Lista startowa 2024-01-06 KIELCE 4 ULTRA CK MARATON BIEG 13 KM CZARCI ODDECH

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K5 Kielce R
2 270 Adamkiewicz Lukasz --- M4 Warszawa P
3 0 Babik Mariusz --- M2 Kielce R
4 0 Balicki Zbigniew --- M5 Zwierzyniec R
5 343 Banasik Karolina WKURW TEAM K4 Kielce P
6 0 Banaszek Paweł --- M4 Starachowice R
7 291 Baran Paweł --- M4 Suków P
8 0 Basia Basia --- K4 Masłów R
9 0 Bąk Adrian --- M2 Busko -zdrój R
10 242 Beccali Selena --- K2 Kielce P
11 330 Bednarczyk Wojciech --- M2 Smyków P
12 0 Bielacha Maciej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M2 Miedziana Góra R
13 275 BIŃKOWSKI LEON BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
14 269 Bocianiak Anna --- K2 Ostrołęka P
15 321 Borkowska Eliza ULTRAWAY.PL RUNNING TEAM K2 Kielce P
16 267 Borycki Michał --- M2 Kielce P
17 339 Brudnias Patyk --- M2 Radom P
18 325 Cabaj Łukasz --- M2 Rzeszów P
19 245 Chabik Piotr --- M2 Kielce P
20 264 Chlewicki Zbigniew --- M6 CZESTOCHOWA P
21 0 Chudzik Dariusz --- M4 Kielce R
22 223 Czajkowski Wojciech --- M2 Kielce P
23 203 Czaplarski Jakub KIELECCY TETRYCY M4 Chęciny P
24 0 Czarnota Grzegorz --- M2 Kielce R
25 0 Dawgiert Daniel --- M4 KIELCE R
26 323 Dąbek Daniel BIEGIEM RADOM ! M5 Rykoszyn P
27 202 Dołomisiewicz Michał --- M2 Staszów P
28 362 Doroz-Turek Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
29 355 Drogosz Leszek DRUŻYNA SZPIKU M5 KIELCE P
30 0 Dubowik Izabela --- K2 Piekoszów R
31 207 Duda Joanna BBL-STRAWCZYN K4 Mniów P
32 233 Działkowski Łukasz --- M2 Łódź P
33 299 Faliszewski Sebastian --- M4 Łódź P
34 217 Fąfara Agnieszka PIETRZYK RUNNING TEAM K4 Łódź P
35 337 Frankowicz Jacek --- M4 kielce P
36 333 Godlewski Cezary --- M4 Piaseczno P
37 274 Góźdź Marek --- M2 Warszawa P
38 313 Hajduk Mateusz --- M2 KIELCE P
39 205 Hejman Maciek WKURW TEAM M4 Tarnów P
40 347 Hodura Karol --- M2 Kielce R
41 285 Ilczuk Monika --- K4 SOCHACZEW P
42 262 Jabłońska Aleksandra --- K2 Busko-Zdrój P
43 266 Jabłoński Tomasz KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ M4 BUSKO-ZDRÓJ P
44 253 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów P
45 363 Jakubczyk Paweł --- M4 Kielce P
46 294 Jedlewski Krzysztof --- M4 Lublin P
47 0 Jeziorska-Kropisz Weronika --- K2 Kielce R
48 315 Jędrusiak Paweł --- M4 Busko P
49 259 Jodłowska Klaudia --- K2 Warszawa P
50 324 Jóźwik Marek BIEGIEM RADOM ! M5 radom P
51 214 Kaczmarski Jarosław W POGONI ZA DUCHEM M5 Tomaszów Mazowiecki P
52 347 Kaleta Emilia BIEGAM DLA SIEBIE K4 Daleszyce P
53 0 Kalinowski Marek --- M4 Mińsk Mazowiecki R
54 221 Kałowski Irek --- M4 Nieporęt P
55 219 Kamiński Piotr --- M4 Szyby P
56 369 Kawalec Konrad --- M2 Starachowice P
57 351 Kielbowicz Marcin --- M4 Kraków P
58 350 Kita Michał PĘDZĄCYWMIEJSCU M4 Wrocław P
59 276 KNAPIK TOMASZ --- M2 BUSKO-ZDRÓJ P
60 368 Kochanowska Kaja --- ??? Piotrków Trybunalski P
61 348 Kochanowski Michał --- M4 Piotrków Trybunalski P
62 0 Kochman Iwona VEGE RUNNERS K5 Warszawa R
63 312 Korzeniowska Karolina --- K2 Lublin P
64 239 Kosiarek Edyta TMT K4 Żyrardow P
65 346 Kossakowska Katarzyna --- K4 Warszawa P
66 0 Kowalewska Katarzyna --- K4 Warszawa R
67 0 Kowalska Kinga --- K4 Warszawa R
68 0 Kowalski Tomasz --- M4 Warszawa R
69 327 Kozłowski Cezary --- M2 Warszawa P
