Lista startowa 2024-01-06 KIELCE 4 ULTRA CK MARATON BIEG 52 KM PIEKIELNA PĘTLA

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 58 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 77 Adamczyk Jan --- M6 Gorlice P
3 146 Adamczyk Mariusz --- M5 Borzechow P
4 8 Aderek Jacek WKURW TEAM M4 Kielce P
5 22 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
6 0 Ananich Andrei --- M2 52-131 R
7 76 Bajdała Robert --- M2 Olszewnica Stara P
8 0 Balon Piotr --- M4 Krosno R
9 63 Baron Tomasz --- M4 Bieruń P
10 134 Bartłomiej Rosikoń --- M2 Oleśnica P
11 94 Barwicki Marcin --- M4 Warszawa P
12 0 Bąk Adam --- M6 Kielce R
13 74 Bednarska Joanna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
14 75 Bednarska Kaśka SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce P
15 84 Bialy Pawel --- M4 Jedzrejow P
16 47 Bielecka Magdalena --- K2 Warszawa P
17 30 Bienias Piotr --- M5 Warszawa P
18 109 Błaszczyk Jakub --- M2 Piotrków Trybunalski P
19 15 Bochenek Janusz WKURW TEAM M6 Kielce P
20 79 Bodo Przemek --- M5 Świerczek P
21 17 Borowiak Piotr --- M4 Bytom P
22 0 Borowski Jacek --- M4 Krasocin R
23 0 Bućko Sławek --- M4 Otwock R
24 50 Chłopek Mateusz --- M2 Chęciny P
25 0 Chodakowski Rafał --- M4 Ćmielów R
26 28 Chyra Renata --- K4 Jedlińsk P
27 29 Chyra Jacek --- M4 Jedlińsk P
28 97 Cywka Waldemar BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
29 67 Czarnecki Marcin --- M2 Marki P
30 82 Czemerys Piotrek RUCH IZBICA M4 Siennica Nadolna P
31 14 Czopur Paweł --- M2 Morawica P
32 0 Czyżewska Agnieszka --- K4 Częstochowa R
33 43 Dańska Małgorzata --- K4 Radom P
34 42 Dański Rafał --- M4 Radom P
35 106 Dąbrowski Przemyslaw --- M2 Radzyń Podlaski P
36 0 Dernoga Arkadiusz --- M2 Janikowo R
37 0 Deroń Tomasz --- M5 Starachowice R
38 7 Dołomisiewicz Sławomir --- M5 Staszów P
39 0 Domagała Kinga ZABIEGANI W KIELCACH K2 Kielce R
40 122 Dryja Kamil --- M2 Kraków P
41 0 Drzymała Bogdan --- M6 Gorzyce R
42 138 Dudek Adam --- M4 Czudec P
43 0 Duraj Agnieszka --- K4 Tarnów R
44 142 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 Kielce P
45 154 Falecki Damian --- M2 Ostrowiec świętokrzyski P
46 96 Fogiel-Pawłowska Agnieszka --- K4 Wrocław P
47 107 Furman Paweł --- M2 Płudy P
48 0 Gabała Michał W POGONI ZA DUCHEM M4 Będzin R
49 87 Gaj Grzegorz --- M4 Białobrzegi P
50 131 Gołowicz Rafał --- M4 Warszawa P
51 133 Grabowski Bartłomiej --- M4 Warszawa P
52 12 Jagieło Michal --- M2 Brody P
53 6 Jakubczyk Piotr --- M4 Kędzierzyn-Koźle P
54 78 Jamski Tomasz PRESSGLASSSPORTANDSUPPORT M5 Częstochowa P
55 56 Jędruszczak Robert BICYKL PIASECZNO M4 Piaseczno P
56 151 Jusiak Krzysztof --- M2 Nałęczów P
57 83 Kamela Robert --- M5 Warszawa P
58 145 Kamiński Marcin --- M2 Rejowiec P
59 117 Kaniewska Wioletta --- K4 Gowarczów P
60 51 Kapusta Szymon --- M4 Daleszyce P
61 3 Karcz Bartłomiej --- M2 Baćkowice P
62 102 Karczewski Andrzej BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
63 23 Kawka Rafał KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO M2 Radomsko P
64 71 Kiełek Przemysław DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI M4 Grodzisk Mazowiecki P
65 59 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
66 153 Klimczewski Andrzej --- M6 Łódź P
