Lista startowa 2022-06-05 PIEKOSZÓW MTB Master

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5026 Bajew Przemysław ATOL-BIKE PUŁAWY M5 Puławy P
2 5033 Banasik Sławek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
3 5054 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw p
4 5088 Borowik Tomasz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
5 5001 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
6 5061 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA M3 Kraków P
7 5069 Czapliński Jan KOMOBIKE SCOTT M4 Brwinów P
8 5063 Darmach Marcin 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
9 5013 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4 Zabierzów P
10 5102 Fetler Bartosz RB-ROWEREK WINX TEAM M4 Mysłowice P
11 5016 Górecki Karol DAMOVO ZF BIKE TEAM M3 Izabelin p
12 5010 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
13 5042 Jankowski Dawid TWIST CZARTER POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa p
14 0 Jędrzejewicz Sebastian ROWEROWI RYCERZE M4 Kielce R
15 5058 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno p
16 5005 Kiraga Radosław CST ACCENT MTB TEAM M2 Puławy P
17 5082 Kleczaj Barbara SUPERDROB BIKE TEAM K- Mirzec P
18 5012 Kleczek Jacek SST LUBCZA M4 Rzeszów R
19 5105 Kordek Sergiusz GERAPPA M4 Łomianki P
20 5014 Kosko Magdalena DAMOVO ZF BIKE TEAM K- Ząbki P
21 5037 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M5 Warszawa P
22 5092 Kwiatkowski Michał TEAM PKO BANK POLSKI M3 Piastów P
23 5027 Łuczak Kamil ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Michałów-Reginów P
24 5021 Majkowski Krzysztof TWÓJ TRENER SPORTOWY.PL M2 Dobrzyń R
25 5035 Marczak Kamil BH BIKES POLAND M4 Warszawa P
26 5029 Maślana Lucjan --- M5 Warszawa P
27 5000 Matłosz Michał BIKESHOP RZESZÓW M3 Rzeszów R
28 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
29 0 Mysiak Janusz --- M5 LUBARTÓW R
30 5008 Okła Jakub --- M3 WARSZAWA P
31 5103 Opoka Sebastian SKLEPROWEROWY.PL M2 Pińczów P
32 5067 Oszkiel Kamil --- M2 Seroki-parcela P
33 5051 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa P
34 5104 Piela Andrzej --- M5 Jaworzno P
35 5023 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
36 5064 Rusek Marta WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI K- Warszawa P
37 5020 Sendecki Wojciech LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko-Kamienna P
38 5101 Skóra Sławomir JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
39 5022 Skrzyniarz Przemysław --- M5 Warszawa P
40 5044 Sołtysiak Jacek HARDA HORDA M4 Kraków P
41 5006 Szczepański Dawid GRUPA ANG M3 Solec P
42 5048 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
43 5096 Szopiński Tomasz --- M5 URSYNÓW P
44 5045 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica P
45 5106 Tomczak Jacek --- M3 Warszawa P
46 5076 Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
47 5081 Wójcik Jarosław ROWEROWY KAMPINOS M5 Łomianki P
48 5007 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
49 5015 Zacharski Szymon BIKESHOP RADOM M5 Radom P
50 5011 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO ZF BIKE TEAM K- Warszawa p