70 0 Krajewski Konrad --- M4 Warszawa R
71 326 Krajewski Konrad --- M4 Warszawa P
72 243 Krawczyński Janusz --- M5 Gromadzice P
73 309 Krzemiński Damian --- M2 Polska P
74 268 Krzesimowski Damian --- M4 Kielce P
75 212 Kubicz Przemysław --- M2 Bliżyn P
76 0 Kubik Tymoteusz --- M2 Kraśnik R
77 287 Kukla Łukasz --- M4 Kielce P
78 231 Kulesza Paweł --- M2 Kielce P
79 300 Kulesza Grażyna --- K5 Kielce P
80 335 Kur Pawel --- M4 Bialogon P
81 360 Kurys Agnieszka --- K4 Radom P
82 366 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M5 Chęciny P
83 0 Kusiak Michał --- M2 Kielce R
84 296 Kwarciak Mariusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
85 265 Kwiecień Robert --- M4 Kielce P
86 222 Litak Grzegorz --- M6 Lublin P
87 234 Łabuda Jan 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
88 227 Łoskot Artur --- M5 Skarżysko Kamienna P
89 0 Maciąg Ewelina --- K2 Kielce R
90 318 Maciąg Krzysztof SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Kielce P
91 308 Maciejewski Jakub --- M2 Daleszyce P
92 319 Madejski Sławomir SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Radkowice P
93 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M5 Starachowice R
94 328 Majkut Andrzej --- M4 Chmielów P
95 254 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M4 Busko-Zdrój P
96 298 Mateja Agnieszka --- K2 Józefów P
97 255 Matysiak Ewelina --- K2 Szewce P
98 283 Mazur Sławomir --- M4 Rzeszów P
99 201 Mazurek Marta --- K2 Kielce P
100 0 Mazurek Łukasz --- M4 Łęczna R
101 279 Mężyński Jakub --- M2 Kielce P
102 208 Michalak Zbigniew --- M4 Brodnica P
103 295 Michalczyk Natan --- M2 Wojciechów P
104 272 Mikulka Agnieszka --- K2 Bodzentyn P
105 293 Mikulski Rafał --- M2 Piekoszów P
106 228 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M4 Górno P
107 271 Mirkowska Monika --- K4 Warszawa P
108 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Nowiny R
109 0 Miszczak Katarzyna --- K4 Ruda Śląska R
110 215 Miszczyk-Lewandowska Agata --- K4 Bilcza P
111 0 Mizdrak Artur --- M5 Kielce R
112 273 Młynarczyk Sławomir --- M4 Kielce P
113 361 Modrykamień Barbara --- K4 Radom P
114 281 Musialik Magdalena RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY K4 Rzeszów P
115 257 Naporowska Monika --- K4 Polska P
116 354 Naporowski Rafał --- M4 Nowiny P
117 359 Nowak Jakub --- M2 Dzwola P
118 289 Nowak Tomek NON STOP TRAIL M4 Małogoszcz P
119 206 Ochocka Ewa --- K4 Łódź P
120 258 Olkowski Robert --- M5 Izabelin-Dziekanówek P
121 0 Ordziński Jędrzej --- M2 Stąporków R
122 210 Ordziński Bartek --- M4 Stąporków P
123 0 Ordzowiały Piotr --- M5 Osielec R
124 356 Osiewicz Karolina --- K2 Dzwola P
125 357 Osiewicz Dawid --- M2 Dzwola P
126 278 Pająk Michał --- M2 Kielce P
127 0 Pandel Paweł --- M2 Kraków R
128 240 Paw Krzysztof --- M2 Jędrzejów P
129 352 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
130 290 Piesio Michał --- M2 Parysów P
131 301 Pięta Piotr --- M2 Piekoszów P
132 338 PIOTRKOWSKI RAFAEL --- M4 JAWOR P
133 216 Piwko Artur --- M4 KIelce P
134 251 Poreda Daniel --- M4 Warszawa P
135 284 Powrózek Dominik --- M2 Starachowice P
136 226 Przemyski Filip --- M2 Kielce P
137 305 Puchała Joanna --- K4 Kielce P
138 344 Puszka Jarosław BIEGIEM RADOM ! M2 Przytyk P
139 229 Ratyński Paweł --- M2 Główczyn P
