Lista startowa ROWER MTB ULTRA CK MARATON- UPIORNA TRZYDZIESTKA 30KM 6-01-2022 KIELCE

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Bednarz Jakub --- M4 Zakopane P
2 0 Borowiecki Tomasz MYBIKE.PL M4 Warszawa P
3 0 Borucki Paweł --- M4 Kielce P
4 0 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE M4 Kielce P
5 0 Cendrowski Mariusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M5 Kielce R
6 0 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO M4 Łopuszno R
7 0 Daleszak Adrian MORSJUSZE M4 Nowiny P
8 0 Domino Radosław MORSJUSZE M2 Kielce P
9 0 Dróżdż Marek --- M5 Dąbrowa Górnicza R
10 0 Dziub Paweł --- M4 Kielce R
11 0 Fatyga Sebastian --- M2 Jędrzejów P
12 0 Fąfara Agnieszka --- K4 Łódź P
13 0 Ferczykowski Grzegorz --- M4 Sosnowiec P
14 0 Gajek Zuzanna MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA K4 Małogoszcz R
15 0 Garbowicz Tomasz --- M5 Bełchatów P
16 0 Gnat Dariusz BIKE ATELIER TEAM M5 Dąbrowa Górnicza P
17 0 Gołuchowski Jakub --- M2 Górno P
18 0 Gruda Łukasz --- M4 Rzeczyca P
19 0 Guz vel Guzowski Piotr NEXTIE BIKE TEAM M4 Warszawa P
20 0 Jach Rafał LIDER TEAM SKARŻYSKO M4 Skarżysko -Kamienna P
21 0 Jaźwiecki Michał --- M2 Stryków P
22 0 Kacprzak Bogumiła CELIRONMAN K4 Zgierz P
23 0 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K2 Piaseczno R
24 0 Kapturski Rafal MORSJUSZE M4 Morawica P
25 0 Kapusta Szymon --- M2 Daleszyce P
26 0 Kliś Wojciech --- M4 Bilcza P
27 0 Kochanowska Magda BIEGIEM RADOM ! K4 Radom R
28 0 Kofin Łukasz --- M4 Aleksandrowice R
29 0 Kołomański Kamil --- M2 Kielce P
30 0 Kominek Mikołaj NEXTIE BIKE TEAM M4 Józefów P
31 0 Kosiński Marcin ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice R
32 0 Kowalski Roman SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
33 0 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
34 0 Kozłowski Robert x M2 Żyrardów P
35 0 Kuchniewski Tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów R
36 0 Kuczkowski Tomasz GRUPETTO WARSZAWA M4 Łomianki P
37 0 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech --- M5 Warszawa P
38 0 Kusowski Łukasz --- M4 Mielec R
39 0 Libuda Michał BODZENTYN TEAM M2 Kielce P
40 0 Maciejewski Jakub --- M2 Daleszyce P
41 0 Maslonkowski Marcin --- M2 Starachowice P
42 0 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
43 0 Mazurkiewicz Paweł TEAM ZABIEGANEDNI M2 Warszawa P
44 0 Ochocka Ewa --- K4 Łódź P
45 0 P Robert --- M4 Morawica P
46 0 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD M2 Masłów P
47 0 Pieńkowski Łukasz --- M4 Kielce P
48 0 Piłat Kamil --- M2 Kielce P
49 0 Piotrowski Łukasz ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
50 0 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M2 Radom P
51 0 Rajtar Maciej --- M4 Krzeszowice P
52 0 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
53 0 Ruchała Michał --- M2 Morawica P
54 0 Rymanowski Michał NEXTIE BIKE TEAM M2 Lipków P
55 0 Rzeznikiewicz Radoslaw --- M4 Warszawa P
56 0 Sadowski Daniel --- M4 Piekary Śląskie R
57 0 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE M2 Masłów R
58 0 Sentkiewicz Arkadiusz --- M2 Radom P
59 0 Siara Bartłomiej --- M4 Radom P
60 0 Smalcerz Kinga --- K4 Dąbrowa Górnicza R
61 0 Socha Paweł --- M4 25-633 P
62 0 Stachura Marcin METROBIKES.PL M4 Miedziana Góra P
63 0 Stanek Krzysztof --- M5 Bukowno P
64 0 Staniewski Michał TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY M4 Warszawa P
65 0 Stępień Paweł --- M4 Smyków R
66 0 Strączkiewicz Agata BIKE ATELIER TEAM K4 Sosnowiec P
67 0 Szczebak Artur WIKPER TEAM M2 Stalowa Wola R
68 0 Ściga Maciej METROBIKES.PL M4 Morawica P
69 0 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
70 0 Tyzo Piotr --- M4 Kielce P
71 0 Wąsowicz Przemysław --- M4 Kielce P
72 0 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
73 0 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- K4 Chęciny P
74 0 Wiktorowicz Michał --- M4 Krzeszowice P
75 0 Wójcik Marceli --- M2 Nowa Słupia P
76 0 Wójcik Robert --- M4 Warszawa P
77 0 Zapała Grzegorz --- M2 Miedziana Góra P
78 0 Zawłocka Monika --- K2 Morawica R