyk Maciek TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M2 wroclaw P
4 5052 Borowicz Bartosz PEGO.CC iFON M2 Ożarów Mazowiecki P
5 5006 Bułeczka Paweł ERHAtki M4 Zduńska Wola P
6 5030 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA M2 Kraków P
7 5096 Cichacka Klaudia --- K- Końskie P
8 5047 Cieślewicz Piotr PEGO.CC iFON M2 Łask P
9 5061 Ciupa Krzysztof --- M4 Końskowola P
10 5095 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M4 Ożarów Mazowiecki P
11 5010 Dyjak Paweł LUXIONA POLAND S.A. M4 Opatów P
12 5034 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4 Zabierzów P
13 5007 Dziurzynski Olek 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M2 Kraków P
14 0 Gębala Marcin --- M4 Warszawa R
15 5094 Gidel Łukasz --- M4 Marki P
16 5012 Górnik Arkadiusz --- M2 Radom P
17 5051 Jankowski Dawid TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
18 5083 Kamiński Wojciech GRUPA ANG M4 Warszawa P
19 5057 Kamiński Przemek TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Piaseczno P
20 5068 Kępa Tomasz --- M4 Piotrków Trybunalski P
21 5081 Kołodziejek Paweł --- M4 Warszawa P
22 5008 Król Piotr --- M2 Warszawa P
23 5009 Kruszynska Karolina WM TRISELF K- Brzozowka P
24 5022 Kudlak Marcin MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Marki P
25 5097 Latoszek Krzysztof TOMICA COACHING TEAM M4 Warszawa P
26 5028 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
27 5092 Matusiak Łukasz PEGO.CC iFON M2 Łask P
28 5001 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
29 5071 Mocniak Karol TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M2 Białystok P
30 5090 Murdzia Tomasz MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M2 Legionowo P
31 5036 Ostaszewski Mateusz --- M2 Częstochowa P
32 5013 Oszkiel Rafał --- M4 Teresin P
33 5021 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Zawiercie P
34 5088 Pasternak Aleksy PEGO.CC iFON M4 Warszawa P
35 5043 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa R
36 5048 Podgórski Konrad --- M2 Czachówek P
37 5060 Rembak Piotr SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M4 Skarżysko-Kamienna R
38 5049 Rękawek Tomasz --- M2 Garwolin P
39 5082 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
40 5089 Sajdak Piotr CYCLO TRENER CANNONDALE M2 Tuchów P
41 5086 Sendecki Wojciech LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko-Kamienna P
42 5091 Skrzypczyk Karol MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Radzymin - Rzyska P
43 5085 Staniewski Michał GRUPA ANG M4 Warszawa P
44 0 Szymanowski Przemysław SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE M2 Starachowice R
45 5061 Wąchała Krzysztof --- M2 Chęciny P
46 5077 Wójcik Justyn --- M4 Aleksandrowka P
47 5087 Wrona Monika STARZYŃSKI.COACH K- Cieszyn P
48 5046 Zacharski Szymon BIKESHOP RADOM M4 Radom P
49 5084 Zdanowski Krzysztof GRUPA ANG M4 Ząbki P
50 5093 Żurek Michał --- M4 Częstochowa P
51 5032 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO ZF BIKE TEAM K- Warszawa P