Lista startowa 2020-08-30 Kielce Kielecki Bieg Górski 22,3km

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamski Grzegorz --- M2 Kielce P
2 30 Antas Mariola --- K2 Kielce P
3 0 Augustyńska-Śmietało Iwona --- K1 Warszawa P
4 0 Banaszczyk Grzegorz --- M1 Szydłowiec P
5 35 Banaś Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
6 0 Baran Marcin BIKEFACTORY KIELCE RACING TEAM M1 Kielce P
7 0 Barczak Anna --- K2 Kielce P
8 0 Bartłomiej Zając --- M1 Pińczów P
9 0 Barwinek Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
10 67 Baś Tomasz PZU SPORT TEAM M2 Kraków P
11 36 Bazak Andrzej --- M2 Kielce P
12 6 Bąk Michał WKURW TEAM M1 Kielce P
13 0 Bednarczyk Szymon --- M2 Kielce P
14 0 Bednarska Joanna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
15 31 Bochenek Janusz WKURW TEAM M3 Kielce P
16 60 Bochenek Krzysztof --- M2 Kielce P
17 11 Borowiec Bartłomiej --- M2 Dyminy P
18 21 Borowiec Renata BABKI W BIEGU K2 Kielce P
19 41 Borycki Łukasz --- M1 Kielce P
20 0 Botkiewicz Jarosław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Piaseczna Górka P
21 0 Brociek Damian --- M1 Ostrowiec Swiętokrzyski P
22 8 Bubicz Krzysztof WKURW TEAM M2 Świdnik P
23 18 Bujak Szymon --- M2 Kielce P
24 45 Cedzyński Jan --- M3 Górno P
25 0 Cendrowski Mariusz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
26 0 Chabowska Katarzyna --- K2 Wola Kopcowa P
27 0 Chabowski Michał --- M2 Masłów P
28 0 Chmielewski Grzegorz --- M3 Kielce P
29 0 Chruściel Przemek BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 KIELCE P
30 43 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K1 Kielce P
31 0 Cioch Cezary --- M2 Skaryszew P
32 64 Cudziło Łukasz --- M1 Kielce P
33 9 Czajka Sylwia OSTROBIEC K2 Ostrowiec Świętokrzyski P
34 49 Czaplarski Jakub --- M2 Chęciny P
35 0 Dalka Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
36 0 Depta Michał --- M1 Kraków P
37 78 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M2 Kielce P
38 0 Dubowik Izabela --- K1 Piekoszów P
39 38 Dulak Robert --- M2 Kielce P
40 40 Dulak Anna --- K2 Kielce P
41 46 Dulewicz Marcin --- M2 Kielce P
42 0 Dutkiewicz Iwona --- K2 Kielce P
43 0 Dziedzic Andrzej --- M3 Dąbrowa Tarnowska P
44 0 Dziewierz Przemysław --- M2 kielce P
45 0 Filak Tomasz --- M1 Kłobuck P
46 5 Furmańska Dorota SKRZYDLACI DZIECIOM K2 Kielce P
47 62 Gacek Mariusz --- M1 Kielce P
48 0 Gaik Natalia --- K1 Kielce P
49 0 Gałkowski Artur --- M2 Kielce P
50 1 Gawroński Jakub STOK TEAM M1 Kielce P
51 0 Gawroński Jakub STOK TEAM M1 Kielce P
52 0 Gawroński Marcin --- M2 Szczekociny P
53 0 Gawroński Tomasz PŁYWALNIA MIEJSKA W JĘDRZEJOWIE M1 Jędrzejów P
54 0 Gądek Tomasz --- M2 Kielce P
55 0 Głuszek Tomasz --- M1 Kielce P
56 0 Goliat Damian BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
57 0 Gołonowicz Grzegorz --- M1 Kielce P
58 0 Gozdek Radek BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Warszawa P
59 0 Górski Szymon BBM/KKL KIELCE M2 Kielce P
60 0 Grochowina Bartosz --- M1 Kielce P
61 0 Grochowina Dawid --- M1 Łagów P
