Lista startowa 2024-04-14 DALESZYCE MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3180 Abramczyk Paweł --- M4 Rząśnik P
2 3165 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
3 3163 Adamczyk Krzysztof VORTUNE EQUITY BIKE TEAM M5 Turka P
4 0 Bajak Tomasz MPEC KRAKÓW M4 Kraków R
5 3047 Banasiak Łukasz --- M4 ŁÓDŹ P
6 3072 Banasik Michał --- M3 Pierzchnica P
7 3147 Bartkiewicz Paweł RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZÓW P
8 3025 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
9 3103 Baszta Magdalena --- K4 Warszawa P
10 3148 Bąk Krzysztof --- M4 Nisko P
11 3134 Beda Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M4 Puławy P
12 3191 Białek Patryk K.K..CATENA WYSZKÓW M3 Jasienica P
13 3121 Bielecka Magdalena ZERWANI Z ŁAŃCUCHA K4 Marki P
14 3222 Bregier Szymon --- M2 Płock P
15 0 Brich Aleksander --- M3 Tarnów R
16 3188 Bronikowska Joanna TEAM DAREMNY TRÓT K4 Kraków P
17 3130 Cacko Kacper COZMO BIKE TEAM M3 Warszawa P
18 3181 Chałupa Paweł GOODSPORT team XC M4 Wadowice P
19 3175 Chmieliński Wojciech RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZÓW P
20 3171 Chojecki Michał ORANGE POLSKA M5 Otwock P
21 0 Chwiej Karolina VELCREDO FACTORY TEAM K4 Brwinów P
22 3038 Czapla Wojciech TEAM DAREMNY TRÓT M4 Kraków P
23 3009 Dąbała Paweł --- M4 Warszawa P
24 3057 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
25 3042 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M4 Ożarów Mazowiecki P
26 3000 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
27 3079 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko Kościelne P
28 3094 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
29 3172 Dyńka Michał CYKLO JURA ZABIERZÓW MJ Stalowa Wola P
30 3063 Dziama Michał SYNERGY RACING TEAM M3 Rzeszów P
31 3156 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
32 3217 Finster Dariusz KW KRAKÓW M3 Kraków P
33 3137 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
34 3144 Foryś Leszek PEGO.CC iFON M5 Łódź P
35 3018 Gajak Mariusz ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA M5 Dąbrowa Górnicza P
36 3205 Galik Paweł SST LUBCZA M4 Łopuszna P
37 3015 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
38 3177 Gądor Łukasz --- M4 Targowisko P
39 3053 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
40 3140 Gębala Marcin --- M4 Warszawa P
41 3198 Gidel Łukasz --- M4 Marki P
42 3102 Gołda Jan SSC SUCHEDNIÓW M2 Starachowice P
43 3056 Gos Grzegorz --- M5 Lesznwola P
44 3192 Góralewski Łukasz K.K..CATENA WYSZKÓW M4 Wyszków P
45 3005 Górnicki Marcin RUNO.DESIGN / SASKA SMILE M3 Warszawa P
46 3095 Grabowski Andrzej WIKPER TEAM M4 Zarzecze P
47 3020 Grenda Kamil VORTUNE EQUITY BIKE TEAM M2 Lublin P
48 3039 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
49 3034 Hajzler Mariusz ERHAtki M5 Łask P
50 3196 Hałat Łukasz GOODSPORT team XC M2 Wadowice P
51 3099 Hofman Igor KOMOBIKE SCOTT MJ Granica P
52 3115 Hołyst Marek --- M4 Biłgoraj P
53 3139 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
54 3135 Jakubiak Sebastian --- M4 Rozprza P
55 3075 Janaillec Paweł ESTILE RACING TEAM M5 Piotrków Trybunalski P
56 3120 Janicki Sławomir ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M5 Marki P
57 3006 Januchta Kamil --- M3 Krajno P
58 3210 Jarszak Jarosław BICYKL PIASECZNO M5 Góra Kalwaria P
