Lista startowa 2021-06-12 Kielce Kielecki Bieg Górski 22,3km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 140 Adamczyk Joanna --- K2 Jędrzejów P
2 7 Adamczyk Bartłomiej --- M2 Kielce P
3 147 Antas Mariola --- K2 Kielce P
4 0 Balicki Hubert --- M3 Ciosowa R
5 77 Baluta Paweł --- M2 Warszawa P
6 70 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
7 119 Baran Paweł --- M2 Suków P
8 111 Barczak Anna --- K2 Kielce P
9 42 Barucha Robert --- M3 Kielce P
10 139 Basąg Marek --- M2 Kielce P
11 26 Baś Tomasz PZU SPORT TEAM M2 Kraków P
12 34 Bazak Andrzej --- M2 Kielce P
13 0 Bąk Michał CZARNECKI RUN TEAM M1 Strawczyn R
14 18 Bednarczyk Szymon --- M2 Kielce P
15 160 Bębacz Rafał WSZYSCY RAZEM M2 Oblęgorek R
16 72 Bielecki Maciej --- M3 Masłów P
17 133 Bochenek Janusz WKURW TEAM M3 Kielce P
18 73 Borcuch Artur --- M2 Kielce P
19 156 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M3 Radom P
20 17 Borowiec Bartłomiej --- M2 Dyminy P
21 114 Brzoza Piotr --- M2 Kielce P
22 52 Brzyszcz Karol --- M1 Sandomierz P
23 3 Bubicz Krzysztof WKURW TEAM M2 Świdnik P
24 130 Cedzyński Jan --- M3 Górno P
25 138 Chudzik Mateusz --- M1 Jędrzejów P
26 106 Ciosk Michał --- M1 Kielce P
27 56 Cudziło Łukasz --- M1 Kielce P
28 54 Czajka Sylwia OSTROBIEC K2 Ostrowiec Świętokrzyski P
29 44 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M2 Kielce P
30 103 Doroz Malgorzata --- K2 Kielce P
31 28 Dula Anna --- K1 Kielce P
32 48 Dulewicz Marcin --- M2 Kielce P
33 100 Dziewierz Przemysław --- M2 kielce P
34 30 Dzigman Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 Kielce P
35 20 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
36 60 Furmańska Dorota SKRZYDLACI DZIECIOM K2 Kielce P
37 41 Gacek Mariusz --- M1 Kielce P
38 155 Gajęcka Marta BIEGIEM RADOM ! K1 Radom P
39 137 Gajos Łukasz --- M2 Chęciny P
40 115 Gibula Krzysztof --- M3 Kielce P
41 64 Głogowski Piotr NAPRZÓD MŁOCINY M2 Warszawa P
42 144 Godlewski Jakub --- M2 Warszawa P
43 89 Górski Szymon BBM/KKL KIELCE M2 Kielce P
44 97 Gredka Katarzyna --- K2 Kielce P
45 118 Grochowina Dawid --- M1 Złota Woda P
46 35 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
47 16 Gruszka Grzegorz --- M2 PIEKOSZÓW P
48 9 Grzelec Adam ZABIEGANI W KIELCACH M3 Kielce R
49 79 Gwoździowski Marcin --- M3 Tarnobrzeg P
50 98 Haber Artur BBM/KKL KIELCE M3 Kielce P
51 0 Hubner Antoni --- M2 Warszawa R
52 136 Iwan Tomasz WOŹNIAK RUNNING TEAM M1 Wola Jachowa P
53 121 Jackowski Zbigniew --- M3 Jędrzejów P
54 131 Jakubczyk Dariusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Piekoszów R
55 0 Jamioł Anna --- K2 Kielce R
56 135 Janek Sylwester --- M1 WIERZBICA P
57 92 Kamola Sławomir --- M3 STASI LAS P
58 6 Karcz Mariusz --- M2 Baćkowice P
59 126 Kasprzyk Mateusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M1 mkasprzyk6@wp.pl P
60 0 Kisielewski Konrad --- M2 Kielce R
61 142 Klamka Wioletta --- K2 Kielce P
62 65 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K1 PIŃCZÓW P
63 94 Kolasa Marek --- M3 Kielce P
64 141 Kolaszt Michał IŁŻA PĘDZI M2 Iłża P
65 45 Kołomański Michał OPP KIELCE M1 Wilków P
66 105 Kopciał Jarosław --- M1 RADOM P
67 63 Kosierkiewicz Grzegorz --- M2 Kielce P
68 85 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
69 32 Kozyra Marek BBM/KKL KIELCE M3 KIELCE P
70 87 Kruk Tomasz --- M2 Kielce P
71 90 Krzysztoszek Jakub --- M2 Kielce P
72 13 Krzyżanowski Tomasz --- M2 Dębica P
73 29 Kubik Cezary FIZJO-DENT KIELCE M2 Kielce P
74 61 Kudrycki Jakub --- M2 Bilcza P
75 10 Kulesza Paweł --- M1 Kielce P
76 12 Kulesza Grażyna --- K2 Kielce P
77 145 Kundys Karolina --- K2 Warszawa P
78 0 Kurzawa Grzegorz DZIKIE BOBRY M2 Chęciny R
79 38 Lejawka Grzegorz TEAM BEZ NAZWY M2 Daleszyce P
80 62 Lepiarz Grzegorz --- M2 Kielce P
81 120 Lipiński Krzysztof --- M1 Kluczewsko P
82 101 Luciak-Dziewierz Monika BIEGAM DLA SIEBIE K2 KIELCE P
83 134 Lutek Radosław BIEGIEM RADOM ! M2 Radom P
84 78 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M1 Miedziana Góra P
85 66 Majchrzyk Marta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Chęciny P
