Lista startowa 2021-09-12 Daleszyce MTBCrossMaraton! Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8175 Adamiec Kacper --- F2 Zagnańsk P
2 8177 Antos Grzegorz --- F3 Warszawa P
3 8049 Bandrowski Przemysław --- F4 Masłów P
4 8044 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów p
5 7007 Bilant Łukasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice R
6 8160 Borcuch Łukasz --- F4 Kunów P
7 8090 Borkowski Sebastian --- F3 Radom P
8 8012 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
9 8041 Borucki Paweł --- F3 Kielce P
10 8000 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
11 7000 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
12 8099 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE F4 Kielce P
13 7014 Chmiel Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F0 Rzeszów P
14 8187 Chmiel Sławomir RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F4 Rzeszów P
15 8050 Chrzęszczyk Adam AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA F2 Łączna P
16 8069 Ciopiński Wojciech --- F3 Kielce P
17 8120 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
18 8058 Czyż Rafał RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F4 Rudna Wielka P
19 7013 Czyż Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA F0 Rudna Wielka P
20 8173 Dobrowolski Wojciech --- F4 Zagnańsk p
21 8025 Dziub Paweł --- F4 Milechowy P
22 8086 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK4 Daleszyce P
23 8172 Dziurski Grzegorz DALESZYCE F3 Daleszyce P
24 8156 Faszczewska Karolina --- FK2 Jaworznia R
25 7003 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Jaworznia R
26 8108 Frania Ignacy UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA FJ Truskolasy P
27 8089 Gajęcka Marta UKS MDK TYTAN RADOM FK3 Radom P
28 0 Gola Paulina --- FK3 Bilcza R
29 8088 Gołuchowski Jakub --- F2 Górno R
30 8139 Hałas Marcin --- F3 Czechowice-Dziedzice P
31 8161 Jasiński Jakub --- F4 Ostrowiec Św P
32 8188 Jeziorowski Jaromir NEXTIE BIKE TEAM F4 Warszawa P
33 8181 Jędral Paweł --- F3 Ostrowiec świętokrzyski P
34 7009 Kacała Igor SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice R
35 8054 Kajtek Mikołaj --- F2 kielce P
36 8109 Kawalec Edmund KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
37 8071 Klisik Błażej --- FJ Kielce P
38 8180 Kołodziejczyk Wojciech --- F5 Zagnańsk P
39 7022 Konopa Adam SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F- Zapolice R
40 7018 Kowal Nina MTBCROSS FK0 Kielce P
41 7012 Kowalski Wojtek SPORT SERWIS SANDOMIERZ F0 Sandomierz P
42 8133 Kuliński Hubert --- F2 Kielce P
43 8119 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY F4 Chęciny P
44 8179 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
45 8085 Lesisz Karol --- F3 Kielce P
46 8186 Lewiński Mirosław ARKOP F5 Klucze P
47 8145 Lipa Zbigniew BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
48 8035 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
49 8110 Łataś Artur --- F2 Bieliny P
50 8162 Łataś Zbigniew --- F2 Bieliny P
51 7028 Machocki Piotr ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU F0 Górno P
52 8020 Maciejewska Ewa ROWER-SPORT KIELCE FK4 Daleszyce P
53 8019 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
54 7004 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE FJ Iwonicz Zdrój P
55 8037 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK0 Iwonicz zdrój P
56 8185 Matyja Grzegorz VELOBIKE BUSKO F5 Busko-zdrój P
57 8103 Maziarek Kamila LIDER TEAM SKARŻYSKO FK3 Bliżyn P
58 8017 Morgaś-Sola Marzena UKS MDK TYTAN RADOM FK4 Radom P
59 8141 Nowak Klementyna UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA FKJ Konopiska P
60 8182 Pabis Tomasz KLUB ROWERZYSTY RTV EURO AGD F3 Masłów P
61 8166 Paciura Mikołaj --- FJ Tarnobrzeg P
62 8021 Paciura Aleksander --- FJ Samborzec R
63 8116 Paterek Zdzisław --- F6 Kostomłoty ii P
64 8045 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów p
65 8067 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO F4 Busko-Zdrój P
66 8029 Peczela Oliwier SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE FJ Kielce P
67 0 Pela Michał --- F2 Małogoszcz R
68 8176 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
69 8066 Pilawski Robert --- F5 Kraków P
70 7033 Piotrowski Krzysztof SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F- Kielce P
71 8159 Pisarczyk Franciszek --- FJ Kielce P
72 8043 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów P
73 8118 Puzon Mirosław --- F4 Kielce P
74 8117 Puzon Tomasz UKS MDK TYTAN RADOM F4 Kielce P
75 8064 Rożek Magdalena VELOBIKE BUSKO FK3 Busko-Zdrój P
76 8004 Rożkiewicz Konrad LIDER TEAM SKARŻYSKO F4 Skarżysko-Kamienna P
77 8115 Rzepecki Ignacy --- FJ Sandomierz R
78 8026 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
79 7041 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
80 8183 Sieradzan Przemysław --- F4 Kielce P
81 8184 Sieradzan Anna --- FK4 Kielce P
82 7002 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F- Kielce P
83 8005 Sitek Wiktor --- FJ Bieliny P
84 8010 Smoliński Marcin --- F3 Połaniec R
85 8013 Smyk Andrzej --- F4 Kielce P
86 7017 Snopek Maks SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE F0 Kielce P
87 8076 Sobieraj Tomasz --- F5 Daleszyce R
88 8016 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F5 Radom P
89 8068 Soluch Piotr --- F4 Busko Zdrój P
90 8011 Stachurski Paweł x F4 Kielce P
91 8062 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
92 8063 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
93 8189 Szczebak Agnieszka --- FE Stalowa wola P
94 8190 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
95 8105 Szeps Jan UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA FJ Częstochowa P
96 8048 Szlufik Paweł --- F4 Kielce P
97 8095 Szydlowski Maksymilian ŚWIĘTOKRZYSKA STREFA NATURY F5 Kielce P
98 8072 Tarasiński Jarosław ŚWIĘTOKRZYSKA STREFA NATURY F6 Skarżysko-Kamienna P
99 8059 Tkacz Michał --- FJ Słupia P
100 8060 Tkacz Maciej --- FJ Słupia P
101 8001 Tyzo Piotr --- F3 Kielce P
102 8077 Wachocki Bartosz --- F3 Warszawa R
103 8087 Wąsowicz Przemysław --- F4 Kielce P
104 8003 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
105 8006 Wiktorowicz Roman --- F6 Krzeszowice P
106 8174 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F6 Kielce p
107 8014 Wójcik Tomasz ATLAS RACING TEAM F4 Pińczów P
108 8178 Wójcik Marceli --- F3 Nowa Słupia P
109 8047 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU FKJ Kielce P
110 8167 Zawisza Mariusz --- F5 Wierzbica P
111 0 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F3 Bodzentyn R
112 8028 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P