Lista startowa 2023-01-06 KIELCE ULTRA CK MARATON PIEKIELNA PĘTLA 53KM bieg

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
2 0 Ambroży Karina --- K2 Kielce R
3 0 Baran Zbigniew --- M4 Połaniec R
4 0 Barczak Anna --- K4 Kielce P
5 0 Barszcz Bartosz --- M4 Radom P
6 0 Bernacki Sebastian ULTRAPIOTRKÓW M2 Piotrków trybunalski P
7 0 Bienias Piotr --- M5 Warszawa R
8 0 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
9 0 Borowiak Piotr --- M4 Bytom P
10 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Piaseczna Górka R
11 0 Burzyńska Iwona --- K4 Staszów P
12 0 Chałupka Paweł --- M4 Piaseczno R
13 0 Chodakowski Rafał --- M4 Ćmielów R
14 0 Chowaniec Sebastian --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki R
15 0 Dajema Slawomir ZABIERZÓW BIEGA M4 Liszki R
16 0 Dańska Małgorzata --- K4 Radom P
17 0 Dański Rafał --- M4 Radom P
18 0 Dąbrowski Przemo --- M6 Bełchatów P
19 0 Dyduła Łukasz ITAL CAR TEAM M4 Kraków P
20 0 Dyduła Renata ITAL CAR TEAM K4 Kraków P
21 0 Dziszkiewicz Grzegorz --- M4 Bielsko Biała P
22 0 Gad Małgorzata --- K4 Staszów P
23 0 Gajek Grzegorz --- M4 Niedrzwica Duża P
24 0 Gajek Magdalena WIEŚ TAŃCZY I BIEGA K4 Niedrzwica Duża P
25 0 Gałuszka Dawid --- M2 Świętochłowice R
26 0 Gasiecki Andrzej --- M5 Szczecin P
27 0 Gaweł Piotr ULKS ORZEŁ BRYNICA M4 Piekoszów P
28 0 Głuszek Tomasz --- M2 Kielce R
29 0 Godyń Jan DELLOITTE ADVENTURE TEAM M4 Katowice R
30 0 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
31 0 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
32 0 Grudzińska Aneta SZYBKA GRUPA BUKOVINA K4 Busko-Zdrój R
33 0 Hałas Marcin --- M2 Czechowice-Dziedzice P
34 0 Iciek Mariusz --- M4 Gomunice P
35 0 Jachowicz Paweł MTBCROSS M6 Kielce R
36 0 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M2 Brody P
37 0 JAKUBCZYK Piotr --- M4 KEDZIERZYN-KOZLE P
38 0 Janek Sylwester --- M2 WIERZBICA P
39 0 Janik Beata --- K2 Radomsko P
40 0 Jóźwik Marek BIEGIEM RADOM ! M4 radom P
41 0 Kaszycka Dorota --- K2 Dubiecko P
42 0 Kawka Rafał KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO M2 Radomsko R
43 0 Kiełek Przemysław DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI M4 Grodzisk Mazowiecki P
44 0 Kierschkowski Marcin --- M2 Gdańsk R
45 0 Kłosek Jacek --- M2 Racibórz P
46 0 Kolasa Marek --- M6 Kielce P
47 0 KOŁODZIEJ ROMAN --- M4 KARŁOWICE P
48 0 Kopciał Jarosław --- M2 RADOM P
49 0 Korczak Wincenty BIEGIEM RADOM ! M6 Antoniówka P
50 0 Kordas Monika --- K2 KRAKÓW P
51 0 Kordas Rafał --- M2 Kraków P
52 0 Kordowski Piotr --- M5 Kraków P
53 0 Kosierkiewicz Grzegorz --- M5 Kielce P
54 0 Kot Wioleta --- K4 Warszawa P
55 0 Kowalczyk Aleksander --- M4 Dzierążnia P
56 0 Kozłowska Agnieszka BBM/KKL KIELCE K4 Kielce R
57 0 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M4 Daleszyce R
58 0 Krajewska Klaudia --- K2 Legionowo R
59 0 Król Rafał KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO M4 Rozprza P
60 0 Kruk Grzegorz --- M5 Częstochowa P
61 0 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
62 0 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
63 0 Kudrycki Jakub --- M5 Bilcza P
64 0 Kukla Łukasz --- M4 Kielce R
65 0 Kundys Karolina --- K4 Warszawa R
66 0 Lepiarz Grzegorz --- M4 Kielce P
67 0 Lipiński Tomasz --- M4 Skoczów R
68 0 Lisowski Marcin --- M2 Szewce P
69 0 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
70 0 Luściński Konrad --- M5 Kielce P
71 0 Lutek Radosław BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
72 0 Łoskot Tomasz --- M4 Wilga R
73 0 Maj Magdalena --- K4 Staszów P
74 0 Majewska Monika OSTROBIEC K4 Ostrowiec Świętokrzyski R
