Lista startowa 2023-09-24 MIEDZIANA GÓRA MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7027 Agatowski Hubert SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
2 8218 Anonimowy Zawodnik --- F3 P
3 8218 Anonimowy Zawodnik --- F3 P
4 8222 Bajorek Norbert --- F4 Rzeszów P
5 8130 Banasik Michał --- F3 Pierzchnica P
6 8071 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK2 Suchedniów P
7 8069 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
8 8075 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
9 8004 Biskup Łukasz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
10 8111 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
11 8003 Brożek-Woźniczka Natalia HARDA HORDA FK2 Kraków P
12 8199 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F6 Kraśnik P
13 7040 Chojnacki Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
14 8104 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko - Kamienna P
15 7034 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Jaworznia P
16 8038 Gębicka Ewa SENGAM SPORT RACING TEAM FK2 Dąbrowa Górnicza P
17 8001 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F3 Zagnańsk P
18 8225 Grześkowiak Adrian --- F3 BARKOWICE P
19 7021 Helman Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Zgorzała P
20 8113 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
21 8076 Idzikowski Rafał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FJ Otwock P
22 8025 Jajko Michał WIKPER TEAM F2 Stale P
23 8186 Jastrzębski Dariusz --- F3 Wierzbica P
24 7033 Jaworski Adam MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
25 8123 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM F4 Warszawa P
26 7022 Kaszewski Filip SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- Łódź P
27 8188 Kłak Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FJ Bieliny P
28 8037 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN F3 Kielce P
29 7089 Konopka Alicja --- FK- Końskie P
30 8227 Kopacz Mateusz --- F3 Bieliny P
31 7031 Kopacz Bartosz --- F- Bieliny P
32 7032 Kopacz Dawid --- F- Bieliny P
33 8027 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków P
34 8064 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
35 7008 Kowalski Wojtek WIKPER TEAM F0 Sandomierz P
36 8139 Krzowski Łukasz --- F2 Skarżysko-Kamienna P
37 8077 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
38 8161 Lesisz Karol --- F3 Kielce P
39 7081 Łaguniak Oliwier --- F0 Łask R
40 8094 Łataś Artur --- F3 Bieliny P
41 7002 Machocki Piotr VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Leszczyny P
42 7003 Machocki Daniel VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Leszczyny P
43 8042 Maciejewski Zbigniew COMMER CECON F4 Wolbórz P
44 8035 Maj Przemysław --- F3 Iwaniska P
45 8203 Majcherczyk Wiktor MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder FJ Masłow P
46 8006 Mazur Michał --- F3 Pińczów P
47 8022 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
48 8105 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
49 8217 Pałubska Paulina --- FK2 Rozprza P
50 8116 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
51 8068 Pawlik Paweł --- F3 Zabierzów P
52 8074 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
53 8132 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
54 8046 Piecyk Kamil --- F3 Wola Morawicka P
55 8020 Pietrzczyk Mateusz --- F3 Brzeziny P
56 8226 Pietrzyk Andrzej --- F5 BARKOWICE P
57 8207 Pióro Szymon --- F3 Wilków P
58 8073 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
59 8224 Raczyński Jakub --- F3 Miedziana Góra P
60 8099 Ramian Andrzej --- F5 Daleszyce P
61 8191 Rogala Adam --- F2 Piaseczno P
62 8137 Rozmund Michał HARDA HORDA F2 Rzeszów P
63 8079 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F4 Masłów P
64 7020 Sikora Marcel MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
65 8021 Skrzyniarz Michał AKAMIT BODZENTYN F4 Nowiny P
66 8204 Smoląg Mariusz --- F5 Stąporków P
67 8044 Sobczyk Mateusz --- F3 Oleszno P
68 8167 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
69 8030 Stachurski Paweł CK BIKE SHOP TEAM F5 Kielce P
70 7100 Statuch Janek --- F2 Sandomierz P
71 8083 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
72 8223 Strzępek Piotr VELOBIKE BUSKO F2 Opatów P
73 7007 Suchecki Adrian ENERLINK TEAM F0 Katowice P
74 8107 Syska Szymon --- F4 Kielce P
75 8196 Szafraniec Michał --- F4 Piotrków Trybunalski P
76 7080 Szkudlarski Tymon SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F0 Łódź P
77 7044 szkudlarski jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- łódź P
78 7004 Świerczyńska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC FK- Wodzierady P
79 7041 Świerczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- Wodzierady P
80 8014 Tyzo Piotr ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
81 8059 Wasilewski Grzegorz SPK BIKE F4 Starachowice P
82 8007 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
83 8000 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
84 8220 Więcaszek Aleksander --- FJ Radom P
85 8072 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F6 Kielce P
86 8065 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
87 0 Wrzesien Bartosz --- F4 Polska R
88 8115 Wrzesień Patryk --- F3 Pawłów P
89 8229 Wydra Sławomir NEXTIE BIKE TEAM F5 Brzezie P
90 8141 Zagnińska Katarzyna --- FKJ Kielce P
91 8109 Zajkowski Piotr BIKE ATELIER WARSZAWA F4 Warszawa P
92 8039 Zbroja Łukasz --- F3 Skarżysko - Kamienna P
93 8095 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F6 Bodzentyn P