Lista startowa 2022-05-22 CHĘCINY MTB Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3177 Abramek Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
2 3073 Adamczyk Damian --- M3 Mniów P
3 3208 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M4 Warszawa P
4 3179 Andrzejczuk Adam SUPERDROB BIKE TEAM M2 Warszawa P
5 3187 Andrzejczuk Kasia IFON KOLARZ KLUB K4 Warszawa P
6 3109 Bańka Piotr MCP BIKE TEAM M4 Marki P
7 3155 Barabasz Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Józefów P
8 3147 Bartkiewicz Paweł RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZÓW P
9 3108 Beda Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M3 Puławy P
10 3022 Bliszczyk Jacek --- M4 Karczew P
11 3112 Błasiński Konrad --- M3 Kraków P
12 3055 Borucki Paweł T-MOBILE SPORT TEAM M4 Kielce P
13 3152 Boszczyk Ryszard IMMUNOTRAINER M4 Kielce R
14 3030 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik p
15 3213 Chojecki Michał --- M4 Otwock P
16 3244 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT K3 Brwinów R
17 3009 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Dębica P
18 3032 Czarnecki Bartłomiej --- M3 Piastów R
19 3078 Dąbrowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Warszawa P
20 3219 Dąbrowski Grzegorz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 RZESZOW P
21 3249 Dobrzyński Michał --- M4 Ożarów mazowiecki P
22 3239 Dolik Wojciech --- M3 Kielce P
23 3017 Drzewiecki Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
24 3001 Drzewiecki Grzegorz LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko Kościelne P
25 3186 Duda Marek ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Pionki P
26 3215 Dudek Rafał SPORT SERWIS SANDOMIERZ M5 Sandomierz P
27 3223 Duma Patrycja TEAM PKO BANK POLSKI K4 Warszawa P
28 3042 Dychtoń Rafał --- M4 ZGŁOBICE P
29 3038 Dychtoń Joanna --- K4 Zgłobice P
30 3153 Dyk Wojciech SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
31 3107 Dylawerski Krystian --- M2 Pińczów P
32 3211 Dziurzynski Aleksander METROBIKES.PL M3 Kraków P
33 3013 Ferenc Kamil --- M4 Bodzechów P
34 3192 Flis Robert BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M3 Janów Lubelski P
35 3248 Gajda Krzysztof JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
36 3251 Gajda Marcin --- M4 Kielce P
37 3230 Gałus Paweł --- M3 Janów Lubelski P
38 3131 Garbacz Jarosław BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
39 3099 Gąsiorowski Miłosz MOTOROLA BIKE TEAM M4 Kraków P
40 3090 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
41 0 Głowacki Hubert JEDLICZE TEAM M4 Krosno R
42 3008 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
43 0 Gogol Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Checiny R
44 3238 Gołda Jan --- M2 Starachowice P
45 3253 Gotowała Tomasz GEODETIC HOWDEN TEAM M4 Warszawa P
46 3086 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
47 3062 Grzela Piotr TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 Warszawa P
48 3006 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
49 3069 Jabłoński Piotr SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
50 3052 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
51 3156 Jazgara Robert --- M4 Warszawa P
52 3172 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
53 3245 Jeż Julia JEDLICZE TEAM KJ Jedlicze P
54 3247 Jeż Krzysztof JEDLICZE TEAM M5 Jedlicze P
55 3106 Juchnicki Sebastian MCP BIKE TEAM M3 Marki P
56 3136 Kacprzak Bogumiła ESTILE RACING TEAM K4 Zgierz P
57 3228 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M2 Józefów P
58 3190 Kardyś Piotr --- M5 Skarżysko-Kamienna R
59 3209 Karpiński Włodzimierz --- M5 Piotrków Trybunalski P
60 3212 Kasprzak Maciej KSPO DENTINEA 1A M4 Kraków P
61 3045 Kliś Wojciech --- M4 Bilcza P
62 3003 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
63 3167 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M5 Radom P
64 3243 Kojdecki Jakub KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
65 3225 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
66 3154 Kołodziej Sebastian CKBIKESHOP CSZ M3 Nowiny P
67 3204 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4 Józefów P
68 3250 Konopka Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS M4 Końskie P
69 3100 Kopta Rafał VARIO BIKE TEAM M4 KRAKÓW P
70 3219 Korczyński Daniel --- M4 Branice P
71 3227 Korlatowicz Michał --- M2 Mielec P
72 3180 Kostyrka Tomasz --- M3 Kraków P
73 3113 Kowalczyk Krzysztof --- M4 Warszawa P
74 3060 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
75 3034 Kowalski Roman WIKPER TEAM M4 Sandomierz P
76 3201 Kowalski Patryk WIKPER TEAM M2 Sandomierz P
77 3233 Kowalski Adam --- M2 Warszawa P
78 3222 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
79 3118 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M4 Kraków P
80 3021 Krzowski Łukasz --- M2 Skarżysko-Kamienna P
81 3210 Krzyczkowska Malwina RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM KJ Warszawa P
82 3077 Kubat Robert BIKESHOP RADOM M6 Radom P
83 3257 Kubiec Joanna --- K3 Kielce P
84 3142 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
85 3068 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
86 3169 Kupiec Łukasz --- M4 Kraków P
87 3105 Kupis Michał --- M4 Krakow P
88 3173 Kupś Mariusz VARIO BIKE TEAM M5 Kraków P
89 3079 Kurmanowska Izabela TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Piaseczno P
90 3129 Kurzawa Paweł ŁÓDŹ KOCHA SPORT M4 Łódź P
