Lista startowa 2022-06-19 KIELCE Kielecki Bieg Górski 22 KM

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Bartłomiej --- M2 Kielce P
2 0 Aderek Jacek WKURW TEAM M2 Kielce R
3 0 Antas Mariola --- K2 Kielce R
4 0 Banasik Beata --- K2 Busko Zdrój P
5 0 Banasik Karolina WKURW TEAM K2 Kielce R
6 0 Bandulet Katarzyna --- K2 Kobyłka P
7 0 Baran Paweł --- M2 Suków P
8 0 Barański Jacek --- M3 Kielce P
9 0 Barczak Anna --- K2 Kielce P
10 0 Baś Tomasz STOKOWCZYKI TEAM M2 Kraków P
11 0 Bazak Andrzej --- M2 Kielce P
12 0 Białęcki Michał --- M2 Kielce P
13 0 Bochen Agnieszka --- K2 Michałów P
14 0 Bochen Artur --- M2 Michałów P
15 0 Borkowski Sebastian --- M2 Radom P
16 0 Borycki Łukasz --- M1 Kielce R
17 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Piaseczna Górka R
18 0 Chodakowski Rafał --- M2 Ćmielów P
19 0 Ciosk Michał --- M1 Kielce P
20 0 Dańska Małgorzata --- K2 Radom P
21 0 Dański Rafał --- M2 Radom P
22 0 Depta Michał --- M1 Kraków P
23 0 Długosz Jacek LKB RUDNIK M2 Kielce P
24 0 Dziewierz Bogusław --- M2 Kraków P
25 0 Dziewierz Przemysław --- M2 kielce P
26 0 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
27 0 Furmańska Dorota --- K2 Kielce R
28 0 Gajęcka Marta UKS MDK TYTAN RADOM K1 Radom P
29 0 Gil Mateusz --- M2 Kielce P
30 0 Gozdek Radek BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Warszawa R
31 0 Grochowina Bartosz --- M1 Kielce P
32 0 Grochowina Dawid --- M1 Łagów P
33 0 Habigier Zdzisław PLANETA NISKO M3 Pysznica R
34 0 Harczuk Przemek --- M2 Chęciny P
35 0 Heba Tomasz --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
36 0 Jabłoński Tomasz DRUŻYNA SZWAGRÓW M2 BUSKO-ZDRÓJ P
37 0 Jakubczyk Paweł --- M2 Kielce P
38 0 Jas Tomasz --- M2 Łopuszno P
39 0 Kaczyński Rafał --- M2 Toruń R
40 0 Kałuziński Dominik --- M2 Wołomin P
41 0 Kamola Sławomir --- M3 SEROCK R
42 0 Karcz Mariusz --- M2 Baćkowice P
43 0 Kierczyńska Wioletta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Brzeziny R
44 0 Kobak Sylwia --- K2 Kielce R
45 0 Kolasa Marek --- M3 Kielce P
46 0 Kołomański Michał CZARNECKI RUN TEAM M2 Wilków R
47 0 Kosierkiewicz Grzegorz --- M2 Kielce P
48 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M2 KAZANÓW P
49 0 Kukla Łukasz --- M2 Kielce P
50 0 Kulesza Grażyna --- K2 Kielce P
51 0 Kulesza Paweł --- M1 Kielce P
52 0 Kwiecień Robert --- M2 Kielce P
53 0 Lejawka Grzegorz TEAM BEZ NAZWY M2 Daleszyce P
54 0 Lepiarz Grzegorz --- M2 Kielce P
55 0 Leśkiewicz Michał --- M2 Zagnańsk P
56 0 Lipiński Krzysztof --- M1 Kluczewsko P
57 0 Luciak-Dziewierz Monika BIEGAM DLA SIEBIE K2 KIELCE P
58 0 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M1 Miedziana Góra P
59 0 Maciąg Ewelina CROSSFIT KIELCE K1 Kielce P
60 0 Majchrzak Sławomir UKS TYCHÓW STARY M3 Starachowice R
61 0 Majchrzyk Mateusz --- M1 Kielce P
62 0 Majewski Zbigniew --- M3 Chroberz P
63 0 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M2 Busko-Zdrój P
64 0 Marczewski Andrzej --- M3 Kielce R
65 0 Maziarz Artur --- M2 Mielec P
66 0 Mazur Łukasz --- M2 Ostrowiec Św. P
67 0 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M3 Kielce P
68 0 Mechliński Bartłomiej --- M2 Toruń P
69 0 Melon Krzysztof --- M1 Kielce P
70 0 Mochocki Marcin --- M2 KIELCE P
71 0 Mosiołek Monika BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Skarżysko-Kamienna P
72 0 Mosiołek Przemysław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Skarżysko Kamienna P
73 0 Niewczas Adrian ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M1 Łopuszno P
74 0 Opoka Andrzej --- M3 Kielce R
75 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
76 0 Palus Malgorzata --- K2 piaseczno R
77 0 Pawlik Arkadiusz --- M3 Kielce P
78 0 Pisiałek Waldemar --- M2 Żarnów P
79 0 Podsiadło Wojciech --- M3 Busko-Zdrój P
80 0 Polak Jacek --- M2 Warszawa P
81 0 Przybycin Łukasz --- M1 Bielany P
82 0 Ratyński Marek --- M2 Otwock P
83 0 Rutkowska Agnieszka --- K2 Wołomin P
84 0 Salamon Mateusz --- M1 Kielce R
85 0 Salwa Jakub --- M2 Kielce P
86 0 Sękowski Rafał --- M2 Kielce P
87 0 Skoczek Tomasz --- M2 Kielce P
88 0 Słota Mariusz --- M2 Kielce P
89 0 Snoch Ryszard --- M3 Piekoszów R
90 0 Sobczyk Adam --- M3 Kielce P
91 0 Solarz Agnieszka --- K2 Kielce P
92 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce R
93 0 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K1 Węgrzynów P
94 0 Szymański Arkadiusz --- M2 Warszawa P
95 0 Szymczyk Michał --- M1 Łopuszno P
96 0 Ściga Maciej METROBIKES.PL M2 Morawica R
97 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M2 KIELCE R
98 0 Śliwski Arkadiusz --- M2 Kielce P
99 0 Tatarek-Konik Agnieszka ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM K1 Czeladź P
100 0 Turek Arletta --- K1 Kraków P
101 0 Tusiński Seweryn OSTROBIEC M2 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI P
102 0 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Zagnańsk R
103 0 Wąsik Jacek CBFS M3 Lublin R
104 0 Zaczkowski Łukasz STOKOWCZYKI TEAM M2 Kielce P
105 0 Zagórski Rafał --- M2 Brzegi P
106 0 Zaława Łukasz --- M1 Strawczynek R
107 0 Zaława Łukasz --- M1 Strawczyn P
108 0 Zych Edyta --- K2 Pińczów P