Lista startowa 2022-06-26 KIELCE MTB Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8162 Adamus Jakub --- F2 Starachowice P
2 8052 Banasik Michał --- F3 Pierzchnica R
3 8095 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
4 8074 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK3 Suchedniów P
5 8056 Bednarz Krzysztof ROWEROWI RYCERZE F3 Kielce P
6 8027 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów p
7 8063 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom p
8 8050 Bilski Bartłomiej --- F2 Skarżysko-Kamienna P
9 8004 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
10 8111 Brodzik Paweł --- F2 Bieliny P
11 8181 Brożek-Woźniczka Natalia HARDA HORDA FK3 Kraków P
12 8008 Cedro Michał --- F3 Masłów P
13 7038 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno R
14 8152 Dembski Paweł --- F3 Kielce P
15 7003 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Jaworznia P
16 8128 Fedejko Alicja SUPERDROB BIKE TEAM FK5 Otwock P
17 8178 Findzinska Daria --- FK3 Zawiercie P
18 8061 Garbacz Ewa BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FK3 Janów Lubelski P
19 8174 Gębicka Ewa --- FK2 Dąbrowa Górnicza P
20 8021 Gołuchowski Jakub --- F2 Górno P
21 8075 Górecki Karol ENDURO TEAM ZAGNAŃSK F2 Zagnańsk P
22 8104 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
23 7007 Jaworski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce p
24 8108 Juszczak Joanna --- FK3 Kielce P
25 8147 Kajtek Mikołaj --- F2 kielce P
26 8003 Karbownik Artur LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko Kamienna P
27 8131 Klimala Katarzyna THULE FK4 Częstochowa P
28 8085 Klisik Błażej --- FJ Kielce R
29 7044 Kliś Krzysztof --- FJ Bilcza P
30 8126 Koczanowicz Maciej --- F4 Warszawa P
31 7016 Koczanowicz Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
32 8127 Kołomański Kamil --- F3 Kielce P
33 8042 Kos Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO F3 Stąporków P
34 8032 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
35 7006 Kowal Nina MTBCROSS FK0 Kielce P
36 8157 Kowalczyk Krzysztof --- F4 Warszawa P
37 8161 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
38 7004 Kowalski Wojtek WIKPER TEAM F0 Sandomierz P
39 8179 Kozioł Leszek --- F5 TARNÓW P
40 8069 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów p
41 8039 Kuliński Hubert --- F2 Kielce P
42 8012 Kumor Łukasz --- F3 MASŁÓW P
43 8011 Kumor Marcin --- F3 Masłów P
44 8176 Kupis Tomasz --- F3 Kielce P
45 8025 Kurtek Małgorzata --- FK3 Chęciny P
46 8065 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów p
47 7002 Kwiecień Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
48 0 Lesisz Karol --- F3 Kielce P
49 7022 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 WARSZAWA P
50 8049 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
51 8180 Ludian Agnieszka SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE FK3 Piaseczno P
52 8053 Łataś Artur --- F2 Bieliny P
53 8078 Łudzik Piotr LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna P
54 8173 Łyżwa Marcin --- F4 Kielce P
55 8034 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Daleszyce P
56 8035 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
57 8172 Majcherczyk Wiktor --- FJ Masłow P
58 8182 Majewski Maciej SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F3 Piaseczno P
59 8002 Maziarek Kamila LIDER TEAM SKARŻYSKO FK3 Bliżyn P
60 7011 Maziarek Ksawery LIDER TEAM SKARŻYSKO F0 Bliżyn P
61 8071 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
62 8171 Możdżeń Szymon --- F3 Kielce P
63 8159 Mróz Janusz --- F4 Strawczyn P
64 8183 Mundzik Mikołaj --- F4 warszawa P
65 8007 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD F3 Masłów P
66 8054 Pańka Mikołaj --- F4 Kielce R
67 8009 Pawlik Paweł --- F3 Zabierzów P
68 8062 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów p
69 8031 Pawłowski Tomasz --- F4 Busko-Zdrój P
70 8068 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów p
71 8024 Piecyk Kamil --- F3 Wola Morawicka P
72 8030 Pietrzczyk Mateusz --- F3 Brzeziny P
73 8010 Pilawski Robert --- F5 Kraków P
74 8155 Piotrowski Łukasz ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
75 7005 Piotrowski Krzysztof SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE/ ROWER-SPORT KIELCE F- Kielce P
76 8067 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów p
77 8066 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów p
78 8014 Rożkiewicz Konrad LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna P
79 8019 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
80 7000 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
81 8177 Sitarski Jakub --- FJ Suchedniów P
82 8055 Skrzyniarz Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS F4 Nowiny P
83 8175 Smoląg Mariusz --- F5 Stąporków P
84 8125 Smyk Andrzej ROWEROWI RYCERZE F4 Kielce P
85 8112 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
86 8138 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F5 Radom R
87 8144 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
88 8076 Stachurski Paweł x F4 Kielce P
89 8106 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK6 Kielce P
90 8107 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
91 8163 Syska Szymon --- F4 Kielce P
92 8016 Tyzo Piotr --- F4 Kielce P
93 8022 Wachecki Konrad --- F3 Częstochowa P
94 8013 Wasilewski Grzegorz SPK BIKE F4 Starachowice P
95 8001 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
96 8040 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
97 8051 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
98 7008 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
99 8044 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
100 8091 Wróbel Wojciech --- F4 Busko-Zdrój P
101 8026 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU FKJ Kielce P
102 7010 Zalewski Szymon BIKE ATELIER WARSZAWA F0 Warszawa p
103 8077 Zbroja Łukasz --- F3 Skarżysko - Kamienna P
104 8169 Ziach Paulina --- FK3 GÓRNO R
105 8048 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P