Lista startowa 2023-02-05 MOSTKI Puchar Powstańców Styczniowych Bieg Dyszka ok.10 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Antas Mariola --- K4 Kielce R
2 0 Bielacha Maciej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M2 Miedziana Góra R
3 197 Czarnota Małgorzata x K2 Jastrząb P
4 188 Gagat Mateusz --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
5 185 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz P
6 236 Gonciarz Bartłomiej 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Ćmińsk P
7 190 Iwan Kamil DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Bieliny P
8 0 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
9 249 Kleczaj Barbara SUPERDROB BIKE TEAM K2 Mirzec P
10 243 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Daleszyce P
11 232 Krzyżanowski Paweł 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Starachowice P
12 238 Kucharska Anna --- K4 Lublin P
13 189 Kucharski Maciej --- M4 Kielce P
14 254 Latała Krzysztof VEGE RUNNERS M4 Pawłów P
15 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M5 Starachowice P
16 239 Maziejuk Łukasz OPP KIELCE M4 Kielce P
17 245 Meresińska Iwona --- K5 Kielce P
18 181 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY P
19 195 Misztal Marcin DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M4 Bieliny P
20 240 Modrykamień Barbara --- K4 Radom P
21 244 Ogłoza Kamil --- M2 sulejów p
22 182 Ołub Sławomir --- M4 Skarżysko kamienna P
23 187 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
24 196 Pająk Michał --- M2 Kielce P
25 251 Paterek Zdzisław --- M6 Kostomłoty ii P
26 252 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
27 250 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
28 0 Rembak Piotr SKARŻYSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW M5 Skarżysko-Kamienna R
29 234 Sadza Anna MECHANIK I PRZYJACIELE K2 Skarżysko-Kamienna P
30 184 Sas Aldona --- K5 Piastów P
31 0 Słota Mariusz --- M5 Kielce R
32 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice R
33 253 Stępień Renata --- K5 Kielce P
34 248 Strzelecki Mirosław UKS MDK TYTAN RADOM M6 Radom P
35 231 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
36 233 Śliwski Arkadiusz --- M4 Kielce P
37 180 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M2 Kielce P
38 193 Tołkacz Mateusz --- M2 Bodzechów P
39 246 Viktor Kryshmaru --- M5 Dabrowa Gornicza P
40 0 Wierzbowski Stanisław --- M2 Kraków R
41 241 Wiśniewski Tomasz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Wiślica P
42 192 Wotliński Andrzej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M6 Skarżysko-Kamienna P
43 191 Woźniak SZCZEPAN 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 OSTROWIEC Świętokrzyski P
44 194 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 Kielce P
45 186 Wójcik Aleksandra --- K4 Kielce P
46 242 Wróbel Dawid --- M2 Łubnice P
47 0 Wzorek Michał --- M2 Starachowice R
48 199 Zarębski Szczepan --- M2 Radom P
49 237 Zawierucha Hubert DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Bieliny P
50 235 Ziętarska Anna --- K4 Połaniec P
51 183 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ P