Lista startowa 2024-04-14 DALESZYCE MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8109 Andrzejczuk Kasia PEGO.CC iFON FK5 Warszawa P
2 8053 Antos Grzegorz --- F4 Warszawa P
3 8135 Augustyn Adam UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
4 0 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA F7 Siemianowice Śląskie R
5 8076 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK2 Suchedniów P
6 8073 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
7 8010 Bielak Stanisław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F5 Janów Lubelski P
8 7005 Bilant Łukasz ERHAtki F0 Zapolice P
9 8092 Biskup Łukasz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
10 8068 Bolmiński Piotr --- F5 Warszawa P
11 8047 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE F5 Kielce P
12 8110 Cedro Michał --- F3 Masłów P
13 8002 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F6 Kraśnik P
14 7016 Chojnacki Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
15 8016 Cielak Waclaw --- F6 Pustkòw Osiedle P
16 8008 Cwalina Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F5 JANÓW LUBELSKI P
17 8102 Czarnota Adrian RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA FJ Malawa P
18 8064 Czyż Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA FJ Rudna Wielka P
19 8017 Daśko Stanisław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F5 Janów Lubelski P
20 8127 Dąbrowski Rafał RECORDATI F4 Marki P
21 8054 Dróżdż Marek --- F5 Dąbrowa Górnicza P
22 8106 Dyjas Aneta TEAM PKO BANK POLSKI FK4 Warszawa P
23 8128 Dyś Ireneusz --- F4 Sandomierz P
24 7027 Faszczewski Igor MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Jaworznia P
25 8097 Fitał Krzysztof --- F2 Sobków P
26 8025 Fusiara Tomasz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F4 Janów Lubelski P
27 8038 Gawęcki Zbigniew --- FJ Bieliny P
28 8105 Gębicka Ewa SENGAM SPORT RACING TEAM FK2 Dąbrowa Górnicza P
29 8052 Goleń Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA F5 Zręcin P
30 8089 Gorczyca Andrzej --- F4 Krosno P
31 8040 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F3 Zagnańsk P
32 8022 Graca Sławomir BICYCLISTA RACING TEAM F5 Dankowice P
33 8015 Grafczyński Radosław NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI F4 Zakopane P
34 0 Grzebień Piotr --- F5 Krosno P
35 8136 Grzybek Łukasz --- F3 Włoszczowa P
36 7003 Helman Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Zgorzała P
37 8138 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
38 8099 Jajko Michał WIKPER TEAM F2 Stale P
39 8044 Jankowski Sebastian --- F2 Łódź P
40 0 Jaszewski Szymon --- FJ Włoszczowa R
41 7020 Jaworski Adam MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
42 8131 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM Warszawa P
43 8108 Jopek Stanisław --- F7 Łętownia P
44 8060 Jóźwiak Kamil --- F2 Łódź P
45 8061 Jóźwiak Mariusz --- F5 Łódź P
46 7025 Kamiński Jakub --- F- Daleszyce P
47 8098 Kamiński Mirosław BICYKL PIASECZNO F6 Piaseczno P
48 8071 Kańkowski Michał BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F3 Biłgoraj P
49 8011 Kapica Sławomir BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F6 janów lubelski P
50 7014 Kaszewski Filip LKK LUKS SŁAWNO F- Łódź P
51 8082 Klimkiewicz Piotr MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN F4 Legionowo P
52 8116 Koczanowicz Maciej --- F5 Warszawa P
53 8066 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN F3 Kielce P
54 7011 Kopacz Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F- Bieliny P
55 7012 Kopacz Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F- Bieliny P