140 292 Rębkowski Piotr OTWOCK RUNNING TEAM M5 Otwock P
141 0 Robak Michał --- M2 Kielce R
142 248 Rogowski Adam --- M5 Częstochowa P
143 232 Rutkowska Izabela TMT K2 SOCHACZEW P
144 306 Rzeszot Łukasz OSP ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
145 235 Salamon Mateusz --- M2 Kielce P
146 211 Sapa Artur --- M2 Kielce P
147 0 Sebastian Matracki --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski R
148 263 Sikora Małgorzata --- K4 Kielce P
149 209 Sikora Emilia --- K2 Bodzentyn P
150 286 Sikorowicz Mateusz --- M4 Warszawa P
151 317 Skrzyniarz Marek --- M5 Kielce P
152 213 Sławomirski Damian RUN4FUN RADOM M4 Radom P
153 204 Sobczak Bartlomiej --- M2 Klwów P
154 282 Sobczyk Piotr MECHANIK I PRZYJACIELE M4 KIELCE P
155 329 Soczyński Bartłomiej --- M4 Łódź P
156 367 Soliński Rafał --- M4 Wólka Kłucka P
157 365 Sójka Piotr --- M2 Bukowa P
158 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice R
159 218 Stachura Damian ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M2 Magdalenka P
160 249 Stępień Renata --- K5 Kielce P
161 304 Stępień Wiktoria --- K2 Strawczyn P
162 311 Strzeszewski Andrzej --- M5 Puławy P
163 244 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
164 314 Szczebak Artur WIKPER TEAM M4 Stalowa Wola P
165 0 Szczepanik Grzegorz --- M4 Kraków R
166 297 Szkoda Robert --- M2 Biłgoraj P
167 261 Szmidel Zdzislaw --- M6 Tomaszów mazowiecki P
168 0 Szostak Maciej --- M2 Kielce R
169 280 Szyprowska Joanna --- K4 Sochaczew P
170 358 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica P
171 230 Śliwski Arkadiusz --- M5 Kielce P
172 316 Śpiewak Damian --- M2 Starachowice P
173 288 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M2 Wielogóra P
174 0 Świrszcz Andrzej WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Zakrucze R
175 200 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M2 Kielce P
176 303 Terlik-Stodulska Magdalena --- K4 Pruszków P
177 225 Tomczyk Ireneusz --- M5 Warszawa P
178 0 Trzópek Ola --- K2 Warszawa R
179 252 Tulik Przemysław --- M5 Warszawa P
180 341 Uczestnik Anonimowy --- K4 Polska P
181 345 Urban Krzysztof --- M4 Warszawa P
182 342 VIRUS VIRUS --- M4 Polska P
183 331 Walasek Przemysław --- M4 Tomaszów Mazowiecki P
184 364 Waszkiewicz Agnieszka W POGONI ZA DUCHEM K4 Dabrowa Górnicza P
185 353 Wądek Tomasz --- M4 Wiślica P
186 236 Wisniewski Hubert --- M2 Piekoszów P
187 247 Wlodarski Lukasz --- M4 Raszyn P
188 320 Włoch Joanna --- K4 warszawa P
189 340 Wojtkowiak Paweł --- M5 Radonie P
190 302 Wojtkowiak Dorota --- K4 Radonie P
191 307 Wojtunik Urszula --- K4 Radom P
192 310 Wojtunik Maja --- K2 Radom P
193 220 Woźniak Paweł --- M2 Belsk Duży P
194 237 Woźniak Janusz --- M6 SKOŁYSZYN P
195 238 Woźniak Lidia --- K5 SKOŁYSZYN P
196 224 Wójcik Konrad --- M2 Tumlin P
197 334 Wróblewski Kamil --- M2 Kielce P
198 322 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
199 336 Zagórski Szczepan --- M2 Brzegi P
200 246 Zajder Paweł --- M2 Sandomierz P
201 332 Zaręba Beata --- K4 Marysin P
202 256 Zastawna Aneta --- K4 Warszawa P
203 260 Zastawny Igor --- M5 Warszawa P
204 277 Ziarko Agnieszka --- K4 Jaworzno P
205 250 Ziętal Monika --- K4 Nowiny P
206 370 Zygan Rafał KIELECCY TETRYCY M2 Kielce R
207 241 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ P