Lista startowa 2022-10-02 KIELCE Kielecka Dycha 10 km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 70 Adamczyk Bartłomiej --- M2 Kielce P
2 244 Adamczyk Katarzyna 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Kielce P
3 223 Angielski Dawid --- M1 Chmielnik P
4 143 Anioł Mateusz --- M2 Kielce P
5 243 Antas Mariola --- K2 Kielce P
6 239 Arabasz Aneta --- K2 Masłów P
7 105 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M2 Skarżysko P
8 183 Banasik Paweł --- M3 Radom P
9 33 Baran Marcin BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M1 Kielce P
10 34 Baran Paweł --- M2 Suków P
11 174 Barwinek Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
12 145 Bednarska Joanna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
13 82 Bednarski Michał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
14 128 Bednarz Krzysztof ROWEROWI RYCERZE M2 Kielce P
15 68 Błaszkiewicz Krzysztof --- M2 Kielce P
16 94 Boroń Paweł --- M2 Staszów P
17 203 Boś Bernard --- M2 Kielce P
18 27 Botkiewicz Agnieszka BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Piaseczna Górka P
19 14 Brodalka Michał --- M2 Kielce P
20 87 Brzoza Sebastian ZABIEGANI W KIELCACH M2 Kielce P
21 45 Cedro - Łosak Beata TEAM BEZ NAZWY K2 Daleszyce P
22 46 Cedzyński Jan --- M3 Górno P
23 245 Chodynicki Norbert 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
24 155 Czaplarski Jakub KIELECCY TETRYCY M2 Chęciny P
25 218 Czupryński Zbigniew --- M3 Chęciny P
26 117 Detka Jacek --- M2 Kielce P
27 104 Długosz Cezary --- M3 Kielce P
28 84 Długosz Jacek LKB RUDNIK M2 Kielce P
29 222 Dolik Wojciech --- M1 Kielce P
30 124 Domagalska-Łabędzka Anna --- K2 Kielce P
31 125 Domagalska-Łabędzki Radosław --- M2 Kielce P
32 75 Domagała Paweł --- M2 Kielce P
33 129 Domino Beata MORSJUSZE K1 Kielce P
34 162 Doroz-Turek Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
35 205 Duda Joanna BBL-STRAWCZYN K3 Mniów P
36 126 Dulewicz Marcin --- M2 Kielce P
37 56 Dulęba Paweł --- M3 Zagnańsk P
38 8 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
39 17 Fałdziński Maciej --- M1 Kielce P
40 181 Filarska Monika AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA K1 Kielce P
41 7 Filarski Michał AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kielce P
42 164 Furtak Dariusz CZARNECKI RUN TEAM M3 Kielce P
43 165 Furtak Magdalena BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Tumlin Wykień P
44 188 Gad Przemek --- M1 przemek.gad@poczta.onet.pl P
45 24 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K2 Małogoszcz P
46 64 Gała Maciej --- M1 Kielce P
47 213 Gałęziowska Monika DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY K1 Huta Nowa P
48 216 Gamrot Michał --- M1 Kielce P
49 109 Gaweł Marcin FITWATAHA M2 Kielce P
50 110 Gaweł Bartłomiej FITWATAHA M1 Zagnańsk P
51 111 Gaweł Małgorzata FITWATAHA K2 Zagnańsk P
52 148 Gawroński Jakub STOKOWCZYKI TEAM M1 Kielce P
53 3 Gądek Tomasz --- M2 Kielce P
54 182 Gąszcz Jarosław --- M2 Kielce P
55 107 Gierczak Radosław --- M2 Bilcza P
56 73 Głębocka Martyna --- K3 Kielce P
57 215 Gniewek Daniel --- M1 Kielce P
58 247 Golmento Tomasz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Podmarzysz P
59 246 Górski Kamil 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
60 147 Górzyński Paweł --- M2 Zagnańsk P
61 44 Graczak Michał --- M2 Morawica P
62 226 Gręda Michał --- M1 Kielce P
63 225 Gruszka Grzegorz --- M2 PIEKOSZÓW p
64 228 Grzegorczyk Albert --- M1 Ćmińsk P
65 101 Grzybek Łukasz --- M1 Włoszczowa P
66 16 Haba Kamil --- M1 Kielce P
67 69 Hajduk Patrycja --- K2 Kielce P
68 35 Harczuk Przemek --- M2 Chęciny P
69 36 Herod Michał --- M1 Kielce P
70 26 Jabłońska Aleksandra DRUŻYNA SZWAGRÓW K1 Busko-Zdrój P
71 144 Jabłoński Tomasz DRUŻYNA SZWAGRÓW M2 BUSKO-ZDRÓJ P
72 100 Jachowicz-Wróblewski Oktawian --- M1 Włoszczowa P
73 199 Jakubczyk Paweł --- M2 Kielce P
74 235 Jakubowski Krzysztof --- M3 Kielce P
75 197 Janiak Monika FITWATAHA K2 Bliżyn P
76 189 Jankiewicz Katarzyna --- K2 Kielce P
77 232 Janus Dariusz --- M2 Bukowa P
78 140 Jaroszyńska Anna --- K2 Szewce gm. Nowiny P
79 173 Jarząbek Daniel --- M2 Piekoszów P
80 5 Jas Tomasz --- M2 Łopuszno P
81 248 Jedlikowski Jakub 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Ostrowiec Świętokrzyski P
82 90 Jedrzejczak Marta --- K2 Kielce P
83 61 Jedynak Paweł --- M2 TUMLIN WYKIEŃ R
84 214 Jendryka Bartłomiej --- M1 Tomaszów Mazowiecki P
85 249 Jończyk Dorota 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Kielce P
86 241 Jończyk Michał --- M2 Masłów P
87 66 Jurek Wiesław --- M3 Górno P
88 78 Kaleta Sebastian --- M2 Kielce P
89 6 Kamoda Daniel KIELECKI BIEGACZ M1 Żarnów P
90 210 Karp Jarosław --- M2 Jędrzejów P
91 250 KASPEREK JUSTYNA 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 DALESZYCE P
92 251 Kasza Jan 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chroberz P
93 221 Kawalec Konrad --- M1 Starachowice P
94 114 Kłoczko Artur --- M3 Kielce P
95 93 Kolasa Marek ZABIEGANI W KIELCACH M3 Kielce P
96 177 Kołomański Michał CZARNECKI RUN TEAM M2 Wilków P
97 108 Kopyra Piotr --- M2 Kielce P
98 198 Kordowski Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
99 19 Kosin Paweł --- M2 Kielce P
100 118 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
101 136 Kotwica Adam --- M1 Zgórsko P
102 58 Kowalski Krzysztof --- M2 Libertów P
103 252 Kowalski Sebastian 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
104 227 Kozieł Edyta --- K1 Daleszyce P
105 156 Kozieł Piotr --- M1 Kielce P
106 240 Kozieł Robert MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Małogoszcz P
107 253 Kozioł Robert 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
108 60 Kozłowska Barbara --- K2 Kielce P
109 201 Kozłowski Dariusz --- M3 PIASECZNA GÓRKA P
110 74 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M1 Daleszyce P
111 21 Kozyra Marek BBM/KKL KIELCE M3 KIELCE P
112 63 Krzesimowski Damian --- M2 Kielce P
113 254 Krzyżanowski Paweł 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Starachowice P
114 206 Kuczwara Maria --- K1 Kielce P
115 207 Kuczwara Katarzyna --- K2 Kielce P
116 76 Kulesza Grażyna --- K3 Kielce P
117 97 Kurp Dariusz --- M2 Kielce P
118 163 Kuzia Mateusz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M1 CHĘCINY P
119 11 Kwiatkowska Magdalena --- K2 Kielce P
120 57 Kwiatkowski Paweł --- M2 Kielce P
121 139 Lasocka Klaudia CZARNECKI RUN TEAM K1 Kielce P
122 88 Latała Katarzyna --- K2 Świętomarz P
123 175 Lesiński Piotr FITWATAHA M2 Zagnańsk P
124 38 Leśkiewicz Michał --- M2 Zagnańsk P
125 62 Libuda Marek --- M3 Kielce P
126 119 Łakomiec Paweł EDU-CHEM M1 Kielce P
127 103 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M1 Miedziana Góra P
128 131 Łyżwa Anna --- K2 Kielce P
129 132 Łyżwa Katarzyna --- K1 Kielce P
130 133 Łyżwa Artur --- M2 KIELCE P
131 85 Maj Grzegorz --- M3 Kielce P
132 89 Majchrzyk Mateusz --- M1 Kielce P
133 96 Majewska Agnieszka --- K2 Kielce P
134 231 Majewski Tomasz --- M2 Kielce P
135 172 Majos Paulina --- K1 Kielce P
136 115 Manecki Paweł MIX SPORT TEAM M2 Kielce P
137 127 Marasek Adam LEPSZY KLUB M2 Kielce P
