Lista startowa 2022-03-06 TOKARNIA bieg 7 km " TROPEM WILCZYM"

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 9 Adamczyk Danuta ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
2 10 Adamczyk Mariusz ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
3 82 Barański David ZSZDZ KIELCE M Daleszyce P
4 29 Bednarczyk Szymon --- M Kielce P
5 99 Biernaś Monika LEŚNE LUDKI K Kielce P
6 38 Boguszewski Arkadiusz --- M Małogoszcz P
7 73 Boiko Illia ZSZDZ KIELCE M Kielce P
8 59 Cedro Ryszard --- M Bodzentyn P
9 30 Chabik Krzysztof --- M Chęciny P
10 86 Chłopek Mateusz --- M Chęciny P
11 5 Czaplarski Jakub KIELECCY TETRYCY M Chęciny P
12 4 Czupryński Michał --- M Kielce P
13 40 Dąbek Marcin --- M Kielce P
14 98 Dąbek Daniel BIEGIEM RADOM ! M Rykoszyn R
15 85 Dołomisiewicz Sławomir --- M Staszów P
16 65 Drzewicz Konrad ZSZDZ KIELCE M Masłów P
17 27 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M Jędrzejów P
18 55 Gaca Filip X LOMS KIELCE M Kielce P
19 37 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K Małogoszcz P
20 60 Grabarczyk Wiktor ZSZDZ KIELCE M Smyków P
21 6 Grzyb Monika --- K Chęciny P
22 31 Guzik Grzegorz --- M Kielce P
23 88 Herman Rozalia X LOMS KIELCE K Kielce P
24 2 Jackowski Zbigniew --- M Jędrzejów P
25 16 Jakubczyk Paweł --- M Kielce P
26 94 Janiec Agnieszka --- K Sędziszów P
27 93 Janiec Krystian --- M Sędziszów P
28 80 Kaczmarczyk Kacper ZSZDZ KIELCE M Chęciny P
29 81 Kamiński Kacper ZSZDZ KIELCE M Morawica P
30 67 Karpov Roman ZSZDZ KIELCE M Kielce P
31 77 Kędzior Konrad ZSZDZ KIELCE M Chęciny P
32 12 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K PIŃCZÓW P
33 11 Kowalik Marcin --- M Kielce P
34 19 Kozłowski Dariusz --- M PIASECZNA GÓRKA P
35 70 Krupa Sławomir ZSZDZ KIELCE M Kielce P
36 0 Ksel Sylwia --- K Kielce R
37 17 Kubicki Konrad --- M Łopuszno P
38 63 Kucharczyk Jakub ZSZDZ KIELCE M Nowa Słupia P
39 95 Kuchta Bartek X LOMS KIELCE M Małogoszcz P
40 54 Kupczyk Wiktor X LOMS KIELCE M Krasocin P
41 90 Kurek Grzegorz SUKÓW M Daleszyce P
42 0 Kwiecień Dawid --- M Kielce R
43 64 Lepucki Oskar ZSZDZ KIELCE M Zagnańsk P
44 45 Lisowski Marcin --- M Szewce P
45 197 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M Miedziana Góra P
46 69 Maculewicz Damian ZSZDZ KIELCE M Skarżysko Kamienna P
47 13 Marmur Jarosław --- M pińczów P
48 8 Młynarczyk Jacek ZABIEGANI W KIELCACH M Kielce P
49 132 Mochocka Iwona DALESZYCE K Daleszyce P
50 3 Modliborek Łukasz VEGE RUNNERS M Jędrzejów P
51 71 Nawrot Kamil ZSZDZ KIELCE M Kielce P
52 72 Nikolov Kyrylo ZSZDZ KIELCE M Kielce P
53 18 Ocias Grzegorz --- M Skarzysko-kamienna P
54 190 Olesiak Małgorzata MSM BYLE DO ZIMY K Kielce P
55 76 Pałka Wiktor ZSZDZ KIELCE M Miedziana Góra P
56 47 Pańszczyk Aleksandra X LOMS KIELCE K Kielce P
57 48 Pańszczyk Milena X LOMS KIELCE K Kielce P