62 39 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
63 0 Grudzińska Aneta SZYBKA GRUPA BUKOVINA K2 Busko-Zdrój P
64 55 GRUSZKA GRZEGORZ --- M2 PIEKOSZÓW P
65 0 Gruszka Łukasz --- M2 Łagów P
66 32 Grzelec Adam ZABIEGANI W KIELCACH M3 Kielce P
67 33 Iwan Czesław WIKAM KIELCE M3 Kielce P
68 0 Jabłoński Łukasz --- M1 Kielce P
69 0 Jackowski Zbigniew --- M3 Jędrzejów P
70 0 Jagodzki Daniel --- M1 Kielce P
71 51 Jas Tomasz --- M2 Łopuszno P
72 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
73 0 Jęczmiński Adam --- M2 Kielce P
74 0 Kaleta Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 kielce P
75 0 Karaś Michał --- M2 Nowy Targ P
76 69 Karcz Mariusz --- M2 Baćkowice P
77 0 Karwacki Mateusz --- M2 Kielce P
78 12 Kęcka Adrianna --- K1 Kielce P
79 0 Kierczyńska Wioletta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Brzeziny P
80 0 Klasińska Paulina 5 SÓW PIŃCZÓW K1 PIŃCZÓW P
81 0 Kloczkowski Jerzy --- M2 Szydłowiec P
82 2 Kobak Sylwia --- K2 Kielce P
83 0 Kobierska Anna ZABIEGANI W KIELCACH K1 Kielce P
84 0 Kolasa Marek --- M3 Kielce P
85 0 Konarski Paweł KIELECKI BIEGACZ M2 Piekoszow P
86 0 Kornecka-Cielibała Aneta SOBKÓW BIEGA K2 Sobków P
87 0 Kosierkiewicz Grzegorz --- M2 Kielce P
88 61 Kosmala Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
89 0 KOSYK OLEKSANDR --- M2 Kielce P
90 52 Kotwica Piotr ZABIEGANI W KIELCACH M1 Kielce P
91 70 Kowalczyk Ola --- K2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI P
92 72 Kowalczyk Renata BIEGAM DLA SIEBIE K2 Kielce P
93 0 Kowalczyk Aleksander --- M2 Dzierążnia P
94 0 Kowalik Marcin --- M2 Kielce P
95 0 Kozyra Marek BBM/KKL KIELCE M3 KIELCE P
96 0 Krzesimowski Damian --- M2 Kielce P
97 0 Krzysztoszek Jakub --- M2 Kielce P
98 0 Ksel Agata --- K1 Masłów P
99 0 Kuczera Damian --- M1 Zielona Góra P
100 0 Kuczera Natalia --- K1 Zielona Góra P
101 0 Kukla Łukasz MIX SPORT TEAM M2 Kielce P
102 57 Kulesza Paweł --- M1 Kielce P
103 0 Kulik Marcin --- M2 Borówiec P
104 0 Kusiak Michał --- M1 Kielce P
105 0 Kwarciak Mariusz WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Kielce P
106 0 Kwiatkowski Paweł --- M2 Kielce P
107 0 Kwiatkowski Maciej --- K2 Mąchocice Kapitulne P
108 0 Kwiecień Dawid --- M2 Kielce P
109 0 Lasek Leszek --- M3 Małęczyn P
110 37 Latkowski Kamil --- M2 Miedziana Góra P
111 0 Lejawka Grzegorz TEAM BEZ NAZWY M2 Daleszyce P
112 0 Lejawka Urszula TEAM BEZ NAZWY K2 Daleszyce P
113 79 Lewandowski Marcin SPRINT GORZYCE M1 KIELCE P
114 0 Luciak-Dziewierz Monika BIEGAM DLA SIEBIE K2 KIELCE P
115 0 Łukasiewicz Sebastian KLUB BIEGOWY GEPARD M1 Miedziana Góra P
116 0 Łukasz Tutaj --- M1 tutajlukasz15@o2.pl P
117 58 Łukaszewicz Łukasz --- M2 Morawica P
118 0 Maciąg Ewelina CROSSFIT KIELCE K1 Kielce P
119 0 Madejski Sławomir --- M2 Radkowice P
120 34 Majchrzyk Marta BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Chęciny P
121 4 Majchrzyk Mateusz --- M1 Kielce P
122 0 Maluha Anna --- K2 Ostrowiec Świętokrzyski P
123 0 Manecki Paweł MIX SPORT TEAM M2 Kielce P