59 3200 Jastrzębski Dariusz --- M3 Wierzbica P
60 3090 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M4 Przysucha P
61 3202 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
62 3116 Jaźwa Paweł ARS MEDICA CYCLING M4 Łańcut P
63 3189 Jeż Krzysztof JEDLICZE TEAM M5 Jedlicze P
64 3091 Juchnicki Sebastian MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Marki P
65 3011 Kamiński Piotr MTB CZUDEC M5 Czudec P
66 3059 Kamiński Wojciech GRUPA ANG M4 Warszawa P
67 3126 Kasprzak Maciej KSPO DENTINEA M4 Kraków P
68 3109 Kaszper Krzysztof --- M3 Kraków P
69 3040 Kawala Mariusz TEAM DAREMNY TRÓT M4 Przybysławice P
70 3187 Kawiak Karol --- M4 Grabowa P
71 3086 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
72 0 Knapczyk Damian --- M3 Olkusz P
73 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
74 3107 Kojdecki Jakub KSPO DENTINEA M3 Kraków P
75 3019 Kokoryk Michał O!KOKO! M4 Stare Budy P
76 3218 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M5 Józefów P
77 3168 Konieczny Filip BIKE ATELIER TEAM M3 Kraków P
78 3070 Kosiński Jakub SYNERGY RACING TEAM M2 Jarosław P
79 3179 Kosko Magdalena DAMOVO ZF BIKE TEAM K4 Ząbki P
80 3010 Kowal Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M5 Kielce P
81 3096 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
82 3080 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
83 3206 Kowalski Paweł BICYKL PIASECZNO M3 Julianów R
84 3138 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków P
85 3212 Krzesiński Zbigniew --- M3 Czystogarb P
86 3074 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
87 3037 Kubik Karol --- M2 Limanowa P
88 3027 Kudła Adam --- M5 Łódź P
89 3065 Kuflikowski Paweł CRAZY RACING TEAM M4 Warszawa P
90 3211 Kunka Mariusz BICYKL PIASECZNO M5 Mikówiec P
91 3017 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
92 3204 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
93 3051 Lackowski Andrzej VORTUNE EQUITY GROUP M3 Lublin P
94 0 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M4 Sandomierz R
95 3152 Leciejewski Kamil PEGO.CC iFON M4 Ożarów Mazowiecki P
96 3203 Lesiak Tomasz ESTILE RACING TEAM M4 Bełchatów P
97 3112 Lewandowska Urszula DAMOVO ZF BIKE TEAM K4 warszawa P
98 3127 Lewandowski Bartłomiej DAMOVO ZF BIKE TEAM M4 Warszawa P
99 3067 Libera Tomasz KSPO DENTINEA M4 Kraków P
100 3035 Łaguniak Adrian ERHAtki M3 Łask P
101 3041 Łepkowski Wojciech --- M2 Warszawa P
102 3055 Łopatka Krystian --- M4 Warszawa P
103 3101 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków P
104 3032 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
105 3215 Macek Karol SYNERGY RACING TEAM M3 Frysztak P
106 3003 Machocki Grzegorz ODŻYWKI DLA SPORTOWCÓW.PL M4 Leszczyny P
107 3213 Majewska Joanna SYNERGY RACING TEAM K4 Rzeszów P
108 3207 Majewski Maciej BICYKL PIASECZNO M3 Piaseczno P
109 3036 Markefka Sergiusz --- M3 Katowice P
110 3033 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
111 3199 Matoga Sara --- K2 Myślenice P
112 3043 Michalczyk Piotr ESTILE RACING TEAM M3 Piotrków Tryb. P
113 3182 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Lublin P
114 3114 Michalski Jarosław --- M6 Góra Puławska P
115 3001 Michałek Marcin BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
116 3194 Mikołajczyk Przemysław K.K..CATENA WYSZKÓW M4 Wyszków P