58 28 Pasoń Ilona 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K Błogoszów P
59 74 Pastuszka Kacper ZSZDZ KIELCE M Zagnańsk P
60 53 Pawelec Jan X LOMS KIELCE M Mniów P
61 52 Piątek Zbigniew --- M PIEKOSZÓW P
62 35 Pierzchała Roman --- M Mierzyn P
63 79 Pietraszek Piotr ZSZDZ KIELCE M Kielce P
64 14 Piotrowski Piotr --- M Rykoszyn P
65 56 Puchała Bartek X LOMS KIELCE M Radkowice P
66 83 Robak Edyta --- K Małogoszcz P
67 21 Roik Tomasz --- M Szczucin P
68 0 Rózga Robert --- M Porzecze gm. Miedziana Góra R
69 25 Rudnicka Monika --- K Miedziana Góra P
70 26 Rudnicki Adrian --- M Miedziana Góra P
71 24 Seredyka Aleksandra --- K Boleścice P
72 33 Sidło Ewa --- K Piekoszów P
73 20 Sinkiewicz Jerzy --- M Chęciny P
74 97 Siudak Marek --- M Kielce P
75 68 Składanowska Amelia ZSZDZ KIELCE K Skarżysko Kamienna P
76 32 Skrobot Mirosław MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M Gdynia P
77 0 Sobczyńska Wioletta MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K Małogoszcz R
78 0 Starosciak Mariusz --- M Warszawa R
79 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M Kielce R
80 50 Supierz Karol X LOMS KIELCE M Brzezinki P
81 0 Susol-Lipiec Olena VELOSOKAL K Kielce R
82 196 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K Węgrzynów P
83 34 Sznajder Aneta ZABIEGANI W KIELCACH K Kielce P
84 22 Szyszka Monika RTC CHMIELNIK K Chmielnik P
85 23 Szyszka Adam RTC CHMIELNIK M Chmielnik P
86 43 Tomaszewska Aneta BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
87 42 Tomaszewski Rafał BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Masłów P
88 44 Tomaszewski Adrian BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M KIELCE P
89 66 Tracz Igor ZSZDZ KIELCE M Piekoszów P
90 51 Urban Szymon X LOMS KIELCE M Kokot P
91 49 Wacek Aleksandra X LOMS KIELCE K Skrzelczyce P
92 78 Wawrzeńczyk Dominik ZSZDZ KIELCE M Kielce P
93 7 Welc Grzegorz --- M Chęciny P
94 46 Wojtkowiak Magdalena X LOMS KIELCE K Kielce P
95 170 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
96 200 Wróbel Stanisław --- M Żelechów P
97 57 Wypych Michał --- M Wola kopcowa P
98 58 Wypych Maja --- K Wola kopcowa P
99 91 Wypych Maciek --- M Wola kopcowa P
100 1 Zagórski Rafał --- M Brzegi P
101 62 Zając Daniel ZSZDZ KIELCE M Kielce P
102 0 Zaława Łukasz --- M Strawczynek R
103 41 Zaława Łukasz --- M Strawczyn P
104 84 Zapała Hubert ZSZDZ KIELCE M Strawczyn P
105 75 Zapała Wiktor ZSZDZ KIELCE M Zagnańsk P
106 23 Zawadzka Joanna --- K Chmielnik R
107 61 Ziernik Julita ZSZDZ KIELCE K Mniów P
108 89 Ziernik Zuzanna X LOMS KIELCE K Piekoszów P
109 39 Ziółkowski Jarosław --- M CHMIELNIK P
110 15 Ziółkowski Jarosław --- M Pińczów P
111 96 Ziółkowski Dawid RUN TEAM CHMIELNIK M CHMIELNIK P
112 87 Żal Konrad X LOMS KIELCE M Piekoszów P