Lista startowa 2023-01-06 KIELCE ULTRA CK MARATON CZARCI ODDECH 13KM bieg

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K5 Kielce P
2 0 Antas Mariola --- K4 Kielce R
3 0 Banaszek Paweł --- M4 Starachowice R
4 0 Baran Paweł --- M4 Suków P
5 0 Bartosiewicz Dariusz --- M5 Skarżysko-Kamienna R
6 0 Barucha Robert --- M5 Kielce P
7 0 Bazak Andrzej --- M4 Kielce P
8 0 Bogdanska Anna --- K4 Warszawa P
9 0 Bogucki Andrzej --- M5 Radom P
10 0 Caban Jakub --- M2 Moskorzew R
11 0 Chruściel Przemek BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 KIELCE R
12 0 Chylicki Marian BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
13 0 Cierniewski Maciej --- M2 Wólka Kosowska P
14 0 Czaplarski Jakub KIELECCY TETRYCY M4 Chęciny P
15 0 Czarnota Grzegorz --- M2 Kielce R
16 0 Czupryński Michał --- M2 Kielce P
17 0 Dolega Darek BIEGIEM RADOM ! M5 Radom R
18 0 Domańska Mariola --- K4 Kielce R
19 0 Domino Beata MORSJUSZE K2 Kielce P
20 0 Doroz-Turek Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce P
21 0 Driański Marcin --- M4 Starachowice P
22 0 Dubik Ewa --- K4 Kielce P
23 0 Fąfara Agnieszka --- K4 Łódź R
24 0 Florys Łukasz ZABIEGANE STARACHOWICE M5 starachowice P
25 0 Fruk Natalia --- K2 Gliwice P
26 0 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz R
27 0 Hodura Karol --- M2 Kielce R
28 0 Idzik Marcin --- M2 Ząbki P
29 0 Jabłoński Tomasz DRUŻYNA SZWAGRÓW M4 BUSKO-ZDRÓJ P
30 0 Jackowski Zbigniew --- M6 Jędrzejów R
31 0 Jagodziński Przemysław --- M2 Kielce P
32 0 Jędrusiak Paweł --- M4 Busko P
33 0 Kałowski Irek --- M4 Nieporęt P
34 0 Kamiński Piotr --- M4 Szyby P
35 0 Kania Mariusz PBWUK M4 Rytwiany P
36 0 Kapusta Szymon --- M4 Daleszyce R
37 0 Kozłowski Włodzimierz --- M4 Sułkowice P
38 0 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Daleszyce R
39 0 Krawczyński Janusz --- M5 Gromadzice R
40 0 Krzyżanowski Mikołaj --- M4 Ludźmierz P
41 0 Kucharski Maciej --- M4 Kielce P
42 0 Lejawka Grzegorz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M4 Daleszyce R
43 0 Łoskot Artur --- M4 Skarżysko Kamienna R
44 0 Maciąg Ewelina CROSSFIT KIELCE K2 Kielce R
45 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M5 Starachowice R
46 0 Majewski Zbigniew --- M6 Chroberz R
47 0 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M4 Busko-Zdrój P
48 0 Marcinkiewicz Anna --- K4 BIAŁOBRZEGI P
49 0 Mateja Agnieszka --- K2 Józefów P
50 0 Mazur Sławomir --- M4 Rzeszów P
51 0 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M4 Górno P
52 0 Misch Jerzy --- M4 Kielce R
53 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M6 NOWINY R
54 0 Mizdrak Artur --- M5 Kielce R
55 0 Musialik Magdalena RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY K2 Rzeszów P
56 0 Ołub Cezary --- M5 Skarżysko kamienna R
57 0 Ordziński Bartek --- M4 Stąporków P
58 0 Paluch Kamil --- M2 Busko Zdroju P
59 0 Pasek Mirosław DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 Czachówek P
60 0 Pasek Monika DANIEL WOSIK TERVEL TEAM K4 Czachówek P
61 0 Pierzchała Roman --- M6 Mierzyn P
62 0 Piotrowski Piotr --- M2 Rykoszyn R
63 0 Przepióra Iwona --- K4 Chęciny P
64 0 Puszka Jarosław BIEGIEM RADOM ! M2 Przytyk P
65 0 Ratyński Paweł --- M2 Główczyn P
66 0 Robak Justyna ZABIEGANI W KIELCACH K4 Kielce P
67 0 Sapa Artur --- M2 Kielce P
68 0 Setnikowski Grzegorz --- M6 Otwock P
69 0 Sikora Małgorzata DRUŻYNA SZWAGRÓW K4 Kielce P
70 0 Sławomirski Damian RUN4FUN RADOM M4 Radom R
71 0 Sobczak Bartlomiej --- M2 Klwów P
72 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K4 Starachowice R
73 0 Stawiarska Agnieszka --- K4 Busko-Zdrój P
74 0 Stawiarski Rafał --- M4 Busko-Zdrój P
75 0 Stępień Paweł --- M4 Kielce P
76 0 Stępień Renata --- K5 Kielce P
77 0 Szabat Wiesław --- M6 Annopol P
78 0 Szałas jacek --- M2 kielce P
79 0 Szczepaniak Wiesław --- M6 Aleksandrów Łódzki P
80 0 SZELIGA LILIANA --- K4 radom R
81 0 Szkoda Robert --- M2 Biłgoraj P
82 0 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M2 Wielogóra P
83 0 Świrgoń Adam --- M2 Warszawa P
84 0 Świrszcz Andrzej --- M2 Zakrucze R
85 0 Teliga Rafał DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Huta Nowa P
86 0 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M2 Kielce P
87 0 Ulijasz Maria --- K2 Augustów P
88 0 Włoch Joanna --- K4 warszawa P
89 0 Wojciechowski Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Kielce P
90 0 Wojtczyk Mariusz --- M4 Kluczewsko P
91 0 Wojtczyk Andrzej --- M6 Kluczewsko P
92 0 Woźniak Paweł --- M2 Belsk Duży P
93 0 Wójcik Aleksandra --- K4 Kielce P
94 0 Wójtowicz Justyna --- K4 Bialobrzegi P
95 0 Zawadzki Mirek --- M2 Kielce R
96 0 Ziętal Monika --- K4 Nowiny P
97 0 Zygan Rafał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
98 0 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M4 ŚWIĘTOMARZ R