Lista startowa 2022-06-26 KIELCE MTB Master

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5002 Anasiak Nikodem --- M2 Radom p
2 0 Badura Roman ROWEROWY BYTOM-ROWEREK M5 Bytom P
3 5026 Bajew Przemysław ATOL-BIKE PUŁAWY M5 Puławy P
4 5033 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa R
5 5054 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw P
6 5108 Borowicz Bartosz COZMO BIKE TEAM M3 Ożarów Mazowiecki P
7 5088 Borowik Tomasz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa R
8 5096 Cacko Kacper COZMO BIKE TEAM M3 Warszawa P
9 5001 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
10 5061 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
11 5069 Czapliński Jan KOMOBIKE SCOTT M4 Brwinów P
12 5013 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4 Zabierzów p
13 5087 Fila Robert --- M4 Otwock P
14 0 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M5 Dąbrowa Górnicza R
15 5016 Górecki Karol DAMOVO BIKE TEAM M3 Izabelin p
16 5009 Hirsh Forrest --- M2 Warszawa P
17 5010 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
18 5107 Jakubowski Rafał --- M4 Łazy P
19 5058 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno P
20 5021 Karwat Kamil ELVELO FACTORY TEAM M3 Józefów P
21 5005 Kiraga Radosław CST ACCENT MTB TEAM M2 Puławy P
22 5037 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M5 Warszawa P
23 5046 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz P
24 5027 Łuczak Kamil ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Michałów-Reginów P
25 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
26 5103 Opoka Sebastian ELVELO FACTORY TEAM M2 Pińczów p
27 5109 Prochownik Piotr --- M3 Skawina P
28 5079 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
29 5071 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
30 5023 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock p
31 5020 Sendecki Wojciech LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko-Kamienna P
32 0 Skowronek Marcin --- M4 Warszawa P
33 5008 Skowroński Robert --- M5 Kielce P
34 5022 Skrzyniarz Przemysław --- M5 Warszawa P
35 5025 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
36 5006 Szczepański Dawid GRUPA ANG M3 Solec P
37 5045 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica p
38 5076 Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
39 5007 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
40 5011 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO BIKE TEAM K- Warszawa P