Lista startowa 2022-05-22 CHĘCINY MTB Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8028 Antos Grzegorz --- F3 Warszawa P
2 7043 Augustyn Ryszard UKS MDK TYTAN RADOM F6 Radom R
3 7042 Augustyn Adam UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom R
4 8095 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
5 8114 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA F6 Siemianowice Śląskie R
6 8074 Banaszek Anna SSC SUCHEDNIÓW FK3 Suchedniów P
7 8150 Bednarczyk Robert --- F4 Brzeziny P
8 8027 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
9 7017 Bilant Łukasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
10 8050 Bilski Bartłomiej --- F2 Skarżysko-Kamienna P
11 8082 Borcuch Łukasz --- F4 Kunów P
12 8004 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
13 8111 Brodzik Paweł --- F2 Bieliny P
14 7046 Brodzik Bartosz DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE FJ Bieliny P
15 8146 Brynski Bartek --- F6 radom P
16 8008 Cedro Michał --- F3 Masłów P
17 7039 Chryczyk Maja BIKE-RS FK- Kraków P
18 7038 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno R
19 8139 Dawid Zając --- F2 Nowy Kamień P
20 7048 Dąbrowski Grzegorz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F4 RZESZOW P
21 0 Deja Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom R
22 7032 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM FK0 Wołomin P
23 8070 Dorsz Jacek KAMYK RADZYMIN MTB TEAM F4 Wołomin P
24 7013 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
25 7014 Drzewiecki Franek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
26 8124 Dziub Paweł --- F4 Milechowy P
27 7003 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Jaworznia P
28 8128 Fedejko Alicja SUPERDROB BIKE TEAM FK5 Otwock P
29 7031 Gajewska Aleksandra --- FK0 Stare Lipiny P
30 8061 Garbacz Ewa BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FK3 Janów Lubelski P
31 8145 Gogola Wiktor --- F2 Pikulice P
32 8021 Gołuchowski Jakub --- F2 Górno P
33 7041 Gorczyca Andrzej --- F4 Krosno P
34 8075 Górecki Karol --- F2 Zagnańsk P
35 8104 Idzikowska Danuta SUPERDROB BIKE TEAM FK4 Otwock P
36 8087 Jadczak Szymon --- F4 Radom P
37 7026 Janik Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
38 8045 Jasiński Jakub --- F4 Ostrowiec Św P
39 8059 Jasiński Filip --- F3 Ostrowiec Św P
40 8020 Jewiak Przemysław --- F3 Kiielce P
41 7009 Jewiak Lena --- FK- Kielce P
42 7036 Jeż Wiktor JEDLICZE TEAM FJ Jedlicze P
43 8108 Juszczak Joanna --- FK3 Kielce P
44 8147 Kajtek Mikołaj --- F2 kielce P
45 8072 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
46 8100 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
47 8003 Karbownik Artur LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko Kamienna P
48 8085 Klisik Błażej --- FJ Kielce P
49 7044 Kliś Krzysztof --- FJ Bilcza P
50 8113 Kłeczek Magdalena SST LUBCZA FK4 Rzeszów P
51 7019 Kłeczek Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F- Rzeszów P
52 7016 Koczanowicz Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
53 8126 Koczanowicz Maciej --- F4 Warszawa P
54 8127 Kołomański Kamil --- F3 Kielce P
55 8056 Kornacki Mateusz BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM F3 Kielce P
56 8102 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F3 Zagnańsk P
57 8042 Kos Łukasz --- F3 Stąporków P
58 8041 Kościelniak Bartłomiej --- F4 Krosno P
59 8032 Kotula Paweł --- F4 Skawina P
60 7006 Kowal Nina MTBCROSS FK0 Kielce P
61 7047 Kowalczyk Filip SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Widawa R
62 7004 Kowalski Wojtek WIKPER TEAM F0 Sandomierz P
63 8038 Kowalski Grzegorz --- F4 Gaj P
64 7030 Krokos Matviei WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
65 8069 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
66 8018 Kruk Jakub --- F2 Skarżysko-Kamienna P
67 7020 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F0 Daleszyce P
68 8039 Kuliński Hubert --- F2 Kielce P
69 8011 Kumor Marcin --- F3 Masłów P
70 8025 Kurtek Małgorzata --- FK3 Chęciny P
71 8080 Kusowski Łukasz --- F4 Mielec P
72 8065 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
73 7002 Kwiecień Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
74 8105 Lachowski Mateusz --- F2 Sandomierz P
75 7022 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 WARSZAWA P
76 8049 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze R
77 8053 Łataś Artur --- F2 Bieliny P
78 8078 Łudzik Piotr LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna P
79 7033 Łysak Paweł --- FJ Chęciny P
80 7012 Machocki Piotr ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU F0 Górno P
81 7021 Machocki Daniel ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU F- Górno P