138 142 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M2 Busko-Zdrój P
139 192 Marmur Jarosław --- M3 pińczów P
140 159 Marszycki Janusz x M3 Kielce P
141 2 Melon Krzysztof --- M1 Kielce P
142 180 Mendzelewska Ewa FITWATAHA K2 Piekoszów P
143 179 Mendzelewski Robert FITWATAHA M2 Piekoszów P
144 123 Meresińska Iwona --- K3 Kielce P
145 255 Miązek Tomasz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
146 237 Michalska Gabriela --- K1 Daleszyce p
147 130 Michalski Łukasz --- M1 Kielce P
148 106 Miernik Łukasz EKSTREMALNI DECARUN M1 Kielce P
149 18 Mikulka Agnieszka --- K1 Bodzentyn P
150 12 Mikulska Monika STOKOWCZYKI TEAM K2 Kielce P
151 256 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chmielnik P
152 176 Miszczyk-Lewandowska Agata --- K2 Bilcza P
153 233 Mucha Rafał --- M1 Kielce P
154 4 Mucha Tomasz --- M2 Kielce P
155 234 Myszona Małgorzata --- K1 Sadowie P
156 51 Nowak Michał --- M2 Końskie P
157 257 Olejarski Damian 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
158 258 Opara Grzegorz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Wincentów P
159 242 Opoka Andrzej --- M3 Kielce P
160 39 Ordziński Bartek --- M2 Stąporków P
161 202 Osiakowski Piotr AZS UJK KIELCE M1 Kielce P
162 194 Osowska Joanna --- K1 Łódź P
163 268 Osóbka Wojciech 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Skarżysko Kamienna P
164 230 Oszurek Daniel --- M2 Kielce P
165 79 Pająk Michał --- M2 Kielce P
166 42 Pakuła Paweł --- M2 Kielce P
167 134 Papros Michał --- M2 Kielce P
168 80 Pawłowska Katarzyna ZABIEGANI W KIELCACH K2 Kielce P
169 32 pecel paweł --- M2 kielce P
170 166 Perz Marcin --- M3 Kielce P
171 99 Piątek Paweł --- M3 Kazimierza Wielka P
172 259 Piekarski Daniel 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
173 54 Pietrus Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Bieleckie Młyny P
174 171 Pietrzykowski Sławomir WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Kielce P
175 13 Plech Jacek --- M2 Chęciny P
176 59 Płaziak-Kowalska Magdalena --- K2 LIBERTOW P
177 167 Podsiadło Wojciech --- M3 Busko-Zdrój P
178 217 Prędyś Tomasz --- M1 Checiny P
179 112 Prymas Michał --- M2 Włoszczowa P
180 220 Pryt Łukasz --- M1 Zagnańsk P
181 48 Przepióra Renata --- K2 Kielce P
182 137 Puchała Tomasz ON-TIME AUTOSERWIS CHĘCINY M2 Chęciny P
183 160 Puzon Mirosław --- M2 Kielce P
184 161 Puzon Tomasz --- M2 Kielce P
185 260 Rajca Monika 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K1 Chmielnik P
186 43 Rak Paulina --- K2 Bodzentyn P
187 191 Rębosz Marcin FITWATAHA M2 Zagnańsk P
188 83 Romański Adrian --- M1 Kielce P
189 15 Ronduda Damian --- M2 Kielce P
190 158 Rudnicka Monika --- K2 Miedziana Góra P
191 238 Rusin Wojciech --- M2 Kielce P
192 28 Ruszel Piotr --- M2 Kielce P
193 153 Rydz Artur WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Kielce P
194 261 Rydzek Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
195 53 Rydzewski Tomasz ZAGNAŃSK BIEGA M2 Zagnańsk P
196 262 Rytlewski Artur 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Bieliny P
197 269 Sadłwoska Aleksandra 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K1 Starachowice P
198 263 Salwa Michał 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Daleszyce P
199 20 Salwa Jakub --- M2 Kielce P
200 219 Sander Filip --- M2 morawica P
201 77 Sapa Artur --- M1 Kielce P
202 25 Sikora Małgorzata DRUŻYNA SZWAGRÓW K2 Kielce P
203 270 Sikora Natalia 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K1 Kielce P
204 267 Sikorska Agata 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 KIELCE P
