Lista startowa 2023-06-04 PIEKOSZÓW MTBCrossMaraton! Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3172 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
2 3051 Adamczyk Damian --- M3 Mniów P
3 3267 Andrzejczuk Kasia PEGO.CC iFON K4 Warszawa P
4 3033 Archiciński Paweł DAMOVO ZF BIKE TEAM M4 Warszawa P
5 3235 Bachański Rafał ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M4 OTWOCK P
6 3226 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
7 3169 Bernat Maciej TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
8 3265 Bielecka Magdalena ZERWANI Z ŁAŃCUCHA K4 Halinów P
9 3246 Bilski Artur PEGO.CC iFON M5 Ożarów Mazowiecki P
10 3221 Bliszczyk Jacek --- M4 Karczew P
11 3072 Błasiński Konrad --- M3 Kraków P
12 8185 Bogaczyk Maciek TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M3 wroclaw P
13 3062 Borucki Paweł METROBIKES.PL M4 Kielce P
14 3209 Boszczyk Ryszard IMMUNOTRAINER M4 Kielce P
15 3170 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
16 3203 Chmielewski Cezary SUPERDROB BIKE TEAM M5 Warszawa P
17 3013 Chojecki Michał ORANGE POLSKA M4 Otwock P
18 3215 Chrzanowski Marcin --- M4 Rzeszów P
19 3268 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT K4 Brwinów P
20 3047 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
21 3252 Długołęcki Marek KOMOBIKE SCOTT M4 Komorów P
22 3260 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M4 Ożarów Mazowiecki P
23 3333 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
24 3041 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
25 3143 Duda Marek ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Pionki P
26 3223 Dudek Wojciech --- M3 Przędzel P
27 3009 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
28 3156 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski R
29 3229 Gajak Mariusz ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA M5 Dąbrowa Górnicza P
30 3178 Gajda Krzysztof JEDLICZE TEAM M4 Jedlicze P
31 3024 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
32 3243 Gawron Marek ETI LKKG JASTKÓW M5 Tomaszowice P
33 3247 Gawron Sebastian ETI LKKG JASTKÓW M2 Jastków P
34 3074 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
35 3244 Gierała Robert --- M5 Lublin P
36 3112 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
37 3255 Głowacki Hubert JEDLICZE TEAM M4 Krosno P
38 3225 Gogol Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Checiny P
39 3110 Gogół Artur DAMOVO ZF BIKE TEAM M4 Jabłonna P
40 3098 Grabowska Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
41 3055 Graca Sławomir BICYCLISTA RACING TEAM M5 Dankowice P
42 3015 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
43 3117 Grzywacz Rafał WM TRISELF M4 Kraków P
44 3078 Gumienik Paweł --- M5 Janów Lubelski P
45 3081 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
46 3263 Hofman Igor KOMOBIKE SCOTT MJ Granica P
47 3248 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
48 3124 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M4 Kielce P
49 3011 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
50 3264 Janicki Sławomir ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M5 Marki P
51 3073 Jarzębowski Mateusz PEGO.CC iFON M3 Łódź P
52 3251 Jaskółka Magdalena --- K4 Warszawa P
53 3031 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M4 Przysucha P
54 3173 Jeż Krzysztof JEDLICZE TEAM M5 Jedlicze P
55 3224 Kaczorowski Bartosz --- M4 Rudnik n. Sanem P
56 3056 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
57 3016 Kasprzak Maciej KSPO DENTINEA M4 Kraków P
58 3245 Kawalec Marcin --- M4 Solec P
59 3018 Kąkol Sławomir TIMBUD TEAM M5 Nowy Dwór Mazowiecki P
60 3273 Kędziorek Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
61 3067 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
62 3240 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
63 3126 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
64 8186 Konopka Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS M4 Końskie P
65 3241 Kornacki Mateusz BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M3 Kielce P
66 3257 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M3 Radom P
67 3006 Kowal Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M5 Kielce P
68 3138 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
69 3238 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
70 3082 Kowalski Roman WIKPER TEAM M4 Sandomierz P
71 8184 Kozak Artur TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
72 3144 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków R
73 3077 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
74 3192 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
75 3254 Kupiec Łukasz --- M4 Kraków P
76 3046 Kupis Michał --- M4 Krakow P
77 3194 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
78 3258 Lach Maciej --- M3 Warszawa P
79 3266 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
80 3227 Libuda Michał BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
81 3085 Lipa Marek --- M4 Lublin P
82 3084 Lorenc Mateusz MTB MOSIR DUKLA M4 Krosno P
83 3076 Łochowski Sławomir --- M5 Łask P
84 3077 Łochowski Kacper --- M2 Łask P
85 3220 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków P
86 3188 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
87 3231 Łyżwa Marcin --- M4 Kielce P
88 0 Machocki Grzegorz ODŻYWKI DLA SPORTOWCÓW.PL M3 Leszczyny R
89 3256 Majewski Mateusz MYBIKE.PL M2 Warszawa P
90 3054 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M3 Kielce P
91 3232 Michalski Jarosław --- M6 Góra Puławska P
92 3154 Michałek Marcin BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
93 3000 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
94 3108 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
95 3079 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice P
96 3069 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
97 3008 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
98 3050 Oszkiel Kamil --- M2 Seroki-parcela P
99 3133 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
100 3185 Paluch Kamil JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW M3 Ciemne P
101 3137 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
102 0 Pasula Katarzyna --- K4 Tarnów R
103 3080 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
104 8187 Perzanowski Artur PEGO.CC iFON M4 Pruszkow P
105 3261 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
106 3017 Pietrak Marcin KAMYK RADZYMIN MTB TEAM M3 Warszawa P
107 3109 Plebanek Michał GOMOLA PACK-CENTER M4 Tarnów P
108 0 Pluta Łukasz --- M4 Pabianice R
109 3186 Prochownik Piotr --- M3 Skawina P
110 3237 Protsiv Nazar GETREADY TEAM M4 Lwów P
111 3174 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
112 3272 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
113 3120 Rak Mateusz --- M3 Kielce R
114 3239 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
115 3233 Rees Robert --- M5 Wycinki Osowskie P
116 3234 Rees Daniel --- MJ Wycinki Osowskie P
117 3063 Rembak Piotr SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M5 Skarżysko-Kamienna P
118 3242 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
119 3271 Rozwadowski Adam TIMBUD TEAM M5 Łosice P
120 3025 Sagan-Morawski Konrad --- M3 Kraków P
121 3150 Sapała Krzysztof KSPO DENTINEA M3 Kraków P
122 0 Siara Bartłomiej --- M5 Radom R
123 3127 Sitarski Maciej NEXTIE BIKE TEAM M3 Nieporęt P
124 3151 Skałka Arkadiusz --- M3 Myślenice P
125 3230 Skiba Norbert --- M2 Rudnik nad Sanem P
126 3259 Skóra Sławomir JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
127 3134 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
128 3101 Smaluch Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Mielec R
129 3262 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M5 ZAGNAŃSK P
130 3083 Sozański Piotr 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M6 Krakow P
131 3100 Staniewski Michał GRUPA ANG M4 Warszawa P
132 3218 Stroński Marcin ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
133 3005 Sulowski Janusz WŚCIEKLI NA SZYBKICH M4 Janów Lubelski P
134 3222 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
135 3023 Szatko Tomasz GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC M4 Mielec P
136 0 Szpiech Patryk --- M3 Tyczyn P
137 3027 Ślusarczyk Tomasz --- M3 Wieliczka P
138 3043 Tabor Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Dębe P
139 3171 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
140 3253 Tartanus Piotr --- M5 Warszawa P
141 3197 Thiel Tomasz --- M3 Warszawa R
142 3104 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
143 3269 Tomaszewski Bogdan TIMBUD TEAM M4 Marki P
144 3166 Traczyk Rafał TEAM PKO BANK POLSKI M4 Warszawa P
145 8188 Tyrna Czesław --- M5 Ustroń R
146 8189 Wejner Olgierd MCP BIKE TEAM M5 Marki P
147 3228 Węgrzyn Sylwester --- M4 Rudniki nad Sanem P
148 3045 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
149 3236 Wierzejski Michał STAJNIA ROWEROWA TEAM M4 Warszawa P
150 3219 Wilk Patryk --- M2 Sobków P
151 3070 Witulski Grzegorz X-FREE SZOSAMTB.PL M4 Myślenice R
152 3274 Woźnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
153 3145 Woźniczka Michał HARDA HORDA M4 Krakow P
154 3175 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
155 3196 Wójcik Maciej SAMOTNY WILK BIESZCZADZKI M6 Rzepedz P
156 3249 Wójcik Tomasz ATLAS RACING TEAM M5 Pińczów P
157 3270 Wójtowicz Wojciech --- M3 Puławy R
158 3250 Wrzesień Patryk --- M3 Pawłów P
159 3089 Wsół Jarosław BIKE ATELIER KIELCE M6 Daleszyce P
160 3007 Wydra Sławomir NEXTIE BIKE TEAM M5 Brzezie P
161 3048 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M6 Warszawa P
162 3129 Wytrwał Andrzej GOMOLA PACK-CENTER M5 Tarnów P
163 3198 Zakrzewski Kamil --- M3 Michałowice P
164 3090 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
165 3030 Ząbczyński Michał --- M4 Warszawa P
166 3061 Ziaja Grzegorz --- M3 Czarna P
167 3165 Zieliński Paweł TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P