Lista startowa 2023-06-18 JĘDRZEJÓW VI BIEG LISÓW 10 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 32 Bartocha Edyta ENDORFINA K5 Jędrzejów P
2 85 Bąk Michał CZARNECKI RUN TEAM M3 Strawczyn P
3 14 Bąk Beata --- K4 Tumlin Wykień P
4 13 Bąk Marcin --- M4 Tumlin Wykień P
5 19 Bąk Dawid --- M2 Miedziana Góra P
6 26 Bednarczyk Wojciech --- M3 Smyków P
7 23 Behounek Leszek --- M6 Zakopane P
8 24 Behounek Małgorzata --- K6 Zakopane P
9 41 Bialy Pawel --- M3 Jedzrejow P
10 21 Biskupski Marek POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M5 Kielce P
11 69 Brodacki Wiesław --- M6 Tychy P
12 38 Brożyna Rafał --- M2 Bieliny P
13 98 Buczyński Arkadiusz OSV TEAM I PRZYJACIELE M4 bolesław P
14 50 Caban Jakub --- M3 Książe Skroniów P
15 58 Cedro Ryszard --- M5 Bodzentyn P
16 72 Chalewska Izabela ENDORFINA K2 Jędrzejów P
17 91 Chodakowska Aleksandra --- K3 Jędrzejów P
18 57 Cholewa Dariusz --- M3 Wierzbica P
19 1 Czapla Grzegorz --- M3 Jędrzejów P
20 82 Czerwiński Jakub --- M5 Michałowice P
21 89 Czuba Piotr --- M2 Wodzisław P
22 28 Dąbal Marcin BIEGIEM RADOM ! M4 Błędów P
23 16 Dołomisiewicz Sławomir --- M5 Staszów P
24 62 Dutkiewicz Mateusz --- M3 Chmielnik P
25 22 Fiuk Marcin --- M4 Książ Wielki P
26 76 Fudali Jakub --- M2 Krakow P
27 55 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz P
28 78 Gałęziowska Monika DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY K3 Huta Nowa P
29 75 Gałęziowski Maciek --- M3 Huta Nowa P
30 40 Gaweł Piotr --- M4 Piekoszów P
31 52 Gładkowska Małgorzata --- K4 Kielce P
32 84 Gubernat Michał --- M3 Jędrzejów P
33 88 Haba Kamil --- M3 Kielce P
34 51 Iwan Tomasz CZARNECKI RUN TEAM M2 Wola Jachowa P
35 5 Jakus Tomasz --- M3 Jędrzejów P
36 0 Jakus Beata --- K4 Jędrzejów R
37 56 Janusek Emil --- M3 Jędrzejów P
38 86 Jędrzejewska Anna --- K3 JĘDRZEJÓW P
39 92 Józwiak Anna --- K4 Bielsko-biała P
40 64 Juźwiak Maksymilian --- M1 Bielsko-Biała P
41 20 Karp Jarosław --- M4 Książ Wielki P
42 35 Karwacki Mateusz CZARNECKI RUN TEAM M4 Kielce P
43 73 Kocój Marcelina --- K2 Trzebinia P
44 43 Konieczny Sylwester --- M5 SZYDŁOWIEC P
45 100 Koń Piotr ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM M4 Przedbórz R
46 37 Kosowski Łukasz JUKE TEAM M3 Jędrzejów P
47 60 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M3 Daleszyce P
48 97 Krzysztowek Grzegorz OLKUSZBIEGA.PL M5 Olkusz P
49 94 Kurkowska Małgorzata --- K3 Jędrzejów P
50 29 Kwieciak Jarosław DĄBROWA GÓRNICZA M6 Dąbrowa Górnicza P
51 30 Kwiecień Dawid --- M3 Kielce P
52 96 Lasocka Klaudia --- K2 Kielce R
53 0 Lato Jacek --- M4 Skroniów R
54 0 Lepiarz Sylwester LKB RUDNIK M3 WAŚNIÓW R
55 95 Lipiński Paweł --- M5 Jędrzejów P
56 33 Lipska Justyna --- K4 Jędrzejów P
57 59 Lis Adrian --- M3 Oksa P
58 49 Lubiński Jarosław --- M3 Oksa P
59 71 Łukasik Diana ENDORFINA K2 Jędrzejów P
60 42 Magdziarz Piotr --- M4 Kije P
61 7 Majchrzyk Marta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Chęciny P
62 4 Majda Kinga --- K2 Jędrzejów P
63 44 Markiewicz Sylwia SOBKÓW BIEGA K3 Sobków P
64 18 Meresińska Iwona --- K5 Jędrzejów P
65 0 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M4 Górno R
66 0 Misztal Grzegorz --- M5 Jędrzejów R
67 3 Motyczyński Grzegorz SAINT GOBAIN - SQUAD M5 Dabrowa Górnicza P
68 68 Nowak Dawid --- M3 Mikołów P
69 39 Osman Mateusz --- M3 Zaborze P
70 53 Paprocki Marcin --- M4 Kraków P
71 74 Paprota-Jarosz Monika --- K4 Jędrzejów P
72 0 Piątek Stanisław --- M6 Kraków R
73 10 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
74 79 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
75 54 Plebanek Wojciech --- M2 Włoszczowa P
76 77 Plebanek Karol --- M3 Włoszczowa P
77 99 Prasełek Robert OLKUSZBIEGA.PL M5 Olkusz P
78 8 Prymas Michał --- M4 Włoszczowa P
79 47 Pyrek Grzegorz --- M4 Brzegi P
80 15 Ragan Grzegorz --- M4 Jędrzejów P
81 67 Rejduch-Paprocka Katarzyna --- K5 Kraków P
82 45 Rogasch Stanisław --- M5 Kraków P
83 34 Sasiński Łukasz --- M3 Włoszczowa P
84 61 Skrobot Marcin --- M3 Małogoszcz P
85 27 Słota Mariusz --- M5 Kielce P
86 46 Snoch Ryszard --- M5 Piekoszów P
87 90 Sobieraj Agnieszka --- K4 Potok wielki P
88 87 Sójka Piotr --- M2 Bukowa P
89 65 Strasz Kamil --- K2 Wodzisław P
90 93 Strujniak Dominik --- M2 Mierzawa 64 P
91 0 Szczepanek Joanna OLKUSZ BIEGA K4 Olkusz R
92 81 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K2 Węgrzynów P
93 11 Ślusarczyk Adrian --- M4 Jędrzejów P
94 0 Świrszcz Andrzej --- M3 Zakrucze R
95 83 Teliga Rafał DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M3 Huta Nowa P
96 2 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M3 Kielce P
97 31 Twardowski Jan --- M2 Sobków P
98 66 Urbański Kuba --- M2 Kielce P
99 36 Walczyński Tomasz JUKE TEAM M3 Jędrzejów P
100 9 Wądek Tomasz --- M4 Wiślica P
101 101 Witasik Przeysław --- M6 Jędrzejów P
102 70 Witasik Daniel --- M4 Jędrzejów P
103 80 Wojna Anna --- K3 Niepołomice P
104 25 Wotliński Andrzej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M6 Skarżysko-Kamienna P
105 0 WÓJCIK WIKTORIA --- K3 ŁÓDŹ R
106 48 Zaczkowski Łukasz CZARNECKI RUN TEAM M4 Kielce P
107 6 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
108 0 Zając Robert --- M5 Niebyła R
109 12 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K4 Brzeziny P
110 63 Ziółkowski Jarosław --- M3 CHMIELNIK P