205 204 Sitarski Karol --- M2 Kielce P
206 49 Skrzyniarz Julita --- K2 Bieliny P
207 154 Skrzypek Paulina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
208 37 Słomka Roman --- M2 Kielce P
209 116 Słota Mariusz --- M2 Kielce P
210 271 Słupik Arkadiusz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
211 9 Smelcerz Mateusz --- M2 Kielce P
212 135 Soboń Marlena ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K1 Łopuszno P
213 224 Soczomska-Kroma Anna 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K2 Bieliny P
214 86 Solarz Agnieszka --- K2 Kielce P
215 91 Solarz Grzegorz --- M2 KIELCE P
216 121 Sowińska Marta ŚWIATŁOBIEŻNIA K2 Kielce P
217 264 Stachura Damian 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Bęczków P
218 72 Stachurski Jacek --- M3 Kielce P
219 146 Steckiewicz Paweł --- M2 Dyminy P
220 200 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
221 50 Stępień Sylwia --- K2 Bieliny P
222 41 Stępień Patryk --- M1 Promnik P
223 265 Stobiecki Andrzej 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M3 KIELCE P
224 190 Suchorab Marzena --- K3 Włoszczowice P
225 52 Synowiec Paweł --- M2 Kielce P
226 67 Szaniecki Piotr --- M2 Daleszyce P
227 29 Szewczyk Marcin --- M2 Bilcza P
228 30 Szewczyk Katarzyna --- K2 Bilcza P
229 152 Szmidt Mariusz ZAGNAŃSK BIEGA M3 Zagnańsk P
230 102 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K1 Węgrzynów P
231 168 Ściana Artur POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
232 141 Śledzik Wojciech --- M2 Kielce P
233 113 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M2 KIELCE P
234 81 Śliwiński Mateusz --- M1 Kielce P
235 236 Świtoń Ewelina --- K2 Kielce P
236 122 Teliga Rafał DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M1 Huta Nowa P
237 1 Telka Paweł MECHANIK KIELCE M1 Kielce P
238 186 Tomala Olaf --- M1 Gdańsk P
239 209 Trybek Monika --- K2 Suchedniów P
240 195 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Zagnańsk P
241 208 Waliszewska-Plewa Izabela --- K2 Kielce P
242 92 Wawrzeńczyk Tomek --- M2 Morawica P
243 98 Wądek Tomasz --- M2 Wiślica P
244 184 Winiarczyk Tomasz AZS UJK KIELCE M3 MASŁÓW P
245 120 Wojtaś Renata --- K3 Pińczów P
246 185 Wolska Joanna --- K1 Gdańsk P
247 149 Wolszczak Rafał --- M2 Kielce P
248 266 Woś Daniel 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Suchedniów P
249 31 Wotliński Andrzej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Skarżysko-Kamienna P
250 193 Woźniak Łukasz WOŹNIAK RUNNING TEAM M1 Strawczyn P
251 23 Wójcicka Mirosława --- K3 Kielce P
252 22 Wójcicki Piotr --- M3 Kielce P
253 10 Wójcik Mariusz --- M2 Kielce P
254 187 Wrona Rafał CIEPŁEJ NIE PIJĘ M2 Kielce P
255 211 Wzorek Michał --- M1 Kielce P
256 212 Wzorek Aleksandra --- K1 Kielce P
257 95 Zaczkowski Łukasz STOKOWCZYKI TEAM M2 Kielce P
258 47 Zagórski Rafał --- M2 Brzegi P
259 55 Zaława Łukasz --- M1 Strawczyn P
260 178 Zapała-Kowal Angelika --- K1 Kielce P
261 138 Zapolski Marcin --- M2 Kielce P
262 229 Zatorski Maciej --- M1 Kielce P
263 157 Zawada Katarzyna --- K2 Kielce P
264 169 Zawadzki Mirek --- M2 Kielce P
265 170 ZAWADZKI PIOTR --- M1 KIELCE P
266 71 Zawłocka Monika --- K1 Nida P
267 151 ZIĘBA ŁUKASZ --- M1 Kielce P
268 196 Zięba Norbert 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Kielce P
269 150 Ziółkowski Jarosław --- M3 Pińczów P
270 272 Znojek Izabela 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K3 Kielce P
271 65 Znojek Przemysław --- M1 Kielce P
272 40 Żaba-Żabiński Szymon AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P