91 3235 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
92 3120 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz p
93 3178 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz R
94 0 Lutecki Leon RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA MJ 123leolu@gmail.com R
95 3214 Łopatka Krystian --- M3 Warszawa P
96 3203 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków P
97 3041 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
98 3114 Maciejewski Kamil --- M2 Daleszyce P
99 3236 Maleszka Grzegorz DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM M4 Olsztyn P
100 3146 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKE TEAM M6 Łomianki P
101 3035 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE MJ Iwonicz Zdrój P
102 3011 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
103 3092 Maślanek Patryk SUPERDROB BIKE TEAM M4 Starachowice P
104 3231 Melon Michał DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM M3 Warszawa P
105 3224 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
106 3089 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM M3 Kielce P
107 3226 Michalski Jarosław --- M5 Góra Puławska P
108 3091 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Lublin P
109 3002 Mierzyński Grzegorz --- M3 Mielec P
110 3037 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
111 3102 Mortka Grzegorz SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Tarnobrzeg P
112 3138 Mrowiec Karol ATOL-BIKE PUŁAWY M2 Puławy P
113 3085 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
114 0 Mrówka Kazimierz MMP BOCHNIA M4 Nowy Wiśnicz R
115 3191 Nemś Michał SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Kiełkowice p
116 3087 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
117 3241 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M4 Dębica P
118 3072 Nowicz Marcin --- M3 Łęczno P
119 3040 Olejarczyk Mariusz --- M3 Kraków P
120 3198 Oryszczak Grzegorz --- M4 Kraków P
121 3242 Osowski Filip WIKPER TEAM MJ Tarnobrzeg R
122 3237 Ostaszewski Mateusz --- M2 Częstochowa P
123 3232 Owczarczyk Tomasz --- M4 Warszawa P
124 3216 Pachocki Michał --- M3 Warszawa P
125 3033 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
126 3168 Pawlik Tomasz --- M4 Kraków P
127 3217 Pawlikowski Adam --- M5 Wolbórz P
128 3176 Piotrowski Rafał MYBIKE.PL M4 Magdalenka P
129 3202 Podgórski Bartosz --- M3 Góra Kalwaria P
130 3196 Przybylski Piotr SUPERDROB BIKE TEAM M4 Wiązowna P
131 3218 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
132 3130 Rajkowski Ireneusz BIKESHOP RADOM M3 Radom P
133 3036 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
134 3103 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 Skarżysko-Kamienna P
135 3164 Rogala Marcin RIDE43TEAM M4 Komornica P
136 0 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
137 3044 Ruchała Michał --- M3 Morawica P
138 3229 Rychter Maciej NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa-Targówek P
139 3057 Rymanowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M3 Lipków P
140 3020 Samsel Adam BIKE ATELIER WARSZAWA M4 Warszawa P
141 3254 Schmidt Piotr PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M3 Warszawa P
142 3157 Sitarski Maciej NEXTIE BIKE TEAM M3 Nieporęt P
143 3234 Skałka Arkadiusz --- M3 Myślenice P
144 3252 Skrzypczyk Karol MCP BIKE TEAM M4 Radzymin - Rzyska P
145 3088 Smoląg Mariusz --- M5 Stąporków P
146 3054 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
147 3005 Sosnowski Arkadiusz PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM M4 ZAGNAŃSK R
148 3143 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
149 3050 Staniewski Michał GRUPA ANG M4 Warszawa p
150 3258 Stępień Jacek --- M2 Kielce P
151 3004 Sulowski Janusz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Janów Lubelski P
152 3240 Suswał Paweł --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
153 3094 Suswał Piotr --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
154 3047 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
155 3163 Ślusarczyk Tomasz --- M3 Wieliczka P
156 3012 Tarnowska Justyna SUPERDROB BIKE TEAM K4 Wiązowna P
157 3097 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce p
158 3158 Trojak Krzysztof WYDOLNOSC.PL M3 Lublin R
159 3205 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK M4 Kraków P
160 3128 Wieczorek Zuzanna SUPERDROB BIKE TEAM K2 Legionowo P
161 3029 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
162 3255 Więsik Adrian --- M2 Warszawa P
163 3053 Witkowski Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M6 Józefów P
164 3246 Wolak Marcin JEDLICZE TEAM MJ Cieszyna P
165 3076 Wołos Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
166 3195 Woźnica Dariusz SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
167 3117 Woźniczka Michał HARDA HORDA M3 Krakow P
168 3220 Woźny Maciej RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Rzeszów P
169 3082 Wróblewska Monika TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
170 3206 Wyszyńska-Tyniec Marianna UKS ZAWOJAK K4 Kraków P
171 3059 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA M4 WARSZAWA P
172 3221 Zawadzki Andrzej RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M3 Rzeszów P
173 3207 Ząbczyński Michał --- M3 Warszawa P
174 3018 Zdrzalik Tomasz --- M4 Słopiec Szlachecki P
175 3140 Zięba Mariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Starachowice P
176 0 Żelazny Igor --- M4 Suwałki R