82 8034 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Daleszyce P
83 8035 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
84 8037 Maj Przemysław --- F3 Iwaniska P
85 7001 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK0 Iwonicz zdrój P
86 8090 Matyja Grzegorz --- F5 Busko-Zdrój P
87 8071 Miernik Michał --- F4 Warszawa P
88 8086 Mierzejewski Maciej MTB MOSIR DUKLA F2 Kraków P
89 8015 Molenda Marcin --- F3 Chęciny P
90 8102 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK5 Radom P
91 7015 Nowicki Tymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
92 7037 Omachel Alicja JEDLICZE TEAM FK0 Sręcin P
93 8007 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD F3 Masłów P
94 7025 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FK0 Warszawa P
95 7024 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FK- Warszawa P
96 8081 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
97 8054 Pańka Mikołaj --- F4 Kielce P
98 7034 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
99 8009 Pawlik Paweł --- F3 Zabierzów P
100 8062 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
101 8031 Pawłowski Tomasz --- F4 Busko-Zdrój P
102 8068 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
103 8030 Pietrzczyk Mateusz --- F3 Brzeziny P
104 8010 Pilawski Robert --- F5 Kraków P
105 7040 Piotrowska Karolina ROWER-SPORT KIELCE FK3 Kielce P
106 7005 Piotrowski Krzysztof SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE/ ROWER-SPORT KIELCE F- Kielce P
107 8066 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
108 7035 Przybylska Zofia SUPERDROB BIKE TEAM FK0 Wiązowna P
109 7027 Przybylski Witek SUPERDROB BIKE TEAM F- Wiązowna P
110 8148 Rachwał Sławomir DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F5 Ropczyce P
111 8141 Rosiński Dominik --- FJ Warsaw P
112 8014 Rożkiewicz Konrad LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna P
113 8118 Rudnicki Tomasz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F4 Rzeszów P
114 8119 Rzepecki Ignacy --- FJ Sandomierz P
115 8019 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
116 7049 Serwin Krzysztof KM CHAMPION ŚWIDNIK F6 Świdnik R
117 8137 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM FJ Małęczyn P
118 7000 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
119 8142 Sikora Ewelina --- FK4 Kielce P
120 8055 Skrzyniarz Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS F4 Nowiny P
121 8125 Smyk Andrzej ROWEROWI RYCERZE F4 Kielce P
122 8112 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
123 8144 Sola Iwo UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
124 8138 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F5 Radom p
125 8073 Soluch Piotr VELOBIKE BUSKO F4 Busko Zdrój P
126 7023 Sosnowski Miłosz UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
127 8076 Stachurski Paweł x F4 Kielce P
128 8106 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
129 8107 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
130 8092 Stępień Paweł --- F4 Smyków P
131 8121 Strzelecki Mirosław UKS MDK TYTAN RADOM F6 Radom P
132 8149 Suchenia Karol --- F4 Kielce P
133 8140 Sulowski Piotr BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI FJ Janów Lubelski P
134 8143 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
135 8047 Szlufik Paweł --- F4 Kielce R
136 8043 Tarasiński Jarosław ŚWIĘTOKRZYSKA STREFA NATURY F6 Skarżysko-Kamienna P
137 8123 Tarłowski Tomasz --- F4 Raków P
138 8083 Tarnowska Marta SUPERDROB BIKE TEAM FK3 Starachowice P
139 8016 Tyzo Piotr --- F4 Kielce P
140 7045 Wachocki Bartosz --- F3 Warszawa R
141 8001 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
142 7050 Wieczorek Magda --- FK4 Radom P
143 8040 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
144 8051 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
145 8089 Wiktorowicz Michał --- F4 Krzeszowice p
146 8017 Wojcieszek Łukasz --- F3 Wąchock P
147 7008 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F0 Warszawa P
148 8094 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F6 Kielce P
149 8044 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
150 8091 Wróbel Wojciech --- F4 Busko-Zdrój P
151 8088 Wypych Paweł --- F2 Nowiny P
152 8026 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU FKJ Kielce P
153 7010 Zalewski Szymon BIKE ATELIER WARSZAWA F0 Warszawa P
154 8101 Załęski Kacper UKS MDK TYTAN RADOM FJ Radom P
155 8036 Zawisza Mariusz --- F5 Wierzbica P
156 8077 Zbroja Łukasz --- F3 Skarżysko - Kamienna P
157 8103 Zima Konrad MTB MOSIR DUKLA F2 Dukla P
158 8048 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P