Lista startowa 2023-02-05 MOSTKI Puchar PowstańcówStyczniowych 2023 ROWER MTB 32 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8183 Adamczyk Damian --- M2 Mniów P
2 0 Antczak Radosław --- M5 Warszawa R
3 8184 Baziak Piotr BODYICOACH CYCLING TEAM M5 NOWY SACZ P
4 8164 Bliszczyk Jacek --- M4 Karczew P
5 8156 Bronikowska Joanna DAREMNY TRÓT TEAM K4 Kraków P
6 0 Cetlin Maciej --- M4 Warszawa R
7 8205 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO M4 Łopuszno R
8 8210 Cwalina Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M5 JANÓW LUBELSKI R
9 8187 Czapla Wojciech DAREMNY TRÓT TEAM M4 Kraków P
10 8162 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M2 Starachowice P
11 8179 Dylawerski Krystian --- M2 Pińczów P
12 0 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski R
13 8159 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
14 8169 Gołda Jan --- M2 Starachowice P
15 8175 Górnicki Michał BIKE FUN LEGIONOWO M2 Legionowo P
16 8194 Grzywacz Rafał WM TRISELF M4 Kraków P
17 8197 Gumienik Paweł --- M5 Janów Lubelski P
18 8166 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
19 8171 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
20 8165 Kawala Mariusz DAREMNY TRÓT TEAM M4 Przybysławice P
21 8180 Kołba Krystian --- M2 Końskie P
22 8160 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN M2 Kielce P
23 8206 Konopka Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS M4 Końskie P
24 8153 Kornacki Mateusz BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M2 Kielce P
25 8196 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO M2 Stąporków P
26 8208 Kowalski Paweł BICYKL PIASECZNO M2 Julianów P
27 8191 Kruszynska Karolina WM TRISELF K2 Brzozowka P
28 8204 Łataś Artur --- M4 Kielce P
29 8188 Łukasik Michał VELOBIKE BUSKO M2 Busko-Zdrój P
30 8190 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
31 8193 Łyżwa Dawid --- M2 Suchedniów P
32 8168 Maciejewski Kamil --- M2 Raków P
33 8207 Maciejowski Przemysław WERTYKAL.COM M4 Zabierzów P
34 0 Małyska Emil --- M4 lublin R
35 8181 Michta Dominik --- M2 Suchedniów P
36 8173 Molenda Marcin --- M2 Chęciny P
37 0 Nowak Paweł --- M2 Skarżysko Kamienna R
38 8203 Olejarczyk Mariusz --- M2 Kraków P
39 8174 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD M2 Masłów P
40 8189 Paciura Mikołaj --- M2 Tarnobrzeg P
41 8211 Papka Michał --- M4 Kocmyrzów R
42 8201 Płatos Remigiusz BIKE RADOM M4 Radom P
43 8201 Płatos Remigiusz BIKE RADOM M4 Radom P
44 8154 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
45 0 Rak Mateusz --- M2 kielce R
46 0 Romanowski Karol RADOM M4 Stromiec R
47 8157 Ruła Grzegorz --- M4 Starachowice P
48 8178 Rymarczyk Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Parszów P
49 8185 Sadowski Marek BOLO BIKE TEAM M4 Warszawa P
50 8182 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M4 Masłów P
51 8202 Sendecki Wojciech LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko-Kamienna P
52 0 Sergiusz Ambroży --- M4 Oleśnica R
53 0 Skoczylas Sylwester --- M4 Piotrków Trybunalski R
54 8198 Sozański Piotr 7R ROWMIX TEAM P/B 72D M6 Krakow P
55 8200 Staniewski Michał KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD M4 Warszawa P
56 8209 Sulowski Janusz --- M4 Janów Lubelski R
57 0 Szadkowski Jacek --- M4 Twardorzeczka R
58 8172 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica P
59 8163 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
60 8158 Wąsowicz Przemysław --- M4 Kielce P
61 8177 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
62 8170 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- K4 Chęciny P
63 8176 Więcaszek Aleksander UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
64 0 Wójtowicz Wojciech --- M2 Puławy R
65 0 Zakrzewski Damian --- M2 Kielce R
66 8199 Zapała Grzegorz --- M2 Miedziana Góra P
67 8186 Ziach Paulina ROWER-SPORT KIELCE K2 GÓRNO P
68 8155 Zieleniewicz Aleksander --- M6 Lutomiersk P
69 8152 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M4 Starachowice P
70 8192 Zimowski Jakub --- M4 Kraków P
71 8195 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO BIKE TEAM K4 Warszawa P