Lista startowa 2022-08-07 SOBKÓW MTB Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8188 Augustyn Adam UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
2 8221 Bajorek Norbert --- F4 Rzeszów P
3 8074 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK3 Suchedniów P
4 8027 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
5 8063 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom p
6 8111 Brodzik Paweł --- F2 Bieliny P
7 8008 Cedro Michał --- F3 Masłów P
8 8202 Ciopiński Wojciech --- F4 Kielce P
9 7038 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno R
10 8227 Danaj Piotr --- F3 Kielce P
11 8152 Dembski Paweł --- F3 Kielce P
12 7013 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
13 8197 Dudzik Jakub --- F2 Kielce P
14 8205 Dyś Ireneusz --- F4 Sandomierz P
15 8194 Faszczewska Karolina --- FK2 Jaworznia P
16 8222 Fitał Krzysztof --- F2 Sobków P
17 8061 Garbacz Ewa BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FK3 Janów Lubelski P
18 8174 Gębicka Ewa --- FK2 Dąbrowa Górnicza P
19 7067 Gniadek Gabriel --- F- Radom P
20 7066 Gniadek Gabriel --- F- Radom P
21 8075 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F2 Zagnańsk P
22 7068 Grabowska Maryla --- FK- Bytom P
23 8228 Grabowski Maciej --- F4 Bytom P
24 8158 Grabowski Rafał ENEA KS ENERGIA KOZIENICE F3 Kozienice P
25 8230 Hałas Marcin --- F3 Czechowice-Dziedzice P
26 8104 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
27 8153 Jóźwiak Kamil --- F2 Łódź P
28 8154 Jóźwiak Mariusz --- F5 Łódź P
29 8147 Kajtek Mikołaj --- F2 kielce P
30 8100 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
31 8003 Karbownik Artur LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko Kamienna p
32 8085 Klisik Błażej --- FJ Kielce p
33 8127 Kołomański Kamil --- F3 Kielce P
34 8042 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków p
35 8201 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
36 8032 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
37 8203 Kowal Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ F5 Kielce P
38 7004 Kowalski Wojtek WIKPER TEAM F0 Sandomierz p
39 8069 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
40 8011 Kumor Marcin --- F3 Masłów P
41 8176 Kupis Tomasz --- F3 Kielce P
42 8025 Kurtek Małgorzata --- FK3 Chęciny P
43 8080 Kusowski Łukasz --- F4 Mielec P
44 8065 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
45 8105 Lachowski Mateusz --- F2 Sandomierz P
46 8225 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM F6 RADOM P
47 7022 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 WARSZAWA P
48 8049 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze R
49 8053 Łataś Artur --- F2 Bieliny p
50 8078 Łudzik Piotr LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna R
51 7012 Machocki Piotr ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU F0 Górno P
52 7021 Machocki Daniel ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU F- Górno P
53 8034 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Daleszyce R
54 8035 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
55 8172 Majcherczyk Wiktor --- FJ Masłow P
56 8002 Maziarek Kamila LIDER TEAM SKARŻYSKO FK3 Bliżyn p
57 7011 Maziarek Ksawery LIDER TEAM SKARŻYSKO F0 Bliżyn p
58 8223 Mazur Michał --- F3 Pińczów P
59 8071 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
60 8159 Mróz Janusz --- F4 Strawczyn P
61 8226 Nieznalski Damian --- F3 Sobkow P
62 7015 Nowicki Tymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
63 8007 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD F3 Masłów P
64 8081 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
65 8009 Pawlik Paweł --- F3 Zabierzów P
66 8062 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
67 8031 Pawłowski Tomasz --- F4 Busko-Zdrój P
68 8068 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów R
69 7005 Piotrowski Krzysztof SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE/ ROWER-SPORT KIELCE F- Kielce P
70 8067 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów P
71 8066 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
72 8014 Rożkiewicz Konrad LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna p
73 8119 Rzepecki Ignacy --- FJ Sandomierz P
74 8019 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
75 7000 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
76 8142 Sikora Ewelina --- FK4 Kielce P
77 8055 Skrzyniarz Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS F4 Nowiny P
78 8175 Smoląg Mariusz --- F5 Stąporków P
79 8112 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
80 8144 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
81 8073 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO F4 Busko Zdrój P
82 8076 Stachurski Paweł x F4 Kielce P
83 8224 Statuch Janek --- F2 Sandomierz P
84 8106 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK6 Kielce P
85 8107 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
86 8229 Strzelczyk Waldemar ENEA KS ENERGIA KOZIENICE F5 Kozienice P
87 8140 Sulowski Piotr BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FJ Janów Lubelski P
88 8043 Tarasiński Jarosław ŚWIĘTOKRZYSKA STREFA NATURY F6 Skarżysko-Kamienna P
89 8219 Tkacz Maciej --- FJ Słupia P
90 8220 Tokarz Paweł STAJNIA ROWEROWA TEAM F4 Dziekanów Polski P
91 8016 Tyzo Piotr --- F4 Kielce R
92 8022 Wachecki Konrad --- F3 Częstochowa P
93 8013 Wasilewski Grzegorz SPK BIKE F4 Starachowice P
94 8001 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
95 8040 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
96 8051 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
97 8217 Wilkołek Marcin TKKF UKLEJNA MYSLENICE F3 Myślenice P
98 8044 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
99 8091 Wróbel Wojciech --- F4 Busko-Zdrój R
100 8026 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU FKJ Kielce P
101 8139 Zając Dawid --- F2 Nowy Kamień P
102 8206 Zajęcki Sebastian --- F2 Masłów P
103 8077 Zbroja Łukasz --- F3 Skarżysko - Kamienna P
104 8169 Ziach Paulina --- FK3 GÓRNO P
105 8048 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P