Lista startowa 2022-08-27 KIELCE BIEG TRIUMFU NAD BOLSZEWIZMEM 10 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Antas Mariola --- K-40 Kielce R
2 24 Bednarz Krzysztof ROWEROWI RYCERZE M-30 Kielce P
3 0 Driański Marcin --- M-40 Starachowice R
4 7 Dulęba Paweł --- M-50 Zagnańsk P
5 4 Gos Patryk --- M-30 Łopuszno P
6 12 Gos Hubert --- M-30 Ostrowiec Świętokrzyski P
7 0 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M-70 Kielce R
8 0 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M-30 Brody R
9 0 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K-30 PIŃCZÓW R
10 0 Kołomański Michał CZARNECKI RUN TEAM M-30 Wilków R
11 0 Korpacki Krzysztof --- M-40 Staszów R
12 22 Kupis Zdzisław --- M-60 Piekoszów P
13 17 Łabuda Jan --- M-30 Kielce P
14 0 Łakomiec Paweł EDU-CHEM M-30 Kielce R
15 16 Łojewski Mariusz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M-40 Solec Kujawski P
16 0 Łosak Adrian TEAM BEZ NAZWY M-40 Daleszyce R
17 9 Łukasik Paweł TEAM SPORT M-40 Kielce P
18 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M-60 NOWINY R
19 2 Nadolna Anna --- K-20 Kielce P
20 0 Nowak Michał --- M-40 Końskie R
21 0 Nowakowski Pawel --- M-20 Ostrowiec Świętokrzyski R
22 14 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K-60 Kielce P
23 20 Papis Adrian KS FENIKS OPOCZNO M-30 Opoczno P
24 18 Pawłowska Katarzyna ZABIEGANI W KIELCACH K-40 Kielce P
25 8 Plech Jacek --- M-40 Chęciny P
26 19 Rytlewski Artur 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M-20 Bieliny P
27 6 Słota Mariusz --- M-40 Kielce P
28 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K-40 Starachowice R
29 13 Stachura Karol --- M-20 Brody P
30 0 Stachura Damian 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M-30 Magdalenka R
31 23 Steblina Elena --- K-50 Kielce P
32 0 Swiercz Lukasz --- M-30 Kielce R
33 0 Szostak Andrzej --- M-50 Morawica R
34 0 Świrszcz Andrzej --- M-30 Zakrucze R
35 0 Teliga Rafał DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M-30 Huta Nowa R
36 5 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M-30 Kielce P
37 3 Toborek Marcin --- K-30 Kielce P
38 15 Tofil Michał --- M-40 Kielce P
39 1 Urbański Kuba --- M-20 Kielce P
40 11 Wosik Wojciech 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M-30 Kunów P
41 0 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M-60 Kielce R
42 21 Wójcicki Ernest KIELCE BIEGA M-40 Kielce P
43 10 Zawierucha Hubert DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M-30 Bieliny P