Lista startowa 2022-05-22 CHĘCINY MTB Master

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5002 Anasiak Nikodem --- M2 Radom P
2 5026 Bajew Przemysław ATOL-BIKE PUŁAWY M5 Puławy P
3 5033 Banasik Sławomir TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
4 5039 Baranowski Michał RIDE43TEAM M4 Dziekanów Leśny P
5 5054 Bogaczyk Maciek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M3 wroclaw p
6 5088 Borowik Tomasz TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
7 5018 Bukowiecki Wojciech KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
8 5001 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
9 5061 Chrząszcz Paweł KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
10 5069 Czapliński Jan KOMOBIKE SCOTT M4 Brwinów P
11 5013 Dyńka Krzysztof CYKLO JURA M4 Zabierzów P
12 5087 Fila Robert --- M4 Otwock P
13 5017 Gębala Marcin --- M4 Warszawa P
14 5096 Glinicki Damian NEXTIE BIKE TEAM M2 Ząbki P
15 5072 Gogół Artur DAMOVO BIKE TEAM M4 Jabłonna P
16 5070 Gos Grzegorz --- M4 Lesznwola R
17 5016 Górecki Karol DAMOVO BIKE TEAM M3 Izabelin P
18 5089 Hałajko Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA M4 Rzeszów P
19 5009 Hirsh Forrest --- M2 Warszawa R
20 5010 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO M5 Skarżysko-Kamienna P
21 5042 Jankowski Dawid POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa p
22 0 Jaźwa Paweł --- M4 Łańcut R
23 5058 Kamiński Przemek TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Piaseczno p
24 5005 Kiraga Radosław CST ACCENT MTB TEAM M2 Puławy P
25 5053 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M5 Głosków P
26 5012 Kleczek Jacek SST LUBCZA M4 Rzeszów P
27 5090 Kobylarz Robert --- M4 Chorzelów P
28 5014 Kosko Magdalena DAMOVO BIKE TEAM K- Ząbki P
29 5037 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKE TEAM M5 Warszawa P
30 0 Kulas Jakub --- M2 Dębica R
31 5100 Kurek Darek DALESZYCE M5 Komorów P
32 5092 Kwiatkowski Michał TEAM PKO BANK POLSKI M3 Piastów P
33 5046 Latański Sławomir MŻAWKA RZECZYCA M2 Sandomierz p
34 5040 Latoszek Krzysztof TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
35 5083 Lipiec Dominik GEODETIC TEAM M3 Warszawa P
36 5019 Łebkowski Tomasz --- M4 Sulejówek P
37 5027 Łuczak Kamil ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Michałów-Reginów P
38 5085 Maciejowski Przemysław WERTYKAL.COM M4 Zabierzów P
39 5068 Majchrzak Grzegorz --- M4 Zgierz P
40 5093 Malicki Michał SUPERDROB BIKE TEAM M3 Warszawa P
41 5029 Maślana Lucjan --- M5 Warszawa P
42 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
43 5097 Mazurkiewicz Wojciech --- M3 Kraków P
44 5067 Oszkiel Kamil --- M2 Seroki-parcela P
45 5075 Oszkiel Rafał --- M4 Seroki-parcela P
46 5094 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Zawiercie P
47 5098 Packi Daniel LIDER TEAM OPOCZNO M3 Tomaszów mazwowiecki P
48 5051 Perczyński Radek MYBIKE.PL M4 Warszawa P
49 5021 Rawicki Jakub --- M3 Bielsko Biała P
50 5079 Różański Mariusz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
51 5030 Rumik Grzegorz BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M4 Strzyżewice R
52 5071 Rumsicki Sylwester SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
53 5023 Rumsicki Karol SUPERDROB BIKE TEAM M2 Otwock P
54 5091 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M3 warszawa P
55 5047 Rychlicki Łukasz GEODETIC HOWDEN TEAM M4 Warszawa P
56 5095 Sapała Krzysztof KSPO DENTINEA 1A M3 Kraków P
57 5020 Sendecki Wojciech LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko-Kamienna P
58 5086 Sikorski JAkub --- M3 modlnica P
59 5022 Skrzyniarz Przemysław --- M5 Warszawa P
60 5025 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
61 5044 Sołtysiak Jacek HARDA HORDA M4 Kraków P
62 5045 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica p
63 5076 Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
64 5007 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
65 5015 Zacharski Szymon BIKESHOP RADOM M5 Radom P
66 5074 Zawistowski Tomasz KOMOBIKE SCOTT M4 Warszawa P
67 5084 Ziaja Grzegorz --- M3 Czarna P
68 5011 Żyżyńska-Galeńska Krystyna DAMOVO BIKE TEAM K- Warszawa P