56 8000 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków P
57 8042 Kostecki Piotr --- F3 Józefów P
58 8100 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
59 8096 Kowalczyk Zbigniew --- F5 Nowy Krępiec P
60 8018 Kowalski Rafał --- F3 Łódź P
61 8104 Krawczyk Wojtek PEGO.CC iFON F4 łódź P
62 8134 Krempa Piotr --- F3 Mielec P
63 8122 Król Piotr --- F3 Kielce P
64 8007 Król Kacper --- FJ Piekoszów P
65 8083 Królikowski Sławomir GOODSPORT team XC F4 Wadowice P
66 8070 Kucia Arkadiusz --- F4 Wola Filipowska P
67 8029 Kurtek Małgorzata --- FK2 Chęciny P
68 8077 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F7 Suchedniów P
69 7026 Kwiecień Wojciech MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
70 0 Lechowski Krzysztof --- F5 Kolbuszowa R
71 8121 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
72 8125 Lutecki Leon SYNERGY RACING TEAM F2 Rzeszów P
73 7006 Łaguniak Oliwier ERHAtki F0 Łask P
74 8063 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
75 7013 Łodej Fabian VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
76 8095 Łodej Aleksandra --- FK2 Daleszyce P
77 8009 Łukasiak Łukasz IBOX M LIGA RACING TEAM F4 Józefów P
78 8055 Łuszcz Czesław --- F4 Bukowsko P
79 7000 Machocki Piotr VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Leszczyny P
80 7008 Machocki Daniel VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Leszczyny P
81 8081 Maciejak Aleksandra MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN FK5 Marki P
82 8114 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Daleszyce P
83 8112 Maciejewski Jarosław MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F5 Daleszyce P
84 8027 Maciejewski Zbigniew COMMER CECON F4 Wolbórz P
85 8133 Majcherczyk Wiktor MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder FJ Masłow P
86 7007 Malinowski Franciszek ERHAtki F0 Zduńska Wola P
87 0 Mamcarz Paweł --- F4 Warszawa P
88 8058 Matyja Grzegorz --- F6 Busko-Zdrój P
89 8140 Maziejuk Łukasz ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KIELCACH F4 Kielce P
90 8090 Mielczarek Dariusz --- F2 Łódź P
91 8020 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
92 7002 Mrówka Miłosz SZKÓŁKA KOLARSKA SOKÓŁ TARNÓW F0 Niedomice P
93 7001 Nemś Adrianna SENGAM SPORT RACING TEAM FK- Kiełkowice P
94 7021 Nikodem Nieroda SZKÓŁKA KOLARSKA SOKÓŁ TARNÓW F0 nikodem.nieroda123@gmail.com R
95 8132 Nizioł Mariusz KLUB KOLARSKI OSP ZABRATÓWKA F4 Chmielnik P
96 8093 NOWAK Tomasz MMP BOCHNIA F6 BOCHNIA P
97 8124 Nożewski Adam BICYKL PIASECZNO F4 Piaseczno P
98 8129 Olszewski Marek GWARKI F3 Sygneczów P
99 8013 Olszewski Karol --- F3 Miedziana Góra P
100 8085 Opolski Maciej --- FJ Lublin P
101 8059 Oszkiel Katarzyna --- FK4 Teresin P
102 8043 Pacierz Radosław --- F2 Daleszyce P
103 8087 Palkij Mateusz GOODSPORT team XC F3 Andrychów P
104 8037 Pańczyk Paweł --- F3 Strawczyn P
105 8023 Pańszczyk Wacław --- F5 Zakopane P
106 8086 Pasternak Wojciech --- F5 Czudec P
107 8078 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
108 8034 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO F4 Busko-Zdrój P
109 8079 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
110 8046 Piątek Kamil GRAVITY BIKE MTB TEAM F4 Wieliczka P
111 8075 Pilawski Robert --- F6 Kraków P
112 0 Pilsyk Bartłomiej --- F4 polska P
113 8041 Piotrowska Karolina --- FK4 Kielce P
114 8039 Piotrowski Łukasz ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
115 7015 Pluta Michał SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
116 8074 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
117 8139 Raczyński Jakub --- F3 Miedziana Góra R
118 8088 Ramian Andrzej --- F5 Daleszyce P
