Lista startowa 2023-02-05 MOSTKI Puchar Powstańców Styczn iowych 2023 Bieg Półmaraton ok.24 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 840 Barszcz Bartosz --- M4 Radom P
2 0 Bęben Robert OSTROBIEC M5 Ostrowiec Świętokrzyski P
3 650 Borkowski Piotr --- M4 Chorzów P
4 0 Brodacki Waldemar --- M6 Puławy R
5 851 Budny Aleksandra --- K4 Józefin P
6 837 Cęcelewski Jarosław --- M5 Warszawa P
7 640 Chyra Renata --- K4 Jedlińsk P
8 641 Chyra Jacek --- M4 Jedlińsk P
9 657 Dańska Małgorzata --- K4 Radom P
10 655 Dański Rafał --- M4 Radom P
11 0 Deleżuch Wojciech --- M4 Niemce R
12 669 Dudek Gabriel --- M2 Opatów P
13 699 Fijałkowski Dariusz 5 SÓW PIŃCZÓW M2 Pińczów P
14 839 Gaj Grzegorz --- M4 Białobrzegi P
15 654 Gawroński Marcin --- M4 Szczekociny P
16 0 Górka Radosław --- M4 Milanówek R
17 649 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
18 0 Grabowy Łukasz KB MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica R
19 645 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów P
20 692 Jóźwik Marek BIEGIEM RADOM ! M4 radom P
21 648 Kamizela Monika --- K4 Lelów P
22 0 Kobyłecka Wiktoria --- K2 Ostrowiec Świętokrzyski R
23 861 Kolasa Marek --- M6 Kielce P
24 635 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M4 Iłża P
25 835 Koryciński Jarosław --- M2 Bogoria P
26 668 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
27 670 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
28 637 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M4 KAZANÓW P
29 685 Kundys Karolina --- K4 Warszawa P
30 823 Latała Jacek LKB RUDNIK M4 Pawłów P
31 696 Lutek Radosław BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
32 859 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M5 Starachowice P
33 667 MALICKI GRZEGORZ SCYZORYK M5 NOWY KAZANÓW P
34 853 Marcinkiewicz Anna --- K4 BIAŁOBRZEGI P
35 0 Mazur Piotr --- M2 Sandomierz R
36 644 Mazur Piotrek --- M2 Sandomierz P
37 698 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M5 Kielce P
38 679 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Chmielnik P
39 630 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M4 Górno P
40 652 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
41 653 Pasek Monika DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K4 Czachówek P
42 642 Piątkowski Piotrek --- M2 Koprzywnica P
43 687 Pieniądz Bartłomiej --- M4 Mierzyn P
44 658 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
45 651 Pisarek Rafał --- M2 Warka P
46 662 Pliszczyńska Justyna --- K4 Lublin P
47 0 Posmyk Szymon --- M4 Konopiska R
48 632 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
49 838 Radziwonowicz Adriana --- K4 Warszawa P
50 682 Rajca Monika 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Chmielnik P
51 849 Ratyński Paweł --- M2 Główczyn P
52 829 Rogolińska Agnieszka --- K4 Stara Błotnica P
53 700 Rokita Maciej --- M4 Radom P
54 850 Rudnicki-Matracki Artur RUN4FUN RADOM M5 Radom P
55 695 Sadowska Monika --- K4 Warszawa P
56 697 Sałas Krzysztof --- M4 Radom P
57 646 SIEDLACZEK ZBIGNIEW --- M6 LUBLIN P
58 843 Skowron Sebastian --- M4 Skarżysko Kamienna P
59 634 Sobczak Bartlomiej --- M2 Klwów P
60 860 Solarz Agnieszka --- K4 Kielce P
61 660 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
62 854 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M6 Kielce P
63 631 Stępień Renata --- K5 Kielce P
64 677 Stępień Paweł --- M4 Kielce P
65 684 Stopa Tomasz --- M5 Warszawa P
66 852 Stysiek Piotr BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
67 629 Szlufik Bartłomiej DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Huta Nowa P
68 0 Szyda Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Bodzentyn R
69 855 Ulijasz Maria --- K2 Augustów R
70 674 Wądołowska Anna --- K2 Radom P
71 0 Werenkowicz-Wrona Ilona --- K4 Pawłów P
72 686 Wiącek Krzysztof --- M5 Kielce P
73 0 Wiązowska Monika STREET RUN RADOM K4 Radom R
74 647 Wierchoła Joanna --- K5 Lublin P
75 691 Wiśniewska Agnieszka --- K4 BIAŁOBRZEGI P
76 672 Wnukowski Sebastian --- M4 Radom P
77 628 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
78 676 Woźniak Paweł --- M2 Belsk Duży P
79 665 Wójtowicz Paweł --- M4 Lublin P
80 848 Wójtowicz Justyna --- K4 Bialobrzegi P
81 0 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K4 Brzeziny R
82 678 Żak Szymon --- M5 Ćmińsk P