Lista startowa 2023-06-24 KIELCE Kielecki Bieg Górski 22 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 73 Adamczyk Joanna --- K3 Jędrzejów P
2 70 Baltyn-Tokłowicz Magdalena --- K2 Warszawa P
3 25 Baran Paweł --- M2 Suków P
4 105 Basąg Marek --- M2 Kielce P
5 13 Bazak Andrzej --- M2 Kielce P
6 83 Bąk Michał CZARNECKI RUN TEAM M1 Strawczyn P
7 36 Bednarska Kaśka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
8 3 Chodynicki Norbert 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
9 40 Chudak Krzysztof --- M1 Pawłów P
10 24 Chwałek Piotr --- M3 Kielce P
11 31 Czajka Tomasz --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
12 32 Czajka Sylwia OSTROBIEC K2 Ostrowiec Świętokrzyski P
13 61 Czerwiński Paweł --- M1 Radom P
14 82 Deroń Tomasz --- M3 Starachowice P
15 101 Długosz Jacek LKB RUDNIK M2 Kielce P
16 88 Dziewięcki JACEK --- M2 OBICE P
17 18 Gacek Mariusz --- M1 Kielce P
18 92 Gaweł Piotr --- M2 Piekoszów P
19 35 Gawroński Romuald --- M2 Kamyk P
20 64 Głogowski Piotr NAPRZÓD MŁOCINY M3 Warszawa P
21 44 Głuszek Tomasz --- M2 Kielce P
22 93 Górski Szymon BBM/KKL KIELCE M3 Kielce P
23 20 Grochowina Bartosz --- M1 Kielce P
24 21 Grochowina Dawid --- M2 Złota Woda P
25 60 Gruszka Grzegorz --- M3 PIEKOSZÓW P
26 75 Jackowski Zbigniew --- M3 Jędrzejów P
27 28 Jakubczyk Jacek BBM/KKL KIELCE M3 Kielce P
28 100 Jasińska Magdalena --- K2 Warszawa P
29 34 Jędruszczak Robert BICYKL PIASECZNO M2 Piaseczno P
30 22 Kasza Jan 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chroberz P
31 52 Kolasa Marek --- M3 Kielce P
32 81 Kołomański Michał CZARNECKI RUN TEAM M2 Wilków P
33 55 Kosiński Krzysztof --- M1 Zamienie P
34 62 Krzyżanowski Paweł 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Starachowice P
35 19 Kubik Cezary FIZJO-DENT KIELCE M2 Kielce P
36 78 Kucab Magdalena --- K2 Kielce P
37 65 Kucharski Maciej --- M2 Kielce P
38 96 Kucharski Karol --- M2 Kazanó P
39 11 Kudrycki Jakub --- M3 Bilcza P
40 17 Kulesza Paweł --- M1 Kielce P
41 90 Kwarciak Mariusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
42 6 Latkowska Anna 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 KIELCE P
43 98 Lubiński Jarosław --- M1 Oksa P
44 10 Łachan Patryk WKURW TEAM M2 Wrocław P
45 26 Maciąg Ewelina CROSSFIT KIELCE K1 Kielce P
46 69 Manecki Paweł MIX SPORT TEAM M2 Kielce P
47 14 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M2 Busko-Zdrój P
48 54 Melon Krzysztof --- M2 Kielce P
49 48 Meresińska Iwona --- K3 Jędrzejów P
50 67 Michalczyk Tomasz NAPRZÓD MŁOCINY M2 Warszawa P
51 68 MICHALCZYK ANNA NAPRZÓD MŁOCINY K2 Warszawa P
52 16 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chmielnik P
53 2 Miszczak Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
54 84 Mochocki Marcin --- M3 KIELCE P
55 77 Moskwa Wojciech --- M1 Wąchock P
56 56 Musiał Jacek --- M2 Ostrowy nad Okszą P
57 45 Norman Winston RUNFALBOY RUN M3 Warsaw P
58 8 Ordziński Bartek --- M2 Stąporków P
59 9 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K3 Kielce P
60 30 Papis Adrian KS FENIKS OPOCZNO M1 Opoczno P
61 39 Pawelczyk Krzysztof SOBAS TEAM M2 Kielce P
62 42 Pawelczyk Joanna --- K2 Kielce P
63 85 Pierzchała Roman --- M3 Mierzyn P
64 33 Pietrus Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Bieleckie Młyny P
65 107 Podsiadło Wojciech SZYBKA GRUPA BUKOVINA M3 Busko-Zdrój P
66 109 Pogorzelski Krzysztof --- M2 Nowa Słupia P
67 76 Poszalski Karol VEGE RUNNERS M3 Kielce P
68 89 Puchała Joanna --- K2 Kielce P
69 79 Purtak Anna ŚWIĘTOKRZYSKI KLUB ALPINISTYCZNY K2 Kielce P
70 63 Pytka Konrad NAPRZÓD MŁOCINY M2 Warszawa P
71 99 Pytlewski Łukasz --- M2 Warszawa P
72 50 Rajca Monika 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K1 Chmielnik P
73 29 Ratyński Marek --- M2 Otwock P
74 58 RELIDZYŃSKI MICHAŁ TOYOTA LEXUS KIELCE M2 KIELCE P
75 87 Rybak Przemysław SPORTOWE PUŁAWY M2 Puławy P
76 47 Rzeszot Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Ćmińsk P
77 27 Sadowska Monika --- K2 Warszawa P
78 7 Salwa Jakub --- M2 Kielce P
79 49 Skoczek Tomasz --- M2 Kielce P
80 97 Sławiński Kazimierz --- Kielce P
81 1 Słota Mariusz --- M3 Kielce P
82 72 Sobczyk Adam --- M3 Kielce P
83 108 Sokół Sylwia --- K2 Sędziszów P
84 53 Solarz Agnieszka --- K2 Kielce P
85 94 Soliński Rafał --- M2 Mniów P
86 80 Stachura Damian 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Magdalenka P
87 66 Stańczak Łukasz NAPRZÓD MŁOCINY M1 Warszawa P
88 23 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
89 59 Stępień Paweł --- M2 Kielce P
90 46 Stroński Marcin --- M2 Kielce P
91 106 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 sedziszow P
92 57 Szczepaniec Rafał --- M2 kłobuck P
93 38 Szegda Łukasz --- M2 Puławy P
94 4 Szlendak Leszek --- M2 Ożarów Mazowiecki P
95 86 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K1 Węgrzynów P
96 95 Szmit Krzysztof KRZYSZTOF NAPIERDALAJ M3 Smyków P
97 43 Szymański Arkadiusz --- M2 Warszawa P
98 12 Szymborska Monika --- K2 Monika P
99 102 Świercz Jacek OSTROBIEC M2 Janik P
100 104 Tołkacz Mateusz --- M1 Bodzechów P
101 91 Tusiński Seweryn OSTROBIEC M2 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI R
102 41 Wiśniewski Sebastian --- M2 Suchedniów P
103 15 Włoskowicz Marcin --- M3 Wąchock P
104 71 Wróblewski Michał --- M2 Kielce P
105 5 Zagórski Rafał --- M2 Brzegi P
106 37 Ziewiec Sergiusz ŚWIĘTOKRZYSKI KLUB ALPINISTYCZNY M1 Starachowice P
107 74 Złonkiewicz Zbigniew --- M3 Kielce P
108 103 Zwoliński Mariusz --- M2 Warszawa P
109 51 Żaczek Łukasz --- M2 Ostrowiec Św. P