Lista startowa 2022-03-06 TOKARNIA bieg 1963m " TROPEM WILCZYM"

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Jamioł Ignacy --- M Piekoszów R
2 0 Jamioł Miłosz --- M Piekoszów R
3 159 Bąk Kamil --- M Zagnańsk P
4 125 Błaszczyk Anna --- K Kielce R
5 175 Bobowicz Melissa 13-3 HUFIEC PRACY K Kielce P
6 188 Bosak Amelia ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
7 173 Bracha Oliwia 13-3 HUFIEC PRACY K Zagnańsk P
8 123 Cacek Magdalena SP ZAJĄCZKÓW K Zajączków P
9 115 Dudek Wiktor SP ŁOSIEŃ M Piekoszów P
10 117 Dziuba Gerard ZOPI MICIGÓZD M Micigózd R
11 100 Gałęziowski Dawid ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
12 153 Gąsiorek Tomasz --- M Kielce P
13 152 Gąsiorek Lena --- K Kielce P
14 177 Gębski Piotr 13-3 HUFIEC PRACY M Górno P
15 119 Ginter Magdalena SP ZAJĄCZKÓW K Zajączków P
16 120 Ginter Monika SP ZAJĄCZKÓW K Zajączków p
17 180 Głodowicz Agnieszka 13-3 HUFIEC PRACY K Morawica P
18 129 Jabłoński Paweł JANUSZE M Chęciny R
19 134 Jamrocha Inga --- K Wodzisław R
20 183 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K Daleszyce p
21 173 Klamka Jacek --- M Pińczów P
22 181 Klimczyk Paweł 13-3 HUFIEC PRACY M Kielce P
23 174 Kołomańska Natalia 13-3 HUFIEC PRACY K Masłów P
24 187 Koniuszy Weronika ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
25 105 Kotwica Bartłomiej ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
26 124 Kowalska Julia Nikola SP ŁOSIEŃ K Łosień R
27 116 Krzeszowski Jakub SP ŁOSIEŃ M Piekoszów R
28 163 Kurtek Marian --- M Chęciny P
29 128 Kwiecień Dawid --- M Kielce P
30 184 Kwiecień Karolina ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
31 0 Lipiec Olena VELOSOKAL K Ukraina R
32 179 Madyś Grzegorz 13-3 HUFIEC PRACY M Kielce P
33 162 Majorkowska Anna --- K Bydgoszcz P
34 0 Marszałek Dawid --- M Piekoszów R
35 156 Mazurek Justyna --- K Kielce P
36 157 Mazurek Adam --- M Kielce P
37 158 Mazurek Piotr --- M Kielce P
38 160 Michałek Tomasz 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M Krasocin P
39 174 Misztal Julia 13-3 HUFIEC PRACY K Zagnańsk P
40 154 Młynarczyk Aleksander --- M Kielce P
41 155 Młynarczyk Maksymilian --- M Kielce P
42 132 Mochocka Iwona --- K Daleszyce P
43 190 Olesiak Małgorzata MSM BYLE DO ZIMY K Kielce P
44 114 Piotrowska Maja SP ŁOSIEŃ K Piekoszów R
45 172 Pióro Wiesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Wola Jachowa P
46 127 Piwoński Paweł --- M Kielce R
47 0 Porzucek Mateusz --- M Rykoszyn R
48 108 Porzuczek Mateusz SP IM.J.PIŁSUDSKIEGO W RYKOSZYNIE M Piekoszów P
49 0 Pyczek Danuta --- K Kice R
50 198 Raduszewska Renata BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
51 199 Rezner Włodzimierz --- M Kielce P
52 182 Robak Dominika --- K Małogoszcz P
53 130 Rudnicki Piotr --- M Miedziana Góra R
54 131 Rudnicki Jakub --- M Miedziana Góra R
55 106 Sitek Karol ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
56 189 Smolarczyk Katarzyna MSM BYLE DO ZIMY K Morawica P
57 110 Snoch Oliwier SP ŁOSIEŃ M Piekoszów P
58 113 Snoch Julia SP ŁOSIEŃ K Piekoszów R
59 176 Staszewska Sandra 13-3 HUFIEC PRACY K Górno P
60 118 Szcześniak Marceli ZOPI MICIGÓZD M Micigózd R
61 196 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K Węgrzynów P
62 0 Szymkiewicz Karol --- M Piekoszów R
63 161 Szymkiewicz Aleksandra --- K Morawica P
64 101 Szymkiewicz Szymon ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
65 111 Terelak Maciej SP ŁOSIEŃ M Piekoszów P
66 112 Terelak Igor SP ŁOSIEŃ M Piekoszów P
67 0 Terelak Wojciech --- M Piekoszów R
68 102 Tkacz Kacper ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
69 178 Wcisło Mikołaj 13-3 HUFIEC PRACY M Chęciny P
70 189 Wiatrowska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce p
71 190 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
72 121 Wieloch Oliwia SP ZAJĄCZKÓW K Zajączków P
73 126 Wijas Filip --- M Piekoszów P
74 186 Wijas Hanna ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
75 165 Władna Agnieszka --- K Busko-Zdrój P
76 168 Władny Krzysztof --- M Busko-Zdrój P
77 166 Władny Artur --- M Busko-Zdrój P
78 167 Władny Adam --- M Busko-Zdrój P
79 151 Wodecka Beata --- K Kielce P
80 122 Wojtasińska Zuzanna SP ZAJĄCZKÓW K Zajączków P
81 104 Woźniak Natalia ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
82 171 Wójcicka Barbara BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
83 170 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
84 169 Wójcik Marceli --- M Kielce P
85 200 Wróbel Stanisław --- M Żelechów P
86 103 Zając Zuzanna ZPO PIEKOSZÓW K Piekoszów P
87 107 Zarychta Bartłomiej SP IM.J.PIŁSUDSKIEGO W RYKOSZYNIE M Piekoszów P
88 109 Zarychta Antoni SP IM.J.PIŁSUDSKIEGO W RYKOSZYNIE M Piekoszów P
89 185 Zawadzki Jakub ZPO PIEKOSZÓW M Piekoszów P
90 164 Żołądź Barbara --- K Lisia Góra P