Lista startowa 2024-04-14 DALESZYCE MTBCrossMaraton! Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5050 Andrzejczuk Adam PEGO.CC iFON M2 Warszawa P
2 0 Badura Roman RB-ROWEREK WINX TEAM M4 Bytom P
3 5004 Banasik Sławek --- M4 Warszawa P
4 5075 Baran Grzegorz TKKF UKLEJNA MYSLENICE M2 Witów P
5 5018 Baran Marcin SEPPELER OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC CHRZANÓW M4 Chrzanów P
6 5056 Błoński Paweł TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
7 5078 Bochenek Tomasz --- M2 Łączka P
8 5026 Bochenek Szymon PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM M2 Kraków P
9 5067 Bogaczyk Maciek TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M2 wroclaw P
10 5052 Borowicz Bartosz PEGO.CC iFON M2 Ożarów Mazowiecki P
11 5015 Bukowiecki Wojciech KSPO DENTINEA M4 Kraków P
12 5006 Bułeczka Paweł ERHAtki M4 Zduńska Wola P
13 5030 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA M2 Kraków P
14 5033 Cichocki Michał ZRYW Buszkowiczki M2 Żurawica P
15 5029 Cieciera Maciej KRAINADRZWI BIKE TEAM M4 Halinów P
16 5047 Cieślewicz Piotr PEGO.CC iFON M2 Łask P
17 5002 Czajkowski Mateusz FABRYKA ROWERÓW XC TEAM M2 Częstochowa P
18 5041 Darmach Marcin 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M2 Łódź P
19 5076 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK M2 Sucha Beskidzka P
20 5010 Dyjak Paweł LUXIONA POLAND S.A. M4 Opatów P
21 5034 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4 Zabierzów P
22 5007 Dziurzynski Olek 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M2 Kraków P
23 0 Fetler Bartosz RB-ROWEREK WINX TEAM M4 Mysłowice P
24 0 Fiałkiewicz Maciej --- M4 ŻORY R
25 5016 Fidytek Tomasz SEPPELER OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC CHRZANÓW M4 Jaworzno P
26 5080 Frączek Justyna KSPO DENTINEA K- Kraków P
27 5065 Gajda Krzysztof JEDLICZE TEAM M4 Jedlicze P
28 5049 Gidel Łukasz --- M4 Marki P
29 5012 Górnik Arkadiusz --- M2 Radom P
30 5024 Grabowski Mateusz MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Radzymin P
31 5017 Grządziel Dominik --- M4 Dziekanowice P
32 5040 Gukiewicz Łukasz 3GRAVITY M4 Warszawa P
33 5031 Jabłonka Michał PS8 RACING TEAM M4 Ożarów Mazowiecki P
34 5035 Jagielski Damian --- M4 Dąbrowa Górnicza P
35 5051 Jankowski Dawid TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
36 5003 Kalaga Marek DRUŻYNA KOLARSKA GWAREK M4 Tarnowskie Góry P
37 5042 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
38 5044 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
39 5057 Kamiński Przemek TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Piaseczno P
40 5027 Kiszka Przemek PS8 RACING TEAM M4 Izabelin P
41 5070 Kiszka Zbigniew PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM M4 Jastrzębie-Zdrój P
42 5072 Kleczaj Barbara SUPERDROB BIKE TEAM K- Mirzec P
43 5008 Król Piotr --- M2 Warszawa P
44 5009 Kruszynska Karolina WM TRISELF K- Brzozowka P
45 5068 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa P
46 0 Kuczyński Krzysztof BIKE ATELIER TEAM M4 Gliwice R
47 5022 Kudlak Marcin MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M4 Marki P
48 5019 Kulawik Mariusz --- M4 Kalwaria Zebrzydowska P
49 5054 Kwiatkowski Michal TEAM PKO BANK POLSKI M4 Piastów P
50 5028 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
51 5045 Matłosz Michał CWKS RESOVIA RZESZÓW M2 Rzeszów P
52 5001 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
53 5058 Milej Łukasz --- M4 Truskaw P
54 5059 Mirowski Maciej --- M4 Łódź P
55 5062 Nieć Maciej CYCLO TRENER CANNONDALE M4 Dziekanowice P
56 5069 Nowicki Kacper --- M2 Czestochowa P
57 5036 Ostaszewski Mateusz --- M2 Częstochowa P
58 5013 Oszkiel Rafał --- M4 Teresin P
59 5021 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Zawiercie P
60 0 Pańka Patryk CKBIKESHOP MTB TEAM M2 patrykmtb.panka@gmail.com R
61 5048 Pasternak Aleksy PEGO.CC iFON M4 Warszawa P
62 5005 Pawliczak Paweł --- M4 Piekary Śląskie P
63 5043 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa P
64 5020 Powroźnik Paweł PASCUELLO TEAM M4 Andrychów P
65 5038 Reczyński Marcin CYCLO TRENER TEAM M4 Karniowice P
66 5060 Rembak Piotr SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M4 Skarżysko-Kamienna P
67 0 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
68 5014 Sadowski Daniel --- M4 Piekary Śląskie P
69 5064 Skóra Sławomir JEDLICZE TEAM M2 Jedlicze P
70 5000 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
71 5037 Smalcerz Kinga BIKE ATELIER TEAM K- Dąbrowa Górnicza P
72 5074 Smoleń Paweł --- M4 Wola mielecka P
73 5066 Sołtysiak Jacek HARDA HORDA M4 Kraków P
74 0 Stram Marek RETRO STORK TEAM M4 Łomianki R
75 5011 Strzelecki Sebastian --- M4 Sarnów P
76 5061 Szczepański Dawid GRUPA ANG M2 Solec P
77 5079 Szpiech Patryk --- M2 Tyczyn P
78 5063 Szymański Dominik MTB MOSIR DUKLA M2 Iskrzynia P
79 5025 Talmont Piotr --- M4 Warszawa P
80 5055 Traczyk Rafał TEAM PKO BANK POLSKI M4 Warszawa P
81 5023 Walęcki Michał MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN M2 Emów P
82 5073 Wąsowski Tomasz GEODETIC TEAM M4 Warszawa P
83 5077 Wójcik Justyn --- M4 Aleksandrowka P
84 5053 Wróbel Grzegorz TEAM PKO BANK POLSKI M2 Skrzeszew P
85 5046 Zacharski Szymon BIKESHOP RADOM M4 Radom P
86 5039 Zgorzałek Daniel KRAINADRZWI BIKE TEAM M4 Ożarów Mazowiedki P
87 5032 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO ZF BIKE TEAM K- Warszawa P