124 42 Marchewka Grzegorz SZYBKA GRUPA BUKOVINA M2 Busko-Zdrój P
125 0 Marczewski Andrzej --- M3 Kielce P
126 0 Mazur Łukasz --- M2 Ostrowiec Św. P
127 0 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M2 Skarżysko Kamiena P
128 77 Mazurkiewicz Mariusz KAMRAT TEAM M2 Kielce P
129 0 Mazurkiewicz Mateusz KAMRAT TEAM M1 Kielce P
130 0 Meresińska Iwona --- K2 Kielce P
131 0 Michał Obara --- M2 Kielce P
132 0 Mikuśkiewicz Piotr 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M2 Chmielnik P
133 0 Minner Roman --- M2 Górno P
134 0 Misch Jerzy --- M2 Kielce P
135 0 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 NOWINY P
136 0 Misiorowski Dariusz MOSIR KIELCE M3 Kielce P
137 50 Mochocki Marcin --- M2 KIELCE P
138 0 Moczyński Paweł --- M1 Ostrowiec Świętokrzyski P
139 74 Moćko Jacek --- M1 Zagnańsk P
140 0 Mucha Tomasz --- M2 Kielce P
141 0 Naporowska Monika --- K2 Sitkówka-Nowiny P
142 0 Noga Damian --- M1 Kłoda P
143 0 Nowak Tomek MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M2 Małogoszcz P
144 0 Nowak Karol --- M2 Kielce P
145 0 Olszewski Daniel --- M1 Kielce P
146 59 Olszewski Marcin --- M2 Kielce P
147 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K2 Kielce P
148 0 Osman Mateusz --- M1 Zaborze P
149 0 Palus Malgorzata --- K2 piaseczno P
150 0 Pasak Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
151 0 Pasoń Ilona 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ K1 Oksa P
152 0 Paszuk Marek --- M2 Kielce P
153 0 Patrzałek Iwona WOLBROM TEAM K1 Wolbrom P
154 0 Pawlik Arkadiusz --- K2 Kielce P
155 0 Pietrus Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Bieleckie Młyny P
156 0 Pietrzykowski Sławomir WOŹNIAK RUNNING TEAM M2 Kielce P
157 0 Pięta Marlena OSTROBIEC K2 Ostrowiec Św P
158 22 Podsiadło Wojciech --- M3 Busko-Zdrój P
159 29 Podsiadło Wojciech BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 Kielce P
160 65 Prędota Karol --- M2 Kielce P
161 68 Prędota Mirosław --- M2 Kielce P
162 73 Przeworska Barbara CZARNECKI RUN TEAM K2 Łączna P
163 0 Przyłudzki Janusz --- M3 Mikołów P
164 26 Pulsakowska Barbara OSTROBIEC K2 Ostrowiec Swietokrzyski P
165 0 Rakoczy Marcin --- M2 Kielce P
166 0 RATYŃSKI PAWEŁ --- M1 Główczyn P
167 19 Religa Zbigniew --- M2 Ciosowa Gm. Miedziana Góra P
168 0 Rogula Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
169 0 Ruchomski Wiesław --- M3 Kielce P
170 0 Ruszkowski Cezary --- M3 Kielce P
171 0 Rycyk Grzegorz --- M2 Krasnystaw P
172 16 Rykowska Iwona --- K2 Kielce P
173 17 Rykowski Marcin --- M2 Kielce P
174 0 Rymut Michał --- K1 Nowiny P
175 0 Sadza Anna --- K2 Skarżysko-Kamienna P
176 27 Salwa Jakub --- M2 Kielce P
177 0 Samkevych Stanislava --- K1 Kielce P
178 0 Sebastian Marciniak --- M2 Kielce P
179 56 Siwek Grzegorz ZABIEGANI W KIELCACH M2 Kielce P
180 0 Skobel Robert SZAKAL BIEGA M2 Radom P
181 63 Skrzypek Paulina BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
182 0 Skucińska Martyna --- K1 Jędrzejów P
183 47 Słota Mariusz --- M2 Kielce P
