Lista startowa BIEG ULTRA CK MARATON- PIEKIELNA PĘTLA 52 KM 6-01-2022 KIELCE

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
2 0 Ambroży Karina --- K2 Kielce P
3 0 Augustyński Sylwester GRUPA LUKTRANS M4 Kraków P
4 0 Barczak Anna --- K4 Kielce P
5 0 Barszcz Bartosz --- M4 Radom P
6 0 Baryga Mateusz --- M4 Busko Zdrój P
7 0 Bieniek Krzysztof --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski R
8 0 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
9 0 Borkowski Sebastian --- M2 Radom P
10 0 Borovkov Sergii --- M4 Warzsawa R
11 0 Borowiak Piotr --- M4 Bytom P
12 0 Borycki Łukasz --- M2 Kielce P
13 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Piaseczna Górka R
14 0 Bratek Kamil --- M2 Kielce P
15 0 Cedzyński Jan --- M6 Górno P
16 0 Chowaniec Sebastian --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki P
17 0 Chybowski Jarek --- M4 Łódź P
18 0 Chylicki Marian --- M6 Radom P
19 0 Cioch Cezary KALLIPSO RUNNERS TEAM M4 Skaryszew R
20 0 Czerwiak Paweł --- M2 Kielce R
21 0 Dańska Małgorzata --- K4 Radom P
22 0 Dański Rafał --- M4 Radom P
23 0 Dera Grażyna --- K4 Mysłowice P
24 0 Dyduła Łukasz ITAL CAR TEAM M4 Kraków P
25 0 Dyduła Renata ITAL CAR TEAM K4 Kraków P
26 0 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M5 Jędrzejów P
27 0 Gabała Michał W POGONI ZA DUCHEM M4 Będzin P
28 0 Gacek Mariusz --- M2 Kielce P
29 0 Gajek Grzegorz WIEŚ TAŃCZY I BIEGA M4 Niedrzwica Duża P
30 0 Gajek Magdalena WIEŚ TAŃCZY I BIEGA K4 Niedrzwica Duża P
31 0 Gajęcka Marta UKS MDK TYTAN RADOM K2 Radom P
32 0 Gardener Jacek --- M5 warszawa R
33 0 Gola Rafał CZARNECKI RUN TEAM M2 Mniów P
34 0 Goliat Damian BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
35 0 Gołębiowska Marta --- K2 Miłków P
36 0 Góźdź Wojtek SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
37 0 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M4 Mirzec P
38 0 Grudzińska Aneta SZYBKA GRUPA BUKOVINA K4 Busko-Zdrój P
39 0 Grygiel Mateusz --- M2 Ruda Śląska R
40 0 Hałas Marcin --- M2 Czechowice-Dziedzice P
41 0 Haśnik Daria MIRAZ RACE TEAM K2 Polska R
42 0 Hernik Paweł --- M4 Warszawa R
43 0 Jabłoński Tomasz DRUŻYNA SZWAGRÓW M4 BUSKO-ZDRÓJ P
44 0 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M2 Brody P
45 0 Jagodzki Daniel --- M2 Kielce R
46 0 Jakubczyk Dariusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M4 Piekoszów P
47 0 Janek Sylwester --- M2 WIERZBICA P
48 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
49 0 Kadykało Natalia --- K2 Chęciny R
50 0 Karwowski Michał --- M4 Łódź P
51 0 Kawka Rafał KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO M2 Radomsko P
52 0 Kida Andrzej LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Kraków P
53 0 Kiełek Przemysław DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI M4 Grodzisk Mazowiecki P
54 0 Kitlas Dariusz --- M5 Sochonie R
55 0 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ --- M6 Łódź P
56 0 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M4 Iłża R
57 0 Korczak Wincenty BIEGIEM RADOM ! M6 Antoniówka P
58 0 Kordas Rafał --- M2 Kraków P
59 0 Kordas Monika --- K2 KRAKÓW P
60 0 Kosmala Grzegorz ZABIEGANI W KIELCACH M5 Kielce R
61 0 Kostrzon Maciej --- M5 PIONKI P
62 0 Kowalczyk Aleksander --- M4 Dzierążnia P
63 0 Kozłowska Agnieszka BBM/KKL KIELCE K4 Kielce R
64 0 Krajka Jaroslaw UMCS LUBLIN M4 Lublin P
65 0 Krasowski Mirek --- M4 Pruszków P
66 0 Krawczyński Janusz --- M5 Gromadzice P
67 0 Król Egieniusz --- M6 Wilczyce R
68 0 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
69 0 Kruk Malgorzata --- K4 KIELCE P
70 0 Krupa Paweł --- M2 Kielce P
71 0 Kudrycki Jakub --- M5 Bilcza P
72 0 Kulesza Paweł --- M2 Kielce P
73 0 Kundys Karolina --- K2 Warszawa P
74 0 Lepiarz Grzegorz --- M2 Kielce P
75 0 Lepiarz Michał --- M2 Kępie P
76 0 Lewiński Bartek --- M2 Kielce P
77 0 Liszkowski Artur --- M5 Krakow R
78 0 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
