Lista startowa 2022-10-22 NIWY DALESZYCKIE Rajd Śladami Kality i Barabasza MTB 30 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5137 Bednarz Krzysztof ROWEROWI RYCERZE M2 Kielce P
2 5141 Borucki Paweł T-MOBILE SPORT TEAM M2 Kielce P
3 0 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
4 5154 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA M2 Kraków P
5 5159 Ciopiński Wojciech --- M2 Kielce R
6 5173 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
7 5175 Dembski Paweł --- M2 Kielce P
8 5157 Gąszcz Jarosław --- M2 Kielce P
9 5155 Gębicka Ewa ROMET FACTORY TEAM K2 Dąbrowa Górnicza P
10 5152 Gola Bartłomiej CYKLO JURA M3 Zabierzów P
11 5149 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
12 5151 Kliś Wojciech --- M3 Kielce P
13 5180 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M4 Radom P
14 5183 Kołomański Kamil AKAMIT BODZENTYN M2 Kielce P
15 5144 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M3 Józefów P
16 5177 Kowal Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M3 Kielce P
17 5156 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M3 Skarżysko Kamienna P
18 5131 Kurtek Małgorzata --- K2 Chęciny P
19 5153 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M3 Kraków P
20 5142 Maciejewski Jakub --- M2 Daleszyce P
21 5181 Maciejewski Jarosław DALESZYCE M3 Daleszyce P
22 5108 Maciejewski Kamil --- M2 Raków P
23 5147 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
24 5148 Ordziński Bartek --- M3 Stąporków P
25 5138 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD M2 Masłów P
26 5139 Ruła Grzegorz --- M3 Starachowice P
27 5146 Rymanowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Lipków P
28 5172 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
29 5174 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M2 Masłów P
30 5178 Sękowski Rafał --- M3 Kielce P
31 5087 Skrzyniarz Michał AKAMIT BODZENTYN M3 Nowiny P
32 0 Smoliński Marcin --- M2 Połaniec P
33 5145 Wąsowicz Przemysław --- M3 Kielce P
34 5143 Wierzbicki Andrzej RADOM M4 Radom P
35 5158 Wojniak Artur ATLAS RACING TEAM M3 Pińczów P
36 5140 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M4 Kielce P
37 5176 Wójcik Tomasz ATLAS RACING TEAM M3 Pińczów P
38 0 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU K2 Kielce R
39 5150 Ząbczyński Michał --- M2 Warszawa P
40 5182 Ziarkowski Michał CYKLO JURA ZABIERZÓW M2 Rudawa P
41 5179 Zimowski Jakub --- M3 Kraków P