Lista startowa 2023-09-24 MIEDZIANA GÓRA MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3051 Adamczyk Damian BIKE ATELIER KIELCE M3 Mniów P
2 3267 Andrzejczuk Kasia PEGO.CC iFON K4 Warszawa P
3 3348 Banasiak Łukasz --- M4 ŁÓDŹ P
4 3345 Belesa Remigiusz --- M3 Kielce P
5 3169 Bernat Maciej TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
6 3209 Boszczyk Ryszard IMMUNOTRAINER M4 Kielce R
7 3114 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
8 3047 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
9 3041 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
10 3333 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
11 3121 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
12 3337 Dyńka Michał CYKLO JURA ZABIERZÓW MJ Stalowa Wola P
13 3009 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
14 3156 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
15 3352 Gębala Marcin --- M4 Warszawa P
16 3112 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
17 3098 Grabowska Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
18 3055 Graca Sławomir BICYCLISTA RACING TEAM M5 Dankowice P
19 3015 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
20 3081 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
21 3280 Hajzler Mariusz --- M5 er-ha@wp.pl P
22 3248 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
23 3011 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
24 3073 Jarzębowski Mateusz PEGO.CC iFON M3 Łódź P
25 3031 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M4 Przysucha P
26 3176 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
27 0 Jaźwa Paweł ARS MEDICA CYCLING M4 Łańcut R
28 3056 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
29 3018 Kąkol Sławomir TIMBUD TEAM M5 Nowy Dwór Mazowiecki P
30 3067 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
31 3240 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
32 3106 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M5 Józefów P
33 3257 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M3 Radom P
34 3238 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
35 3138 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
36 3148 Krawczyk Wojtek PEGO.CC iFON M4 łódź P
37 3144 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków P
38 3347 Kudła Adam --- M4 Łódź P
39 3046 Kupis Michał --- M4 Krakow P
40 3194 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
41 3266 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa R
42 3278 Laskowski Kamil PEGO.CC iFON M2 Łask P
43 3346 Ludian Agnieszka BICYKL PIASECZNO K2 Piaseczno P
44 3116 Łopatka Krystian --- M4 Warszawa P
45 3188 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
46 3139 Majewski Maciej BICYKL PIASECZNO M3 Piaseczno P
47 3054 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M3 Kielce P
48 3232 Michalski Jarosław --- M6 Góra Puławska P
49 3000 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
50 3349 Mikołaj Szymonek --- M2 Kielce P
51 3351 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
52 3108 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
53 3079 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice P
54 3069 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
55 3353 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków P
56 3008 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
57 3137 Pałubski Zbigniew COMMER CECON M4 Rozprza P
58 3049 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
59 3317 Perzanowski Artur PEGO.CC iFON M4 Pruszkow P
60 3186 Prochownik Piotr --- M3 Skawina P
61 3174 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
62 3014 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom P
63 3286 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
64 3063 Rembak Piotr SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M5 Skarżysko-Kamienna R
65 3155 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Strzyżewice P
66 3025 Sagan-Morawski Konrad --- M3 Kraków P
67 3328 Sitarski Maciej NEXTIE BIKE TEAM M3 Nieporęt P
68 3101 Smaluch Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Mielec P
69 3343 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
70 3229 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO M4 Busko Zdrój R
71 3083 Sozański Piotr 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M6 Krakow P
72 3218 Stroński Marcin ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
73 3157 Strójwąs Arkadiusz FAN H20 SZKÓŁKA PŁYWANIA M4 Morawica P
74 3005 Sulowski Janusz WŚCIEKLI NA SZYBKICH M4 Janów Lubelski P
75 3071 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
76 3027 Ślusarczyk Tomasz --- M3 Wieliczka R
77 3171 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
78 3104 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
79 8188 Tyrna Czesław --- M5 Ustroń R
80 3045 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
81 3145 Woźniczka Michał HARDA HORDA M4 Krakow P
82 3089 Wsół Jarosław BIKE ATELIER KIELCE M6 Daleszyce P
83 3048 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M6 Warszawa P
84 3158 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA M4 WARSZAWA P
85 3090 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
86 3030 Ząbczyński Michał --- M4 Warszawa P
87 3165 Zieliński Paweł TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
88 3350 Zieliński Miłosz CST ORBEA MTB TEAM M3 Kraków P
89 3119 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M4 Starachowice P