79 0 Łoskot Tomasz WATAHA WILGA M4 Wilga R
80 0 Maciąg Ewelina CROSSFIT KIELCE K2 Kielce R
81 0 Maj Grzegorz --- M5 Kielce R
82 0 Majer Ewa --- K4 Dobczyce P
83 0 Majtyka Tomasz LOS TREPOS COMPANIEROS M5 Kraków P
84 0 Maluha Anna --- K4 Ostrowiec Świętokrzyski P
85 0 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M4 Busko-Zdrój P
86 0 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
87 0 Margas Grzegorz --- M5 Proszowice P
88 0 Maszewska-Wach Mariola RAWA TIM ZAWSZE SLIM K4 Rawa Mazowiecka P
89 0 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M5 Kielce P
90 0 Mączka Martyna --- K2 Krakow R
91 0 Meresińska Iwona --- K5 Kielce P
92 0 Miedziejewski Andrzej --- M2 Pruszków P
93 0 Misztal Tomasz WIELISZEW HERON TEAM M2 Wieliszew P
94 0 Mlost Tomasz --- M2 Wadowice P
95 0 Moczyński Paweł --- M2 Ostrowiec Świętokrzyski P
96 0 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M4 Małogoszcz R
97 0 Nowak Marcin IŁŻA PĘDZI M4 Iłża R
98 0 Nowak Karol --- M4 Kielce P
99 0 Olszewski Marcin --- M4 Kielce P
100 0 Orczykowski dariusz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
101 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K5 Kielce P
102 0 Pacyna Piotr BIEGIEM RADOM ! M4 Skarżysko Kamienna P
103 0 Pakosiński Krzysztof --- M4 Busko Zdrój R
104 0 Parwa Michał --- M2 Dziekanowice P
105 0 Piekarska Aleksandra --- K4 Opoczno R
106 0 Pierzak-Wypych Olga LACHO TEAM K2 Kielce P
107 0 Pięta Marlena OSTROBIEC K4 Ostrowiec Św R
108 0 Podlewski Piotr --- M2 Radom P
109 0 Podsiadło Wojciech --- M5 Busko-Zdrój P
110 0 Pogocki Piotr --- M4 Knurów P
111 0 Pogorzelski Krzysztof --- M4 Nowa Słupia P
112 0 Posmyk Szymon --- M4 Konopiska P
113 0 Poszalski Karol VEGE RUNNERS M5 Kielce P
114 0 Przystolik Magdalena --- K2 Katowice R
115 0 Rejtczak Paweł --- M4 Radom P
116 0 Rokita Maciej --- M4 Radom P
117 0 Rozmus Marzena --- K4 Bojszowy Nowe R
118 0 Rychlicki Waldemar --- M5 Kowala P
119 0 Sadkowski Paweł ZABIEGANY SKARYSZEW M4 Maków P
120 0 Sady Sebastian --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
121 0 Sałas Krzysztof --- K4 Radom P
122 0 Skobel Robert SZAKAL BIEGA M4 Radom R
123 0 Skowron Małgorzata STREET RUN RADOM K2 Radom R
124 0 Skórzańska Agnieszka --- K2 Łazy P
125 0 Skucińska Martyna --- K2 Jędrzejów R
126 0 Sokół Sylwia --- K4 Sędziszów R
127 0 Solarz Agnieszka --- K4 Kielce P
128 0 Soszyński Wojtek PZU SPORT TEAM M4 Celestynów R
129 0 Stegner Anna SPARTANIE DZIECIOM K4 Kielce P
130 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
131 0 Struk Agnieszka W POGONI ZA DUCHEM K2 BĘDZIN P
132 0 Strumnik Sebastian --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki P
133 0 Strzygowski Piotr --- M2 Radlin R
134 0 Styczeń Grzegorz --- M5 Bytom P
135 0 Stysiek Piotr BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
136 0 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 sedziszow P
137 0 Ścieszka Wojciech --- M4 Kraków P
138 0 Śmitkowski Fabian LOS TREPOS COMPANIEROS M5 Kraków R
139 0 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M4 Kielce P
140 0 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K4 Zagnańsk P
141 0 Waszkuć Małgorzata --- K2 Kielce P
142 0 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
143 0 Werenkowicz-Wrona Ilona --- K4 Pawłów P
144 0 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M4 Warszawa P
145 0 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
146 0 Wojtkiewicz Jarek Wojtkiewicz --- M5 Baligród P
147 0 Wojton Karol BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
148 0 Wosiek Paweł OSTROBIEC M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
149 0 Zaczkowski Łukasz STOKOWCZYKI TEAM M2 Kielce P
150 0 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
151 0 Zieliński Tomasz SPARTANIE DZIECIOM M4 Karlin P
152 0 Ziemniak Jarosław --- M6 KIELCE P
153 0 Ziobrowski Jerzy --- K2 Jasło R
154 0 Zychowicz Monika BIEGIEM RADOM ! K4 Radom P
155 0 Żaczek Łukasz --- M2 Ostrowiec Św. P