67 66 Kłaczyński Jakub --- M2 Dęblin P
68 104 Kolasa Marek --- M6 Kielce P
69 0 Koplin Kasia --- K4 Gliwice R
70 115 Korczak Wincenty BIEGIEM RADOM ! M6 Antoniówka P
71 54 Kosierkiewicz Grzegorz --- M5 Kielce P
72 127 Kostrzon Maciej --- M5 PIONKI P
73 140 Kościuch Bartosz --- M4 Warszawa P
74 38 Kot Wioleta --- K4 Warszawa P
75 65 Kowalczuk Michał --- M4 Marki P
76 162 Kozłowski Marcin --- M2 Piotrków Trybunalski P
77 0 Krajewska Bernadeta --- K4 Tarnów R
78 126 Krasiński Tomasz --- M4 Józefów Nad Wisłą P
79 157 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
80 10 Kruk Grzegorz --- M5 Częstochowa P
81 0 Krystian Hanryn --- M2 Belchatow R
82 0 Ksel Paweł KIELECKI BIEGACZ M4 kielce R
83 0 Książek Ilona --- K2 Mińsk Mazowiecki R
84 118 Kucharski Maciej --- M4 Kielce P
85 90 Kuciel Paweł --- M2 Tenczynek P
86 57 Kudrycki Jakub --- M5 Bilcza P
87 125 Kundys Karolina --- K4 Warszawa P
88 149 Kuzera Łukasz --- M2 Chęciny P
89 121 Kweczka-Janeczek Anna NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K4 Częstochowa P
90 0 Kwiatkowski Paweł --- M4 Kielce R
91 0 Litwinczuk Gabriel --- M4 Klucze R
92 136 Lubiński Jarosław --- M2 Oksa P
93 111 Lutek Radosław BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
94 114 Łakomski Marcin --- M5 Wodzisław Śląśki P
95 130 Łoskot Tomasz --- M4 Wilga P
96 86 Łubian Michał --- M4 Warszawa P
97 91 Małaszczuk Piotr --- M4 Grodzisk Mazowiecki P
98 159 Margas Grzegorz --- M5 Proszowice P
99 101 Masiarek Maciej --- M2 Wrocław P
100 35 Maszewska-Wach Mariola --- K4 Rawa Mazowiecka P
101 61 Mazur Piotr --- M2 Sandomierz P
102 148 Melon Krzysztof --- M2 Kielce P
103 20 Meresińska Iwona --- K5 Jędrzejów P
104 88 Mochocki Marcin --- M5 KIELCE P
105 147 Moczyński Paweł --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
106 85 Moćko Jacek --- M2 Ząbki P
107 105 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
108 44 Mosio Grzegorz --- M4 Żelichów P
109 62 Namiota Urszula MARATOŃCZYK DĘBICA K5 Dębica P
110 48 Nauka Wiesław DĘBICKIE GEPARDY M5 Dębica P
111 49 Nauka Edyta DĘBICKIE GEPARDY K4 Dębica P
112 100 Nowak Sławomir --- M4 Promnik P
113 11 Olszewski Marcin --- M4 Kielce P
114 119 Orłowski Sebastian --- M4 Warszawa P
115 32 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
116 95 Oszywa Damian --- M4 Kielce P
117 160 Pacyna Tomasz --- M2 Radom P
118 0 Paczuski Michal --- M4 Lodz R
119 135 Palkij Aleksandra --- K2 Dobra P
120 124 Papis Adrian KS FENIKS OPOCZNO M2 Opoczno P
121 144 Pawlik Paweł --- M2 Przysucha P
122 128 Perykasza Paweł GRUPA LUKTRANS M4 Kraków P
123 92 Piasek Piotr --- M5 Dzbenin P
124 39 Piątkowski Piotrek --- M4 Koprzywnica P
125 99 Pieniądz Bartłomiej --- M4 Mierzyn P
126 64 Pisarek Piotr --- M2 Brwinów P
127 0 Pluta Sebastian --- M4 Brzeźnica R
128 0 Płonka Piotr --- M4 Marszowice R
129 2 Podgórska Jola --- K4 Kędzierzyn-Koźle P
130 0 Pogorzelski Krzysztof --- M4 Nowa Słupia R
131 0 Połeć Grzegorz --- M2 Dębówka R
132 53 Porowski Waldek TEAM ZABIEGANEDNI M4 Celestynów P
133 139 Poszalski Karol VEGE RUNNERS M5 Kielce P
134 112 Pryt Łukasz --- M2 Zagnańsk P
135 9 Purtak Anna ŚWIĘTOKRZYSKI KLUB ALPINISTYCZNY K4 Kielce P
136 0 Puskarz Tomasz --- M2 Zbrza R
137 0 Rabiej Kazimierz --- M6 Chojnów R
