Lista startowa 2022-06-25 SĘDZISZÓW IX Sędziszowski Bieg po Zdrowie 10km;

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 30 Barański Jacek --- M50 Sędziszów P
2 22 Bisek Tomasz --- M30 Lublin P
3 23 Bisek Marek --- M60 Lublin P
4 0 Bobrowski Mariusz --- M50 Koniecpol R
5 0 Caban Jakub --- M30 Moskorzew R
6 0 Czarnota Małgorzata AZS UJK KIELCE K20 Jastrząb R
7 18 Dragon Krzysztof --- M40 Katowice P
8 17 Dubiański Ryszard --- M50 Rędziny P
9 8 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K40 Małogoszcz P
10 27 Gawroński Tomasz UMKS NADIR JĘDRZEJÓW M30 Jędrzejów P
11 21 Jamioł Anna 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K30 Kielce P
12 32 Jamioł Michał --- M40 Kielce P
13 26 Karp Jarosław --- M40 Jędrzejów P
14 0 Karwacki Mateusz MECHANIK I PRZYJACIELE M40 Kielce R
15 7 Kowalski Arkadiusz --- M20 Sędziszów P
16 14 Kozub Adrian DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY M30 Daleszyce P
17 10 Kwieciak Jarosław DĄBROWA GÓRNICZA M60 Dąbrowa Górnicza P
18 25 Lasocka Klaudia --- K20 Kielce P
19 5 Lis Adrian --- M30 Oksa P
20 28 Litwinczuk Gabriel --- M40 Klucze P
21 13 Litwinczuk Aneta OSV TEAM I PRZYJACIELE K30 Klucze P
22 19 Maciejewski Marcin BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
23 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M50 Starachowice R
24 0 Minner Roman MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM M30 Górno R
25 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M60 NOWINY R
26 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K60 Kielce R
27 3 Pierzchała Roman --- M70 Mierzyn P
28 16 Plebanek Wojciech --- M20 Włoszczowa P
29 2 Podsiadło Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
30 0 Przybył Elżbieta --- K40 Polska R
31 0 Przybył Rafał --- M40 polska R
32 12 Sąkol Tomasz --- M40 Żarnowiec P
33 11 Seredyka Aleksandra --- K40 Boleścice P
34 0 Sito Wioleta --- K30 sędziszów R
35 31 Szymkiewicz Tomasz PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE M50 Kielce P
36 0 Świeca Jacek --- M20 Pysznica P
37 0 Świeca Łucja --- K20 Ulanów P
38 0 Telka Andrzej --- M60 Kielce R
39 1 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M30 Kielce P
40 29 Wilk Przemysław --- M20 Wygwizdów P
41 4 Wotliński Andrzej MECHANIK I PRZYJACIELE M60 Skarżysko-Kamienna P
42 9 Wronecki Kamil --- M20 Włoszczowa P
43 20 Zawłocka Monika --- K30 Morawica P
44 24 Zawłocka Joanna CZARNECKI RUN TEAM K30 Brzeziny P
45 6 Zdański Michał --- M30 Sędziszów P