119 8030 Robak Paweł --- F4 Zalesie Górne P
120 8032 Rogala Adam --- F2 Piaseczno P
121 8140 Rogała Piotr --- F3 Stalowa wola P
122 8103 Rozmund Michał HARDA HORDA F2 Rzeszów P
123 8045 Rymanowski Michał NEXTIE BIKE TEAM F3 Lipków P
124 8019 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F4 Masłów P
125 7018 Satoła Leon --- F- Wieliczka P
126 8117 Serwin Krzysztof KM CHAMPION ŚWIDNIK F7 Świdnik P
127 7022 Sikora Marcel MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
128 8035 Skrzyniarz Michał AKAMIT BODZENTYN F4 Nowiny P
129 7024 Smaga Marcelina --- FK- Rudna mała P
130 8094 Sobczyk Mateusz --- F3 Oleszno P
131 8051 Sobol Ludwik --- F5 Komańcza P
132 8113 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO F5 Busko Zdrój P
133 7028 Sójka Oskar MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Piekoszów P
134 8049 Stachowski Sebastian GRAVITY BIKE MTB TEAM F4 Wieliczka P
135 8065 Stachurski Paweł CK BIKE SHOP TEAM F5 Kielce P
136 8067 Staroń Rafał ROCK & ROWER TEAM F4 Kielce P
137 8012 Statuch Janek --- F2 Sandomierz P
138 8130 Stelmach Andrzej SUKÓW F7 Suków P
139 0 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce R
140 8126 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F7 Kielce R
141 8057 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO F2 Opatów P
142 8118 Sułowski Wacław --- F7 Sandomierz R
143 7017 Surowiec Oliwia SENGAM SPORT RACING TEAM FK0 Kroczyce P
144 8120 Synowiec Dominik --- F4 Świątniki górne P
145 8056 Syska Szymon --- F4 Kielce P
146 8101 Szafraniec Michał --- F4 Piotrków Trybunalski P
147 8107 Szczepański Piotr STS JORDAN WOLA MAŁA F4 Głuchów P
148 8119 Szczotkowski Norbert CWKS RESOVIA RZESZÓW F2 Rzeszów P
149 7019 Szejna Olivier KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK F- Nowy sącz P
150 0 Szercer Michał DZIKI STASZÓW MTB F4 staszów R
151 8137 Szlufik Paweł --- F4 Kielce P
152 8069 Sztyjuk Sergiusz --- F3 Kielce P
153 8024 Szulc Łukasz GRAVITY BIKE MTB TEAM F4 Wieliczka P
154 8028 Szymański Radosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI F4 Janów Lubelski P
155 7009 Świerczyńska Zuzanna LKK LUKS SŁAWNO FK- Wodzierady P
156 7010 Świerczyński Antoni LKK LUKS SŁAWNO F- Wodzierady P
157 0 Tokarz Bogdan --- F5 Dzikowiec R
158 8084 Turek Łukasz NOWY STYL CYCLING TEAM F4 Równe P
159 8005 Tyzo Piotr ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce p
160 7023 Ulman Franciszek SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PRZEWORSKU F- Przeworsk P
161 8080 Walęcka Anna MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN FKJ Emów P
162 8003 Walkiewicz Marcin --- F3 Kielce P
163 8004 Walkiewicz Karol --- FJ Kielce P
164 8006 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
165 8026 Wcisło Paweł BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FJ Batorz P
166 8050 Wichniewicz Paweł --- F3 Krosno P
167 8111 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
168 8021 Wiktorowicz Roman --- F7 Krzeszowice P
169 8033 Wilusz Wojtek --- F2 Strzyżów P
170 8048 Wiszowata Paulina ERHAtki FK2 Łask P
171 7004 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
172 8072 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F7 Kielce P
173 8062 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
174 8036 Wrzesień Patryk --- F3 Pawłów P
175 8123 Zagata Przemysław ZAGI BIKE F2 Ostrowsko P
176 8014 Zbroja Łukasz --- F4 Skarżysko - Kamienna P
177 8001 Zima Konrad MTB MOSIR DUKLA F2 Kraków P
178 8031 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM F5 Bytom P
179 8115 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
180 8091 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F6 Bodzentyn P