117 3173 Miksa Marcin --- M2 Kielce P
118 3076 Miller Sebastian PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM M4 Warszawa P
119 3169 Mrowiec Karol PUŁAWY M2 Puławy P
120 3113 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
121 3014 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Kiełkowice P
122 3008 Niezgoda Piotr --- M2 Brzeźnica P
123 3221 Nowak Filip --- M5 Warszawa P
124 3044 Nurkowski Robert --- M4 Piotrków Trybunalski P
125 3002 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
126 3122 Olkowski Marek MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M6 Warszawa P
127 0 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków R
128 3089 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
129 3161 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
130 3162 Pałubski Zbigniew COMMER CECON M4 Rozprza P
131 3049 Papir-Zwierz Tomasz --- M4 Warszawa P
132 3214 Papka Michał --- M4 Kraków P
133 3149 Pawlak Tobiasz PEGO.CC iFON M3 Łódź P
134 3012 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
135 3030 Pawlikowski Adam COMMER CECON M6 Wolbórz P
136 3052 Perzanowski Artur --- M4 Pruszkow P
137 3024 Piecyk Kamil --- M3 Wola Morawicka P
138 3004 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
139 3022 Pietrzczyk Mateusz --- M3 Brzeziny P
140 0 Plebanek Michał GOMOLA PACK-CENTER M4 Tarnów P
141 3108 Płonka Daniel GOODSPORT team XC MJ Andrychów P
142 3097 Podwysocki Łukasz MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 MARKI P
143 3157 Pogorzelski Zdzisław TEAM PKO BANK POLSKI M5 Warszawa P
144 3062 Pokorska-Drzał Urszula SYNERGY RACING TEAM K4 Rzeszów P
145 3158 Prochownik Piotr HARDA HORDA M3 Skawina P
146 3084 Prokopiuk Robert --- M5 Morawica P
147 3131 Protsiv Nazar GETREADY TEAM M4 Lwów P
148 3159 Pulchny Witold MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
149 3054 Quiñones-Garcia Alejandro --- M5 Błonie P
150 3141 Rachwalski Maciej RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 Rzeszów P
151 3066 Raczkowski Filip --- M3 Warszawa P
152 3136 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
153 3073 Rękawek Tomasz --- M3 Garwolin P
154 3105 Rodinger Piotr --- M4 Tarnów P
155 3190 Rojek Dominik --- M3 Rzeszów P
156 3081 Rudziński Bartosz --- M4 Kielce P
157 3031 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Strzyżewice P
158 3170 Rybak Mateusz --- M3 nowa iwiczna P
159 3133 Rytych Mateusz --- M3 Rokiciny-Kolonia P
160 3013 Rzegociński Grzegorz --- M4 Kraków P
161 3183 Rzepka Karol SKK VOYAGER WAT M2 Łoniów P
162 3201 Sadowski Michał PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM M4 Warszawa P
163 3007 Sagan-Morawski Konrad --- M3 Kraków P
164 3197 Sanocki Łukasz --- M3 Zagórze R
165 3167 Sapała Krzysztof KSPO DENTINEA M4 Kraków P
166 3164 Sidor Karol --- M2 Warszawa P
167 3106 Siennicki Rafał MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Marki P
168 3093 Sierakowski Tomek MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M3 Marki P
169 3077 Siess Mateusz PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM M3 Jabłonna P
170 3219 Sitarski Maciej NEXTIE BIKE TEAM M3 Nieporęt P
171 3092 Skałka Arkadiusz --- M4 Myślenice P
172 3083 Skauba Tomasz --- M4 Skołyszyn P
173 3174 Skowyra Monika KSPO DENTINEA K2 Kraków P
174 3155 Smagalski Michał TEAM PKO BANK POLSKI M4 Milanówek P