75 0 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
76 0 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K4 Rawa Mazowiecka P
77 0 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M5 Kielce P
78 0 Mączka Katarzyna --- K4 Staszów R
79 0 Mączka Nikodem --- M5 Staszów R
80 0 Meresińska Iwona --- K5 Kielce P
81 0 Mikrut Remigiusz --- M4 Chełmno P
82 0 Miszczak Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce R
83 0 Moczyński Paweł --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
84 0 Mysłek Radosław --- M4 Józefosław P
85 0 Nowak Marcin IŁŻA PĘDZI M4 Iłża R
86 0 Olszewski Marcin --- M4 Kielce P
87 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
88 0 Oszywa Damian --- M4 Kielce R
89 0 Pająk Bartłomiej SMSKLIMA M2 Marki P
90 0 Pęczek Dariusz --- M5 Częstochowa P
91 0 Piotrowski Michał --- M4 Wrocław P
92 0 Podgórska Jola --- K4 Kędzierzyn-Koźle P
93 0 Podsiadło Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce R
94 0 Podsiadło Wojciech --- M5 Busko-Zdrój R
95 0 Pogorzelski Krzysztof --- M4 Nowa Słupia R
96 0 Pryt Łukasz --- M2 Zagnańsk P
97 0 Puskarz Tomasz --- M2 Zbrza P
98 0 Pytel Michał --- M4 Bodzentyn P
99 0 Pytel Bożena --- K4 Bodzentyn P
100 0 Radziwonowicz Adriana --- K4 Warszawa P
101 0 Reclik Jacek --- M5 Rybnik R
102 0 Rokita Maciej --- M4 Radom P
103 0 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
104 0 Sadkowski Paweł ZABIEGANY SKARYSZEW M4 Maków P
105 0 Sadowska Monika --- K4 Warszawa P
106 0 Sady Sebastian --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
107 0 Salwa Jakub --- M4 Kielce P
108 0 Sałas Krzysztof --- K4 Radom P
109 0 Skowron Sebastian --- M4 Skarżysko Kamienna P
110 0 Skórzańska Agnieszka --- K2 Łazy P
111 0 Sławiński Kazimierz --- M4 Kielce P
112 0 Solarz Agnieszka --- K4 Kielce P
113 0 Stankowska Marzena --- K4 Trzemeszno P
114 0 Stępień-Walas Luiza --- K2 Staszów P
115 0 Stępnik Paweł --- M4 Kielce R
116 0 Stysiek Piotr BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
117 0 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 sedziszow P
118 0 Sypniewska Hanna --- K5 Gdynia P
119 0 Szafert Marcin --- M4 Częstochowa R
120 0 Szczepaniak Jadwiga --- K5 Aleksandrów Łódzki P
121 0 Szlufik Bartłomiej DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M2 Huta Nowa P
122 0 Szponder Artur KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO M2 Radomsko P
123 0 Szyjka Krzysztof --- M4 Warszawa P
124 0 Ścieszka Wojciech --- M5 Kraków P
125 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M4 KIELCE R
126 0 Tiahnybok Paweł --- M5 Kalety R
127 0 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M4 Kielce P
128 0 Tusiński Seweryn OSTROBIEC M4 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI R
129 0 Walczak Agnieszka PKO BANK POLSKI K4 Bolesław P
130 0 Walczak Dariusz OLKUSZ BIEGA M5 Bolesław P
131 0 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin R
132 0 Werenkowicz-Wrona Ilona --- K4 Pawłów P
133 0 Wiatrowska Kinga --- K2 Staszów P
134 0 Wiśniewska Agnieszka --- K4 BIAŁOBRZEGI P
135 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
136 0 Wojtkiewicz Jarek Wojtkiewicz --- M5 Baligród R
137 0 Wosiek Paweł OSTROBIEC M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
138 0 Wójcik Izabela BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Kielce R
139 0 Wywiał Sebastian --- M2 Poczesna P
140 0 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
141 0 Zieliński Tomasz SPARTANIE DZIECIOM M4 Karlin P
142 0 Ziemniak Jarosław --- M6 KIELCE P
143 0 Zychowicz Monika BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P