Lista startowa 2022-09-17 SUKÓW NA START 8,3 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
2 0 Adamczyk Mariusz ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
3 0 Antczak Iliana ZABIEGANI W KIELCACH K Miedziana Góra P
4 0 Baran Paweł --- M Suków P
5 0 Bednarczyk Szymon --- M Kielce P
6 0 Bednarz Krzysztof ROWEROWI RYCERZE M Kielce R
7 0 Bielacha Maciej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M Miedziana Góra P
8 0 Brodalka Michał --- M Kielce P
9 0 Brzoza Sebastian --- M Kielce P
10 0 Chojnacka Weronika --- K Huta Nowa P
11 0 Długosz Jacek LKB RUDNIK M Kielce P
12 0 Domino Beata MORSJUSZE K Kielce P
13 0 Dziedzic Andrzej --- K Daleszyce P
14 0 Dziedzic Anna --- K Daleszyce P
15 0 Gursiel Tomasz ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
16 0 Gursiel Barbara ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
17 0 Jabłońska Aleksandra DRUŻYNA SZWAGRÓW K Busko-Zdrój P
18 0 Jabłoński Tomasz DRUŻYNA SZWAGRÓW M BUSKO-ZDRÓJ P
19 0 Jagusińska-Woś Katarzyna --- K Kielce P
20 0 Jamioł Michał --- M Daleszyce P
21 0 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M Kielce P
22 0 Kotwica Anna ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
23 0 Kotwica Piotr --- M Kielce P
24 0 Kowalik Ilona --- K Kielce P
25 0 Kurasz Tomasz TEAM BEZ NAZWY M Daleszyce P
26 0 Kwiecień Dawid --- M Kielce P
27 0 Lejawka Urszula TEAM BEZ NAZWY K Daleszyce P
28 0 Łosak Adrian TEAM BEZ NAZWY M Daleszyce P
29 0 Migas Mateusz --- K Kielce P
30 0 Młynarczyk Jacek ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
31 0 Ożóg Paweł ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
32 0 Pająk Michał --- M Kielce P
33 0 Pasoń Ilona 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K Błogoszów P
34 0 Pawłowska Katarzyna ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
35 0 Plech Jacek --- M Chęciny P
36 0 Przepióra Iwona --- K Chęciny P
37 0 Robak Justyna ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
38 0 Rózga Robert --- M Porzecze gm. Miedziana Góra P
39 0 Sikora Małgorzata DRUŻYNA SZWAGRÓW K Kielce P
40 0 Smelcerz Mateusz ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
41 0 Sowińska Marta ŚWIATŁOBIEŻNIA K Kielce P
42 0 Stępień Renata --- K Kielce P
43 0 Szlompek Paweł MORSJUSZE M Kielce P
44 0 Telka Andrzej --- M Kielce P
45 0 Telka Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIKA "EKIPA BIELACHY" M Kielce P
46 0 Toborek Marcin --- K Kielce P
47 0 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M Kielce P
48 0 Wójcik Mariusz --- M Kielce P
49 0 Wrona Anna --- K Kielce P
50 0 Zawierucha Hubert DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M Bieliny P
51 0 Zawłocka Monika --- K Nida P
52 0 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K Brzeziny P