138 72 Ramotowski Marcin --- M4 PIASECZNO P
139 34 Ratajczak Konrad --- M4 Poznań P
140 0 Rędzia Michał --- M4 Wołomin R
141 0 Rokita Paweł --- M2 Minsk Mazowiecki R
142 26 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
143 52 Rymut Michał --- M2 Nowiny P
144 143 Rytlewski Artur 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Bieliny P
145 36 Sadowska Monika --- K4 Warszawa P
146 41 Sady Sebastian --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
147 45 Serwacki Rafał STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M2 Stalowa Wola P
148 33 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
149 37 Siepietowski Piotr --- M5 siepiet@poczta.onet.pl P
150 46 Siębida Mieczysław --- M4 Gorzyce P
151 55 Skowron Małgorzata STREET RUN RADOM K2 Radom P
152 13 Skórzańska Agnieszka --- K2 Łazy P
153 18 Sławiński Kazimierz --- M5 Kielce P
154 21 Sobczyk Adam --- M5 Kielce P
155 110 Solarz Agnieszka --- K4 Kielce P
156 152 Stachurski Paweł --- M4 Łańcut P
157 156 STANOWSKI GRZEGORZ --- M5 ŁÓDŹ P
158 89 Statuch Błażej RUNNER DREAM TEAM- STATUCH GROUP M4 Kielce P
159 164 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M6 Kielce R
160 16 Stępień Paweł --- M4 Kielce P
161 158 Stępień Michał --- M4 Morawica P
162 98 Stępnik Paweł --- M4 Kielce P
163 25 Stodolny Krzysztof --- M6 Woryty P
164 40 Stodulski Tomasz --- M4 Pruszków P
165 0 Struk Agnieszka W POGONI ZA DUCHEM K2 BĘDZIN R
166 0 Strusińska Katarzyna --- K4 Mińsk Mazowiecki R
167 150 Stysiek Piotr BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
168 60 Szlendak Leszek --- M4 Ożarów Mazowiecki P
169 24 Szymański Arkadiusz --- M4 Warszawa P
170 73 Śliwka Cezary --- M4 Kielce P
171 103 Ślusarczyk Paweł --- M4 Śródborów P
172 108 Ślusarczyk Łukasz --- M4 Radzyń Podlaski P
173 155 Tokarski Szymon --- M4 Nowy Sącz P
174 68 Tokarz Robert --- M5 Tarnów P
175 1 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M4 Kielce P
176 80 Trybek Marcin --- M2 Bukowa P
177 0 Turlej Michał --- M4 Jasień R
178 93 Waszkiewicz Tomasz W POGONI ZA DUCHEM M5 Dąbrowa Górnicza P
179 70 Wądołowska Anna STREET RUN RADOM K2 Radom P
180 129 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
181 161 Węgiel Bogdan --- M5 Bolechowice P
182 0 Wilkos Mateusz --- M2 Niemce R
183 27 Wiśniewska Agnieszka --- K4 BIAŁOBRZEGI P
184 69 Wnukowski Sebastian --- M4 Radom P
185 5 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
186 0 Wojciechowski Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Kielce R
187 120 Wojtasiński Daniel NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA M4 Częstochowa P
188 163 Wojtkiewicz Jarek Wojtkiewicz --- M5 Baligród R
189 123 Wosiek Paweł OSTROBIEC M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
190 0 Wójcik Izabela BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce R
191 137 Wroblewski ARTUR --- M4 Piaseczno P
192 132 Wybraniec Michal --- M2 Wałbrzych P
193 0 Wydra Mariusz --- M5 Stare Babice R
194 81 Wywiał Sebastian --- M2 Poczesna P
195 31 Zagrodnik Piotr --- M4 Radom P
196 0 Zarębski Krzysztof --- M2 Krasnyy R
197 19 Zieliński Tomasz ULTRAPIOTRKÓW M5 Karlin P
198 113 Ziemniak Jarosław --- M6 KIELCE P
199 116 Zychowicz Monika BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P