184 14 Słowiński Piotr BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
185 0 Snoch Ryszard --- M2 Piekoszów P
186 0 Sobczyk Adam --- M2 Kielce P
187 71 Sobieraj Kamil MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA M1 Małogoszcz P
188 0 Sobolewski Rafał 5 SÓW PIŃCZÓW M2 Pińczów P
189 0 Socha Norbert --- M2 Skaryszew P
190 0 Sokół Sylwia --- K2 Sędziszów P
191 0 Stachura Damian --- M1 Bęczków P
192 0 Staniec Piotr --- M2 KIELCE P
193 0 Stefanowski Dominik --- M1 Krakow P
194 48 Stelmach Paweł --- M1 Kielce P
195 53 Stępień Renata --- K2 Kielce P
196 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Kielce P
197 0 Stępnik Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 kielce P
198 24 Strzałkowski Marcin WKURW TEAM M1 Kielce P
199 76 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 sedziszow P
200 3 Sykut Alicja --- K2 Kielce P
201 0 Szafraniec Dagmara --- K1 Kielce P
202 0 Szaniecki Piotr --- M2 Daleszyce P
203 15 Szcześniak Robert --- M1 Pionki P
204 0 Szczypek Jacek --- M2 Piaseczno P
205 7 Szlufik Marcin 10 ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ M1 Zagnańsk P
206 0 Szmigiel Klaudia WOŹNIAK RUNNING TEAM K1 Mniów P
207 0 SZPAK DAMIAN --- M3 Tychy P
208 54 Szymańska Jolanta --- K2 Kielce P
209 0 Szymański Arkadiusz --- M2 Warszawa P
210 0 Szypulska Olga MTBCROSS K1 Kielce P
211 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M2 KIELCE P
212 0 Tatarek-Konik Agnieszka MOSIR TKKF "SATURN" CZELADŹ K1 Czeladź P
213 0 Telka Andrzej --- M3 Kielce P
214 20 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M2 Kielce P
215 0 Tulik Przemysław --- M3 Warszawa P
216 13 Turek Kamil --- M1 Nagłowice P
217 0 Tyszewicz-Obara Anna --- K2 Kielce P
218 66 Waszkuć Małgorzata --- K1 Kielce P
219 0 Wawrzyniak Wit --- M1 Lublin P
220 0 Welc Grzegorz --- M2 Chęciny P
221 0 Wieczorek Sławomir --- M3 Kielce P
222 0 Witkowski Tomasz --- M1 Kielce P
223 0 Wojton Karol BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
224 28 Woźniczko Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
225 0 Woźniczko Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
226 0 Wójcik Izabela BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K2 Kielce P
227 0 Wójcik Jakub BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 Kielce P
228 0 Wzorek Ilona --- K1 Morawica P
229 75 Zaczkowski Łukasz STOKOWCZYKI TEAM M2 Kielce P
230 10 Zagórski Rafał --- M2 Brzegi P
231 0 Zalewski Łukasz --- M1 Wilga P
232 0 Zawadzki Mirek --- M1 Kielce P
233 23 Zawłocka Monika MIX SPORT TEAM K1 Morawica P
234 0 Zembik Łukasz --- M1 Warszawa P
235 0 Ziemniak Jarosław --- M3 KIELCE P
236 44 Złonkiewicz Zbigniew --- M3 Kielce P
237 25 Zygan Rafał BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 Kielce P
238 0 Żaczek Łukasz --- M2 Ostrowiec Św. P
239 0 Żebrowska Anna DRUŻYNA W K1 Warszawa P
240 0 Żebrowski Andrzej DRUŻYNA W M3 Wola Kopcowa P
241 0 Żłobecki Piotr DANIEL WOSIK TERVEL TEAM M2 ŚWIĘTOMARZ P
242 0 Żółtak Anna OPOCZNO SPORT TEAM K1 Busko-Zdrój P