Lista startowa 2022-10-09 MIEDZIANA GÓRA MTB Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3177 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
2 3073 Adamczyk Damian --- M3 Mniów P
3 3179 Andrzejczuk Adam SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
4 3370 Banasiak Łukasz --- M4 ŁÓDŹ P
5 3375 Barański Konrad --- M3 Kwiatkowice P
6 3046 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
7 3112 Błasiński Konrad --- M3 Kraków R
8 3389 Błoński Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
9 3304 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw P
10 3055 Borucki Paweł T-MOBILE SPORT TEAM M4 Kielce P
11 3152 Boszczyk Ryszard IMMUNOTRAINER M4 Kielce R
12 3377 Brzoza Maciej --- MJ Piekoszów P
13 3030 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik p
14 3276 Chmielewski Cezary SUPERDROB BIKE TEAM M5 Warszawa P
15 3382 Costanzo Gianmarco KSPO DENTINEA M3 Kraków P
16 3032 Czarnecki Bartłomiej --- M3 Piastów R
17 3007 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
18 3001 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne p
19 3017 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
20 3186 Duda Marek ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Pionki P
21 3038 Dychtoń Joanna --- K4 Zgłobice P
22 3042 Dychtoń Rafał --- M4 ZGŁOBICE P
23 3153 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
24 3400 Dziurzynski Aleksander METROBIKES.PL M3 Kraków P
25 3013 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
26 3383 Ferens Mariusz --- M5 Międzyrzec Podlaski P
27 3261 Gajak Mariusz ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA M5 Dąbrowa Górnicza P
28 3131 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
29 3099 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
30 3090 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
31 3369 Głowacki Maciej HARDA HORDA M3 Wieliczka P
32 3076 Grabowska Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
33 3052 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
34 3379 Jakubiak Sebastian --- M4 Rozprza P
35 3156 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
36 3305 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
37 3190 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna P
38 3045 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
39 3003 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
40 3243 Kojdecki Jakub KSPO DENTINEA M3 Kraków P
41 3204 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4 Józefów P
42 3070 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
43 3060 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna p
44 3150 Kowalski Rafał --- M3 Łódź P
45 3317 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
46 3093 Krupa Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock p
47 3077 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
48 3142 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
49 3371 Kudła Adam --- M4 Łódź P
50 3068 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
51 3105 Kupis Michał --- M4 Krakow P
52 3325 Kupis Tomasz --- M3 Kielce P
53 3173 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
54 3387 Lenik Adam CYKLO JURA M4 Kraków P
55 3386 Lipa Marek --- M4 Lublin P
56 3203 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków p
57 3041 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
58 3114 Maciejewski Kamil --- M2 Raków p
59 3035 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE MJ Iwonicz Zdrój P
60 3388 Martuś Piotr --- M3 Kraków P
61 3011 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
62 3380 Maziarek Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO M3 Bliżyn p
63 3089 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M3 Kielce P
64 3091 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Lublin P
65 3226 Michalski Jarosław --- M5 Góra Puławska R
66 3002 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
67 3350 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
68 3037 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
69 3138 Mrowiec Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M2 Puławy P
70 3085 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa p
71 3391 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice P
72 3241 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M4 Dębica p
73 3198 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków P
74 3019 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
75 3232 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
76 3381 Pakula Piotr --- M4 Kielce (woj. świętokrzyskie) P
77 3033 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
78 3168 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
79 3196 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
80 3373 Radzikowski Adam BIKE ROOM TEAM M2 Ciecierzyn P
81 3130 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
82 3103 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
83 3390 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Strzyżewice P
84 3385 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M4 Parszów P
85 3269 Rzegociński Grzegorz --- M4 Kraków P
86 3376 Sadowski Karol KOMOBIKE SCOTT M5 Kanie P
87 3020 Samsel Adam BIKE ATELIER WARSZAWA M4 Warszawa P
88 3081 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
89 3115 Smaluch Mateusz NSB SPORT TEAM RZESZÓW M3 Mielec R
90 3054 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
91 3005 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 ZAGNAŃSK P
92 3143 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
93 3050 Staniewski Michał GRUPA ANG M4 Warszawa P
94 3119 Stępień Agnieszka POGOŃ APTIV K3 Jędrzejów p
95 3004 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
96 3094 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
97 3010 Szal Dominika MŻAWKA RZECZYCA K3 Rzeczyca Mokra P
98 3047 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
99 3163 Ślusarczyk Tomasz --- M3 Wieliczka P
100 3012 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
101 3029 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom p
102 3053 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
103 3195 Woźnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
104 3117 Woźniczka Michał HARDA HORDA M3 Krakow p
105 3122 Wódka Wojciech MYBIKE.PL M4 Warszawa P
106 3366 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy R
107 3059 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA M4 WARSZAWA P
108 3207 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
109 3194 Zieliński Paweł TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
110 3140 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
111 3125 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P
112 3123 Żurek Robert --- M5 Kraków P