175 3142 Smaluch Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Mielec P
176 3119 Smoliński Marcin --- M3 Połaniec P
177 3166 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
178 3145 Socha Tomasz PEGO.CC iFON M6 ŁÓDŹ P
179 3223 Sojda Rafał --- M3 Kielce P
180 3154 Solski Nikodem TEAM PKO BANK POLSKI M4 Lublin P
181 3151 Sroka Artur HARDA HORDA M2 Kraków P
182 3050 Stachowicz Kamil X-FREE SZOSAMTB.PL M5 Dąbrowa Górnicza P
183 3061 Staniewski Michał GRUPA ANG M4 Warszawa P
184 3029 Starosta Krzysztof ERHAtki M4 Łódź P
185 3098 Stępel Wojciech MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Kobyłka P
186 3071 Sulowski Janusz WŚCIEKLI NA SZYBKICH M4 Janów Lubelski P
187 3220 Suswał Piotr --- M5 Ostrowiec Świętokrzyski P
188 0 Szczebak Artur WIKPER TEAM M4 Stalowa Wola R
189 3125 Szostak Maciej --- M3 Kielce P
190 3150 Śmigielski Paweł PEGO.CC iFON M2 Piotrków Trybunalski P
191 3058 Thiel Tomasz GRUPA ANG M3 Warszawa P
192 3045 Tkaczuk Piotr WATAHA WILCZYCE M3 Dobrzykowice P
193 3209 Tkaczyk Sylwia BICYKL PIASECZNO K2 Góra Kalwaria P
194 3111 Tokoń Sławek TKKF UKLEJNA MYSLENICE M4 Myślenice P
195 3078 Torba Adrian BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M2 Janów Lubelski P
196 3088 Trojak Krzysztof VORTUNE EQUITY BIKE TEAM M3 Lublin P
197 3193 Trzciński Paweł K.K..CATENA WYSZKÓW M5 Wyszków P
198 3195 Tyrna Czesław --- M5 Ustroń R
199 3153 Urbańczyk Jakub TEAM PKO BANK POLSKI M4 Warszawa P
200 3143 Waszczeniuk Hubert PEGO.CC iFON M3 Łódź P
201 0 Wawryka Robert --- M4 Rychwałd R
202 3128 Werbiński Piotr --- M4 Łódź P
203 3129 Wetoszka Michał --- M4 Warszawa P
204 3087 Wiatkowski Michał --- M4 Kielce P
205 3026 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
206 3085 Wierzejski Michał STAJNIA ROWEROWA TEAM M4 Warszawa P
207 3110 Wilczek Jakub WM TRISELF M3 Kraków P
208 0 Wilk Paweł --- M2 Czudec P
209 3016 Witek Karolina LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI K2 Tomaszów Mazowiecki P
210 3046 Wodzyński Wojciech ERHAtki M4 Łask P
211 3132 Worach Piotr ORANGE POLSKA M4 warszawa P
212 3160 Woźniczka Michał HARDA HORDA M4 Krakow P
213 3146 Woźny Maciej RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Rzeszów P
214 3124 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
215 3184 Wójcik Maciej SAMOTNY WILK BIESZCZADZKI M6 Rzepedz P
216 3068 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
217 3216 Wrzesien Bartosz --- M4 Polska R
218 3123 Wychowałek Kazimierz --- M3 Sulejów P
219 3082 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M6 Warszawa P
220 3028 Wytrwał Andrzej GOMOLA PACK-CENTER M5 Tarnów P
221 3178 Zając Dawid GOODSPORT team XC M4 Wadowice P
222 3186 Zakrzewski Kamil --- M3 Michałowice P
223 3048 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
224 3208 Zawadzka-Kowalska Agnieszka BICYKL PIASECZNO K4 Nowy Prażmów P
225 3069 Ząbczyński Michał --- M4 Warszawa P
226 3060 Zdanowski Krzysztof GRUPA ANG M4 Ząbki P
227 0 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
228 3023 Ziaja Grzegorz --- M3 Czarna P
229 3117 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M4 Starachowice P
230 3104 Ziętek Marcin --- M4 Kraków P
231 3064 Zimny Marcin MTB CZUDEC M4 Czudec P
232 3185 Zimowski Jakub --- M4 Kraków P
233 3118 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P