Lista startowa 2023-09-17 MAŁOGOSZCZ LATO DOBIEGA KOŃCA-10 Z ELERTE 10 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Mariusz ZABIEGANI W KIELCACH M60 Kielce R
2 71 Bartosiński Michał --- M20 michal.bartosinski94@interia.pl P
3 87 Bazylewicz Rafał --- M20 Małogoszcz P
4 100 Bąk Michał CZARNECKI RUN TEAM M30 Strawczyn P
5 41 Bednarczyk Wojciech --- M30 Smyków P
6 43 Bernat Albert GIBBON RUN M20 Piekoszow P
7 38 Błaszczyk Anna --- K40 Kielce P
8 2 Bochenek Janusz WKURW TEAM M60 Kielce P
9 29 Brożek Aleksandra --- K30 Warszawa P
10 110 Brzoza Sebastian ZABIEGANI W KIELCACH M40 Kielce P
11 69 Chalewska Izabela ENDORFINA K20 Jędrzejów P
12 60 Chodakowska Aleksandra --- K30 Jędrzejów P
13 62 Chrzanowska Ania ELERTE TEAM K40 Jędrzejów
14 0 Cieciura Krzysztof --- M30 Kluczewsko P
15 15 Czapla Grzegorz --- M30 Jędrzejów P
16 116 Czarnecka Lidia STS SKARŻYSKO-KAMIENNA K30 Bliżyn P
17 117 Czarnecki Rafał STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M40 Bliżyn P
18 0 Czarnecki Kamil KPP SKARŻYSKO KAMIENNA M40 SKARŻYSKO KAMIENNA R
19 24 Czelny Tomasz --- M40 Małogoszcz P
20 73 Czuba Piotr --- M20 Wodzisław P
21 0 Dankowski Sławomir --- M30 Strawczyn P
22 0 Dawgiert Daniel --- M40 KIELCE R
23 111 Dąbek Daniel BIEGIEM RADOM ! M50 Rykoszyn P
24 35 Duda Joanna BBL-STRAWCZYN K50 Mniów P
25 106 Felis Piotr --- M20 Jędrzejów P
26 0 Fudala Edyta ELERTE TEAM K30 Małogoszcz R
27 51 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K40 Małogoszcz P
28 0 Gawroński Tomasz UMKS NADIR JĘDRZEJÓW M30 Jędrzejów R
29 45 Gołuchowska Edyta --- K40 Krzętów P
30 81 Górski Kuba --- K40 Kielce P
31 115 Grządziel Anna --- K40 Jędrzejów P
32 93 Jachowicz-Wróblewski Oktawian --- M30 Włoszczowa P
33 32 JANIEC Agnieszka --- K40 Sędziszów P
34 33 JANIEC Krystian --- M40 Sędziszów P
35 112 JANUS SŁAWOMIR ITM BW KRAKÓW M40 Chęciny P
36 88 Jeżewska Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K20 Jędrzejów P
37 74 Karp Jarosław --- M40 Książ Wielki P
38 77 Kleszcz Filip --- M40 Małogoszcz P
39 90 KLIMEK TADEUSZ --- M50 Kusięta P
40 94 Klimek Dominik CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA M20 Przymiłowice P
41 25 Konieczny Sylwester --- M50 SZYDŁOWIEC P
42 1 Koń Piotr ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM M40 Przedbórz P
43 0 Koras Patryk --- K20 jedrzejow R
44 91 Kotwica Anna ZABIEGANI W KIELCACH K30 Kielce P
45 61 Kowalski Kacper ELERTE TEAM M20 Małogoszcz P
46 28 Kraus Arkadiusz MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M30 Małogoszcz P
47 53 Krawczyk Wojciech ELERTE TEAM M30 Małogoszcz P
48 0 Kucharski Krystian --- M30 Słowik R
49 99 Kucharski Maciej --- M40 Kielce P
50 7 Kutera Damian CZARNECKI RUN TEAM M30 Dabrowa P
51 118 Lachowski Krzysztof --- M20 Smyków P
52 0 Lasocka Klaudia --- K20 Kielce R
53 63 Lebioda Wojciech --- M30 Rybnik P
54 95 Lepiarz Sylwester LKB RUDNIK M30 WAŚNIÓW P
55 0 Lesisz Krzysztof --- M60 Kielce R
56 109 Lisowski Marcin --- M30 Szewce P
57 55 Łabędzki Tomasz --- M40 Miąsowa P
58 42 Łuczyński Tomasz ELERTE TEAM M40 Małogoszcz P
59 67 Łukasik Diana ENDORFINA K20 Jędrzejów P
60 103 Maj Grzegorz --- M50 Kielce P
61 30 Meresińska Iwona --- K50 Jędrzejów P
62 0 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M40 Górno R
63 114 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M60 Nowiny P
64 80 Mołczan Jacek --- M30 MŁODZIEJOWICE P
65 0 Motyka Ernest --- M40 Radom R
66 98 Mucha Tomasz --- M40 Kielce P
67 26 Niemczuk Katarzyna ELERTE TEAM K30 Kielce P
68 0 Nowak Tomek --- M40 Małogoszcz R
69 84 Obara Aneta CZARNECKI RUN TEAM K50 Suchedniów P
70 9 Olkuśnik Mateusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Małogoszcz P
