Lista startowa 2023-07-16 STARACHOWICE MTBCrossMaraton! Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8209 Antczak Radosław --- F5 Warszawa P
2 8130 Banasik Michał --- F3 Pierzchnica P
3 8071 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK2 Suchedniów P
4 8183 Bąk Wiesław KOMBUD RADOM F6 Radom P
5 7049 Bednarski Karol SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
6 8069 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
7 8173 Biegańska Anna --- FK2 Kielce P
8 8075 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
9 8032 Bilski Bartłomiej --- F2 Skarżysko-Kamienna P
10 7038 Bińczak Karol SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
11 8004 Biskup Łukasz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn P
12 8212 Bolek Adam BOLO BIKE TEAM F4 Białobrzegi P
13 8111 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
14 8198 Bożek Justyna --- FK2 Krakow P
15 8206 Brodzik Bartosz MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder FJ Bieliny P
16 8205 Brodzik Paweł --- F2 Bieliny P
17 8003 Brożek-Woźniczka Natalia HARDA HORDA FK2 Kraków R
18 8145 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE F5 Kielce P
19 8199 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F6 Kraśnik P
20 8102 Chlewicki Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FJ Bieliny P
21 8010 Chojecki Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FJ Otwock P
22 7040 Chojnacki Franciszek SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
23 8104 Cieśla Kamil KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko - Kamienna P
24 0 Czapnik Daniel LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI F4 Tomaszów Mazowiecki P
25 0 Drąg Przemysław --- F2 Poronin P
26 8176 Dyńka Michał CYKLO JURA ZABIERZÓW FJ Jastkowice P
27 7034 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Jaworznia P
28 8179 Fedejko Alicja SUPERDROB BIKE TEAM FK5 Otwock P
29 8175 Garbacz Ewa BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FK2 Janów Lubelski P
30 8038 Gębicka Ewa SENGAM SPORT RACING TEAM FK2 Dąbrowa Górnicza P
31 8194 Gilewski Karol --- F2 Ostrowiec Świętokrzyski P
32 8200 Gozdalski Mateusz --- F3 Urzędów P
33 8001 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F3 Zagnańsk P
34 8160 Grocholewicz Mariusz KRAINADRZWI BIKE TEAM F4 Łódź P
35 7021 Helman Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Zgorzała P
36 8113 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock R
37 8076 Idzikowski Rafał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FJ Otwock P
38 8025 Jajko Michał WIKPER TEAM F2 Stale P
39 8197 Jarosz Michał --- F2 Tarnobrzeg P
40 8143 Juszczak Joanna --- FK2 Kielce P
41 0 Karbownik Artur LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko Kamienna P
42 7022 Kaszewski Filip SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- Łódź P
43 8168 Kaszewski Dawid WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FJ Wołomin P
44 8188 Kłak Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FJ Bieliny P
45 8037 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN F3 Kielce P
46 7031 Kopacz Bartosz --- F- Bieliny P
47 7032 Kopacz Dawid --- F- Bieliny P
48 8027 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków P
49 7083 Kosiorek Marcel --- F0 warszawa P
50 8207 Kosiorek Dariusz --- F5 warszawa P
51 8190 Kosyl Piotr KOSABIKES F4 kielce P
52 7024 Kot Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
53 8064 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
54 7008 Kowalski Wojtek WIKPER TEAM F0 Sandomierz p
55 7084 Krawczyk Fabian --- F- Kielce P
56 8139 Krzowski Łukasz --- F2 Skarżysko-Kamienna P
57 8152 Kurtek Małgorzata --- FK2 Chęciny P
58 8034 Kusowski Łukasz --- F4 Mielec P
59 8077 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
60 8002 Kwiecień Adam --- F4 Piekoszów R
61 8164 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F6 RADOM P
62 8202 Lech Michał --- F3 Warszawa P
63 8161 Lesisz Karol --- F3 Kielce P
64 8033 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
65 8166 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
66 7082 Luszka Zuzanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FK- Nowinki P
67 8180 Łaguniak Adrian --- F3 Łask P
68 7081 Łaguniak Oliwier --- F0 Łask P
69 8094 Łataś Artur --- F3 Bieliny P
70 8192 Łazarewicz Jacek --- F4 Kielce P
71 7002 Machocki Piotr VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Leszczyny P
72 7003 Machocki Daniel VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Leszczyny P
73 8042 Maciejewski Zbigniew COMMER CECON F4 Wolbórz P
74 8035 Maj Przemysław --- F3 Iwaniska P
75 8203 Majcherczyk Wiktor MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder FJ Masłow P
76 8110 Matyja Grzegorz --- F5 Busko-Zdrój P
77 8006 Mazur Michał --- F3 Pińczów P
78 7025 Mucha Joanna SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FK- Bieliny P
79 7047 Nemś Adrianna SENGAM SPORT RACING TEAM FK- Kiełkowice P
80 8015 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD F3 Masłów P
81 8090 Pacierz Radosław --- F2 Daleszyce P
82 8105 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
83 8074 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
84 8132 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
85 8046 Piecyk Kamil --- F3 Wola Morawicka P
86 8020 Pietrzczyk Mateusz --- F3 Brzeziny P
87 8073 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
88 8162 Pyjor Wojciech STWA MTB TEAM F4 Stalowa Wola P
89 8191 Rogala Adam --- F2 Piaseczno P
90 8112 Rymanowski Michał NEXTIE BIKE TEAM F3 Lipków P
91 8142 Rzepecki Ignacy WIKPER TEAM F2 Sandomierz P
92 8079 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F4 Masłów P
93 7020 Sikora Marcel MKS CYCLO Korona Kielce Balker Hoder F0 Kielce P
94 8021 Skrzyniarz Michał AKAMIT BODZENTYN F4 Nowiny P
95 8204 Smoląg Mariusz --- F5 Stąporków P
96 8167 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
97 8201 Soczomski Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FJ Bieliny P
98 8219 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO F4 Busko Zdrój P
99 7029 Stachura Karol SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
100 8030 Stachurski Paweł CK BIKE SHOP TEAM F5 Kielce P
101 8060 Statuch Janek --- F2 Sandomierz P
102 8083 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
103 8107 Syska Szymon --- F4 Kielce P
104 8196 Szafraniec Michał --- F4 Piotrków Trybunalski P
105 8101 Szczepaniak Adam SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY FJ Bieliny P
106 7092 szkudlarski jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- łódź P
107 7080 Szkudlarski Tymon SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F0 Łódź P
108 8063 Szymańska Justyna --- FK4 Kielce P
109 7004 Świerczyńska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC FK- Wodzierady P
110 7041 Świerczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC F- Wodzierady P
111 8165 Świstak Przemysław BODZENTYN TEAM F3 Pawłów P
112 7046 Tabor Patrycja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FK0 Dębe P
113 8014 Tyzo Piotr ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
114 8208 Warczyk Dorota LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI FK4 Tomaszów Mazowiecki P
115 8059 Wasilewski Grzegorz SPK BIKE F4 Starachowice P
116 7028 Wąder Filip SZKÓŁKA KOLARSKA BIELINY F0 Bieliny P
117 8193 Wilk Patryk --- F2 Sobków P
118 8072 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F6 Kielce P
119 8065 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
120 8115 Wrzesień Patryk --- F3 Pawłów P
121 8141 Zagnińska Katarzyna --- FKJ Kielce P
122 8039 Zbroja Łukasz --- F3 Skarżysko - Kamienna P
123 8138 Ziach Paulina ROWER-SPORT KIELCE FK2 GÓRNO P
124 8095 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F6 Bodzentyn p