Lista startowa 2021-09-19 Kozów FEARLESS RUN - BIEG NIEUSTRASZONYCH 5km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 165 Adamiec Kamil OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
2 109 Adamik Ewelina KOLPORTER RUN K Kielce P
3 180 Anna Bajer SCYZORY Z BALANSU K Końskie P
4 150 Bartocha Edyta ENDORFINA K Jędrzejów P
5 0 Basiak Damian WHITEGYM M Końskie P
6 102 Bazak Andrzej --- M Kielce P
7 0 Biały Daniel WHITEGYM M Końskie R
8 119 Bukowska Sylwia BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE K Końskie P
9 130 Bukowska Paulina SCYZORY Z BALANSU K Młynek Nieświński P
10 140 Bukowski Michal SCYZORY Z BALANSU M Młynek Nieświński P
11 159 Celniak Dariusz AKTYWNY ĆMIŃSK M Kielce P
12 0 Cheliński Jarosław MGFIT STĄPORKÓW M Stąporków P
13 0 Cholewińska Ewa SCYZORY Z BALANSU K Końskie R
14 0 Cholewińska Monika SCYZORY Z BALANSU K Końskie R
15 0 Cholewiński Adam SCYZORY Z BALANSU M Końskie R
16 171 Cieslinska Hanna BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE K Końskie P
17 172 Cieslinski Bartosz BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE M Końskie P
18 0 Cristian Manuli --- M 47/62 R
19 0 Dajer Paweł --- M Końskie R
20 142 Domagała Kinga ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K Kielce P
21 143 Doroszko Katarzyna ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K Łopuszno P
22 116 Dziopa Marcin --- M Brzeziny P
23 117 Dziopa Kamila --- K Brzeziny P
24 0 Gad Przemek --- M przemek.gad@poczta.onet.pl R
25 168 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M Ćmińsk P
26 174 Gonciarz Bartłomiej AKTYWNY ĆMIŃSK M Ćmińsk R
27 132 Hendryk Anna SCYZORY Z BALANSU K Radoszyce P
28 173 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK K Ćmińsk P
29 0 Jackowski Zbigniew --- M Jędrzejów R
30 0 Jagieło Michal IŁŻA PĘDZI M Brody R
31 0 Janiszewska Wiktoria WHITEGYM K Końskie P
32 123 Janus Adam THE EXPENDABLES M Mniów P
33 128 Jończyk Wioleta URODZONY BIEGACZ K Daleszyce P
34 129 Kasiński Marcin --- M Smyków P
35 0 Kierstan Mikołaj WHITEGYM M Końskie P
36 145 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K PIŃCZÓW P
37 131 Koczaj Agata SCYZORY Z BALANSU K końskie P
38 120 Kozera Piotr OSP BODZENTYN M bodzentyn P
39 121 Kozera Amelia --- K Bodzentyn P
40 0 Kozub Adrian URODZONY BIEGACZ M Daleszyce P
41 149 Kubicki Konrad --- M Łopuszno P
42 125 Kucharska Milena BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE K Końskie P
43 118 Kuleta irena BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE K Końskie P
44 107 Kuleta Paulina --- K Miedzierza P
45 0 Kuleta Daniel WHITEGYM M Końskie P
46 0 Kuleta Małgorzata WHITEGYM K Końskie P
47 0 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M Chęciny R
48 139 Kwaskowicz Magdalena BBL-STRAWCZYN K Piekoszów P
49 154 Lesiński Piotr FITWATAHA M Zagnańsk P
50 127 Lis Tomasz --- M Końskie P
51 0 Luzeńczyk Błażej WHITEGYM M Końskie P
52 0 Łabendowicz Klaudia WHITEGYM K Końskie P
53 134 Łabuda Jan --- K Kielce P
54 0 Maciążek Dariusz --- M Smyków R
55 0 Mateusz Cieśla --- M Kielce P