71 83 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K60 Kielce P
72 92 Osman Mateusz --- M30 Zaborze P
73 65 Patek Igor ELERTE TEAM M40 Kielce P
74 10 Pawlikowska Anna CZARNECKI RUN TEAM K30 Kielce P
75 13 Pawłowska Katarzyna ZABIEGANI W KIELCACH K40 Chęciny P
76 70 Pełka Mikołaj --- M40 Jędrzejów P
77 49 Pierzchała Roman --- M60 Mierzyn P
78 5 Plech Jacek --- M40 Chęciny P
79 56 Pluta Krzysztof --- M30 Małogoszcz P
80 54 Podgórski Patryk --- M20 Piekoszów P
81 0 Poniewierka Adrian --- M20 Chmielnik R
82 101 Posmyk Szymon --- M40 Konopiska P
83 75 Przeworska Barbara CZARNECKI RUN TEAM K40 Łączna P
84 107 Pyrek Grzegorz --- M40 Brzegi P
85 105 Ragan Grzegorz --- M40 Jędrzejów P
86 36 Ratajczak JANUSZ --- M60 Drawsko P
87 0 Ratyński Paweł --- M30 Główczyn R
88 0 Rdzanek Małgorzata --- K40 Kunów R
89 108 Robak Jacek --- M30 Kraków P
90 0 Rózga Robert --- M40 Porzecze gm. Miedziana Góra P
91 76 Sasiński Łukasz --- M30 Włoszczowa P
92 47 Seredyka Aleksandra --- K40 Boleścice P
93 16 Skrobot Mirosław MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M50 Gdynia P
94 4 Słota Mariusz --- M50 Kielce P
95 78 Słowik Marek --- M40 Końskie P
96 50 Słowiński Kamil --- M30 Masłowice P
97 34 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
98 46 Sobczyńska WIOLETTA MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K40 MALOGOSZCZ P
99 59 Sobczyński Patryk MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M20 Małogoszcz P
100 31 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M30 Małogoszcz P
101 113 Sopel-Nowak Anna --- K40 Jedrzejów P
102 23 Sosnowska Katarzyna ELERTE TEAM K20 Małogoszcz P
103 96 Stachura Kamil --- M20 Smyków P
104 0 Stanek Piotr --- M30 Małogoszcz R
105 27 Stawska Magdalena --- K40 Małogoszcz P
106 102 Stec Michał --- M30 Dębica P
107 89 Stermach Angelika BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K20 Jędrzejów P
108 40 Stępień Patryk --- M20 Promnik P
109 52 Stryjniak Dominik --- M20 Wodzisław P
110 85 Suliga-Sikora Olga --- K30 Włoszczowa P
111 0 Szczepańczyk Albert ELERTE TEAM M30 Krasocin R
112 0 szymkiewicz rafał 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M40 Małogoszcz R
113 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M40 KIELCE R
114 37 Ślusarczyk Urszula --- K50 KIELCE P
115 82 Świercz Michał --- M20 Słupia Konecka P
116 14 Świrszcz Andrzej --- M30 Zakrucze P
117 6 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M30 Kielce P
118 17 Tkaczyk Mateusz --- M30 Kielce P
119 64 Toczek Grzegorz --- M20 44-253 P
120 0 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M40 Kielce R
121 79 Trybek Marcin --- M30 Bukowa P
122 48 Waśkiewicz Kamil --- M30 Kielce P
123 0 Werenkowicz-Wrona Ilona --- K40 Pawłów R
124 44 Węgrzyn Artur GIBBON RUN M20 Kielce P
125 0 Wierzchowski Łukasz JĘDRZEJOWSKI KLUB KOLARSKI M40 Jędrzejów R
126 0 Wiśniewska Blanka ELERTE TEAM K30 Małogoszcz R
127 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M50 Kielce R
128 0 Wolski Adam --- M20 Małogoszcz R
129 66 Wolski Adam --- M20 Małogoszcz P
130 3 Wójcik Mariusz --- M50 Kielce P
131 39 Zacher Dominik NIGHT RUNNERS ZABRZE M40 Zabrze P
132 104 Zadrożny Hubert --- M20 Bliżyn P
133 0 Zagórski Rafał --- M40 Brzegi R
134 58 Zasada Marcin --- M30 Kluczewsko P
135 57 zatorski łukasz --- M40 Chełmce P
136 0 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K40 Brzeziny R
137 72 Zgubieński Kajetan --- M20 Kielce P
138 97 Ziętarska Anna --- K40 Połaniec P
139 68 Żak Szymon --- M50 Ćmińsk P
140 22 Żelawski Marek ELERTE TEAM M50 Małogoszcz P
141 86 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M40 ŚWIĘTOMARZ P