86 81 Majchrzyk Mateusz --- M1 Kielce P
87 53 Maluha Anna --- K2 Ostrowiec Świętokrzyski P
88 51 Marasek Adam MIX SPORT TEAM M2 Kielce P
89 2 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M2 Busko-Zdrój P
90 0 Marczewski Andrzej --- M3 Kielce R
91 23 Matałowski Marcin --- M2 Kielce P
92 116 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M2 Kielce P
93 129 Melon Krzysztof --- M1 Kielce P
94 49 Meresińska Iwona --- K2 Jędrzejów P
95 76 Michalczyk Tomasz NAPRZÓD MŁOCINY M2 Warszawa P
96 36 Michalski Robert --- M2 Warszawa P
97 57 Mierzwa Marcin --- M2 Tarnobrzeg P
98 86 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chmielnik P
99 0 Minner Roman --- M2 Górno R
100 69 Miszczak Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
101 91 Misztal Katarzyna --- K2 Kielce P
102 108 Mochocki Michał --- M2 Warszawa P
103 110 Mochocki Maksymilian --- M1 Masłów P
104 39 Nemś Arkadiusz --- M2 Staszów P
105 124 Nowak Karol --- M2 Kielce P
106 150 Olesiński Zbigniew SOBKÓW M3 Sobków P
107 11 Olszewski Marcin --- M2 Kielce P
108 0 Olszewski Daniel --- M1 Kielce R
109 58 Opoka Andrzej --- M3 Kielce P
110 88 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
111 46 Palus Malgorzata --- K2 piaseczno P
112 0 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K1 Wolbrom R
113 47 Pawelczyk Krzysztof --- M2 Kielce P
114 0 Piątek Paweł --- M3 Kazimierza Wielka R
115 40 Pietrus Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Bieleckie Młyny P
116 128 Pietrzykowski Sławomir WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Kielce P
117 43 Pisiałek Waldemar --- M2 Żarnów P
118 95 Podsiadło Wojciech --- M3 Busko-Zdrój P
119 0 Proksa Robert --- M3 Mysłowice R
120 67 Prószyński Romuald PUŁAWIANIN PUŁAWY M3 Puławy P
121 22 Przepióra Iwona --- K2 Chęciny P
122 125 Przeworska Barbara CZARNECKI RUN TEAM K2 Łączna P
123 0 Rakoczy Marcin --- M2 Kielce R
124 123 Rejtczak Paweł --- M2 Radom P
125 4 Religa Zbigniew --- M2 Ciosowa Gm. Miedziana Góra P
126 25 Rostocki Artur --- M2 kielce P
127 50 Ruchomski Wiesław --- M3 Kielce P
128 5 Rychlicki Waldemar --- M3 Kowala P
129 9 Rykowski Marcin --- M2 Kielce P
130 68 Saldana Cristian --- M1 Pabianice P
131 24 Salwa Jakub --- M2 Kielce P
132 96 Sander Filip --- M2 morawica P
133 80 Siudak Marek --- M3 Kielce P
134 27 Skoczek Tomasz --- M2 Kielce P
135 84 Skrzypek Paulina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
136 75 Słota Mariusz --- M2 Kielce P
137 0 Sokół Sylwia --- K2 Sędziszów R
138 99 Solarz Agnieszka --- K2 Kielce P
139 104 Sowińska Marta ŚWIATŁOBIEŻNIA K2 Kielce P
140 74 Stańczak Łukasz NAPRZÓD MŁOCINY M1 Warszawa P
141 8 Stelmach Paweł --- M1 Kielce P
142 15 Stępień Renata --- K2 Kielce P
143 162 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce R
144 21 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 sedziszow P
145 102 Sykut Alicja --- K2 Kielce P
146 82 Szaniecki Piotr --- M2 Daleszyce P
147 1 Szczurkiewicz Marcin BBM/KKL KIELCE M2 Kielce P
148 146 Szuster Karol --- M1 Tumlin Wykień P
149 14 Szymański Arkadiusz --- M2 Warszawa P
150 93 Szypuła Tomasz STREET RUN RADOM M1 radom P
151 158 Śliwka Cezary --- M2 Kielce P
152 83 Śwircz Damian VEGE RUNNERS M1 Wielogóra P
153 107 Tarabasz Przemysław --- M2 Kraków P
154 33 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Kielce P
155 149 Telka Andrzej --- M3 Kielce R
156 31 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M2 Kielce P
157 143 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Zagnańsk P
158 148 Wałek Piotr --- M2 Warszawa P
159 159 Wąsik Jacek CBFS M3 Lublin R
160 112 Wijas Rafał --- M2 Piekoszów P
161 122 Wilk Adam --- M1 Łopuszno P
162 152 Wilk Tomasz --- M1 Łopuszno P
163 131 Woźniak Łukasz WOŹNIAK RUNNING TEAM M1 Strawczyn P
164 109 Wróbel Michał --- M2 Kielce P
165 19 Zagórski Rafał --- M2 Brzegi P
166 37 Zaława Łukasz --- M1 Strawczynek P
167 161 Zatorski Andrzej --- M3 Starachowice P
168 0 Zawadzki Mirek --- M2 Kielce R
169 71 Złonkiewicz Zbigniew --- M3 Kielce P
170 127 Zwoliński Mariusz --- M2 Warszawa P