56 178 MENDZELEWSKA Ewa FITWATAHA K Piekoszów P
57 179 Mendzelewski Robert FITWATAHA M Piekoszów P
58 151 Mendzelewski Dawid --- M Miedziana Góra P
59 152 Mendzelewski Bartłomiej --- M Miedziana Góra P
60 169 Michalski Mirosław --- M Plenna P
61 0 Miernik Rita MGFIT STĄPORKÓW K Stąporków P
62 0 Miernik Agnieszka MGFIT STĄPORKÓW K Stąporków P
63 0 Miernik Artur MGFIT STĄPORKÓW M Stąporków P
64 0 Minner Roman MECHANIK I PRZYJACIELE M Górno R
65 158 Mołda Urszula ENDORFINA K Kielce P
66 153 Mróz Konrad FITWATAHA M Zagnańsk P
67 161 Naporowski Daniel OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
68 175 Niebudek Dominik OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
69 0 Olejnik Klaudia WHITEGYM K Końskie P
70 156 Ordziński Bartłomiej --- M Stąporków P
71 0 Pacak Anna MGFIT STĄPORKÓW K Stąporków P
72 155 Pacan Kamil --- M Smyków P
73 104 Pacyna Piotr BIEGIEM RADOM ! M Skarżysko Kamienna P
74 101 Pałgan Rafał IMPER ACTIVE M KOZÓW P
75 0 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K Wolbrom R
76 146 Pawlikowski Bartłomiej --- M Kielce P
77 110 Pietrzak Bartosz --- M Gdańsk P
78 105 Pocheć Mariola --- K Suchedniów P
79 157 Przepióra Karol ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M Kielce P
80 108 Ratyński Paweł --- M Główczyn P
81 126 Rędziak Katarzyna SCYZORY Z BALANSU K Końskie P
82 114 Rudnicka Monika --- K Kostomłoty Pierwsze P
83 115 Rudnicki Adrian --- M Kostomłoty Pierwsze P
84 164 Rydzewski Mikołaj OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
85 0 Rzońca Marcin FITWATAHA M Zagnańsk P
86 141 Sapa Artur --- M Kielce P
87 0 Senderowski Mariusz --- M Kielce R
88 144 Sienkiewicz Magda --- K Kielce P
89 0 Skwara Adam WHITEGYM M Końskie P
90 103 Smelcerz Mateusz --- M Kielce P
91 135 Sochacki Wojciech --- M Łopuszno P
92 170 Sosnowska Aldona IMPER ACTIVE K Miedzierza P
93 177 Sowinska - Celniak Anna AKTYWNY ĆMIŃSK K Kielce P
94 133 Staciwa Edyta --- K Radoszyce P
95 106 Stępień Katarzyna --- K Końskie P
96 124 Strycharczyk Przemysław THE EXPENDABLES M Mniów P
97 160 Szcześniak Arkadiusz OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
98 166 Szcześniak Igor OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
99 162 Szlefarski Marcin OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
100 111 Sztandera Weronika --- K Słupia P
101 147 Szymczyk Michał --- M Łopuszno P
102 167 Szymczyk Elżbieta OSP FAŁKÓW K FAŁKÓW P
103 137 Szymonek Magdalena --- K Piekoszów P
104 0 Ścibisz Paweł WHITEGYM M Końskie P
105 122 Świercz Ewa BALANS RADOŚĆ UŚMIECH ZDROWIE K Końskie P
106 0 Telka Tomasz WHITEGYM M Końskie R
107 112 Tomaszewski Kamil THE EXPENDABLES M Mniów P
108 0 Warszawska Agata MGFIT STĄPORKÓW K Stąporków P
109 136 Wiechowska Dorota --- K Mogielnica P
110 176 Więckowski Igor 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M Jędrzejów P
111 163 Woźniak Łukasz OSP ĆMIŃSK M Ćmińsk P
112 138 Wydra Magdalena --- K Kielce P
113 148 Zając Bartłomiej --- M Czermno P
114 113 Zbróg Arkadiusz THE EXPENDABLES M Smyków P
115 0 Żak Iga MGFIT STĄPORKÓW K Stąporków P