Lista startowa 2022-06-05 PIEKOSZÓW MTB Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3073 Adamczyk Damian --- M3 Mniów P
2 3179 Andrzejczuk Adam SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
3 3187 Andrzejczuk Kasia IFON KOLARZ KLUB K4 Warszawa P
4 3074 Bachański Rafał ZERWANI Z ŁAŃCUCHA M4 OTWOCK P
5 3271 Berner Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
6 3265 Bochenek Bartosz --- M4 Myszków P
7 3274 Borkowski Michał VELOBIKE BUSKO M2 Pińczów P
8 3055 Borucki Paweł T-MOBILE SPORT TEAM M4 Kielce P
9 3030 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
10 3276 Chmielewski Cezary SUPERDROB BIKE TEAM M5 Warszawa P
11 3244 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT K3 Brwinów P
12 3009 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
13 0 Czekański Sebastian JEDLICZE TEAM M4 Korczyna P
14 3188 Dąbrowski Tomasz --- M4 Warszawa P
15 3001 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
16 3017 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
17 3186 Duda Marek ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Pionki P
18 3223 Duma Patrycja TEAM PKO BANK POLSKI K4 Warszawa P
19 3038 Dychtoń Joanna --- K4 Zgłobice P
20 3042 Dychtoń Rafał --- M4 ZGŁOBICE P
21 3153 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice p
22 3211 Dziurzynski Aleksander METROBIKES.PL M3 Kraków P
23 3013 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów R
24 3192 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
25 3248 Gajda Krzysztof JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
26 3230 Gałus Paweł --- M3 Janów Lubelski P
27 3131 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
28 3099 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
29 3090 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
30 3008 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
31 3076 Grabowska Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
32 3086 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
33 3261 Gruszczyński Łukasz --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
34 3062 Grzela Piotr TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
35 3006 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
36 3069 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce p
37 3052 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
38 3156 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
39 0 Jaźwa Paweł --- M4 Łańcut P
40 3172 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
41 3066 Joński Emil ATOL-BIKE PUŁAWY M4 Baranów P
42 3049 Kleps Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
43 3199 Klimiuk Krzysztof SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
44 3045 Kliś Wojciech --- M4 Bilcza P
45 3003 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom p
46 3161 Kochan Marcin WIKPER TEAM M3 Grębów P
47 3167 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
48 3225 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
49 3204 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4 Józefów P
50 3250 Konopka Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS M4 Końskie P
51 3219 Korczyński Daniel --- M4 Branice P
52 3277 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM MJ Radom P
53 3278 Kowalczyk Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M4 Radom P
54 3060 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
55 3263 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
56 3070 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów R
57 3201 Kowalski Patryk WIKPER TEAM M2 Sandomierz P
58 3034 Kowalski Roman WIKPER TEAM M4 Sandomierz p
59 3093 Krupa Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
60 3200 Krupa Emil SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
61 3118 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków P
62 3021 Krzowski Łukasz --- M2 Skarżysko-Kamienna P
63 3077 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
64 3142 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
65 3068 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
66 3169 Kupiec Łukasz --- M4 Kraków P
67 3105 Kupis Michał --- M4 Krakow P
68 3173 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
69 3079 Kurmanowska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Piaseczno p
70 3235 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
71 3275 Lipko Jakub SPORT SERWIS SANDOMIERZ M2 Sandomierz P
72 3260 Lorens Robert --- M5 Sanok P
73 3203 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków P
74 3041 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
75 3114 Maciejewski Kamil --- M2 Raków P
76 3056 Majer Katarzyna BABSKA KORBA K2 Warszawa Ursynów P
77 3146 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
78 3035 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE MJ Iwonicz Zdrój P
79 3011 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
80 3092 Maślanek Patryk SUPERDROB BIKE TEAM M4 Starachowice p
81 3189 Matyja Grzegorz --- M5 Busko-Zdrój P
82 3000 Maziarek Łukasz LIDER TEAM SKARŻYSKO M3 Bliżyn P
83 3231 Melon Michał DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM M3 Warszawa P
84 3089 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M3 Kielce P
85 3226 Michalski Jarosław --- M5 Góra Puławska P
86 3002 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
87 3264 Milewski Bartosz --- M3 Warszawa P
88 3037 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa p
89 3138 Mrowiec Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M2 Puławy P
90 3085 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa p
91 0 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz P
92 3191 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice P
93 3241 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M4 Dębica P
94 3256 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M4 Radawiec Duży P
95 3019 Osek Dariusz METROBIKES.PL M4 Lublin P
96 3242 Osowski Filip WIKPER TEAM MJ Tarnobrzeg P
97 3237 Ostaszewski Mateusz --- M2 Częstochowa P
98 3232 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
99 3270 Pac Michał REANIMACJA ROWEROWA-AKADEMIA SYNERGII M3 Tarnów P
100 3033 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza p
101 3083 Pańka Patryk CKBIKESHOP MTB TEAM MJ patrykmtb.panka@gmail.com R
102 3168 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
103 3217 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
104 3272 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
105 3067 Piekarski Kamil --- M3 Mniów P
106 3262 Popiel Artur --- M4 Piekoszów P
107 3196 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
108 3266 Rachwał Antoni DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF MJ Ropczyce P
109 3268 Raczkowski Filip --- M3 Warszawa P
110 3014 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom p
111 3130 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
112 3036 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
113 3103 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
114 3269 Rzegociński Grzegorz --- M4 Kraków P
115 3020 Samsel Adam BIKE ATELIER WARSZAWA M4 Warszawa P
116 3234 Skałka Arkadiusz --- M3 Myślenice P
117 3081 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
118 3115 Smaluch Mateusz NSB SPORT TEAM RZESZÓW M3 Mielec P
119 3054 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój p
120 3267 Sojda Rafał --- M3 Kielce P
121 3005 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 ZAGNAŃSK P
122 3143 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
123 3004 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
124 3240 Suswał Paweł --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
125 3094 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
126 3010 Szal Dominika MŻAWKA RZECZYCA K3 Rzeczyca Mokra P
127 3047 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
128 3012 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
129 3135 Teofilewski Kamil --- M3 Nowa Wola P
130 3097 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce p
131 3273 Trapcia Grzegorz --- M3 Piekoszów P
132 3128 Wieczorek Zuzanna SUPERDROB BIKE TEAM K2 Legionowo P
133 3029 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
134 3053 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów p
135 3246 Wolak Marcin JEDLICZE TEAM MJ Cieszyna R
136 3195 Woźnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
137 3117 Woźniczka Michał HARDA HORDA M3 Krakow P
138 3171 Wójcik Tomasz ATLAS RACING TEAM M5 Pińczów P
139 3126 Wsół Jarosław BIKE ATELIER KIELCE M5 Daleszyce P
140 3059 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA M4 WARSZAWA P
141 3207 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
142 3140 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice p
143 3160 Żak Tomasz --- M4 Grębów P