Lista startowa 2022-08-07 SOBKÓW MTB Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3177 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
2 3179 Andrzejczuk Adam SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
3 3046 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M5 Kozienice P
4 3316 Bąk Wiesław KOMBUD RADOM M6 Radom P
5 3274 Borkowski Michał VELOBIKE BUSKO M2 Pińczów P
6 3055 Borucki Paweł T-MOBILE SPORT TEAM M4 Kielce P
7 3152 Boszczyk Ryszard IMMUNOTRAINER M4 Kielce P
8 3030 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
9 3009 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
10 3032 Czarnecki Bartłomiej --- M3 Piastów P
11 3001 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
12 3186 Duda Marek ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Pionki P
13 3215 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
14 3363 Dudek Krzysztof SPORT SERWIS SANDOMIERZ M2 Masłów P
15 3038 Dychtoń Joanna --- K4 Zgłobice P
16 3042 Dychtoń Rafał --- M4 ZGŁOBICE P
17 3211 Dziurzynski Aleksander METROBIKES.PL M3 Kraków p
18 3354 Fatyga Sebastian --- M3 Jędrzejów P
19 3013 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów R
20 0 Fiałkiewicz Maciej --- M4 ŻORY P
21 0 Fiałkiewicz Anna --- K4 Żory P
22 3192 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
23 3261 Gajak Mariusz ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA M5 Dąbrowa Górnicza P
24 3131 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
25 3349 Gąsiewska Magdalena --- K3 Warszawa p
26 3099 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
27 3090 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
28 3322 Golec Tomasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa P
29 3086 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
30 3052 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
31 3367 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
32 3323 Jędrys Arek --- M5 Kraków P
33 3359 Kiercz Tomasz --- M3 Busko-Zdrój P
34 3003 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
35 3356 Kobiałka Marcin --- M3 WARSZAWA P
36 3204 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4 Józefów P
37 3365 Kotarba Dorota --- K4 Suchedniow P
38 3113 Kowalczyk Krzysztof --- M4 Warszawa P
39 3060 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
40 3070 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
41 3293 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Tarczyn P
42 3201 Kowalski Patryk WIKPER TEAM M2 Sandomierz P
43 3026 Kowalski Jan WIKPER TEAM M3 Stalowa wola P
44 3034 Kowalski Roman WIKPER TEAM M4 Sandomierz R
45 3093 Krupa Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
46 3021 Krzowski Łukasz --- M2 Skarżysko-Kamienna P
47 3077 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
48 3142 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
49 3173 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
50 3203 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków p
51 3041 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
52 3114 Maciejewski Kamil --- M2 Daleszyce R
53 3352 Maj Rafał --- M3 Leżajsk P
54 3132 Małek Mirosław STWA MTB TEAM M4 Stalowa Wola P
55 3146 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
56 3011 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
57 3189 Matyja Grzegorz --- M5 Busko-Zdrój P
58 3000 Maziarek Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO M3 Bliżyn P
59 3224 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
60 3091 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Lublin P
61 3002 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
62 3362 Mijas Dawid METROBIKES.PL M3 Suków P
63 3355 Mikołajczuk Łukasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa p
64 3037 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
65 3138 Mrowiec Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M2 Puławy P
66 3085 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
67 3358 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
68 3309 Mucha Jacek HPE-ESKOM MJ Pruszków p
69 3308 Mucha Jacek HPE-ESKOM M5 Pruszków R
70 3191 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice P
71 3040 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
72 3198 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków P
73 3033 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
74 3357 Paszek Daniel CYCLO TRENER TEAM M3 Tarnowskie Góry P
75 3168 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
76 3217 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
77 3364 Pełczyński Jarek --- M3 Dębica P
78 3067 Piekarski Kamil --- M3 Mniów R
79 3130 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
80 3036 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
81 3103 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna R
82 3360 Rodzik Piotr --- M3 Kraków P
83 3361 Rodzik Małgorzata --- K2 Kraków P
84 3353 Sitko Stanisław --- M6 Olkusz P
85 3081 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
86 3328 Skwarczeński Jan AGH CYCLING TEAM M2 Bolechowice P
87 3115 Smaluch Mateusz NSB SPORT TEAM RZESZÓW M3 Mielec P
88 3088 Smoląg Mariusz --- M5 Stąporków R
89 3054 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
90 3267 Sojda Rafał --- M3 Kielce R
91 3143 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
92 3343 Stelmach Tomasz STWA MTB TEAM M3 Jastkowice P
93 3043 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce R
94 3004 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
95 3094 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
96 3047 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
97 3163 Ślusarczyk Tomasz --- M3 Wieliczka P
98 3097 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
99 3350 Tokarz Paweł STAJNIA ROWEROWA TEAM M4 Dziekanów Polski P
100 3368 Walczyński Emil --- M3 Jędrzejów P
101 3029 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
102 3076 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
103 0 Worach Piotr ABSOLUTE BIKE TEAM M4 Warszawa R
104 3117 Woźniczka Michał HARDA HORDA M3 Krakow P
105 3318 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
106 3366 Wójtowicz Wojciech ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Puławy P
107 3182 Zdanowski Krzysztof GRUPA ANG M3 Ząbki P
108 3140 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
109 3351 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M5 Bytom P