Lista startowa 2020-10-18 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Family

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8001 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
2 8156 Biegańska Anna --- FK2 Kielce P
3 8008 Bieniek Małgorzata SSC SUCHEDNIÓW FK5 Radom P
4 8066 Bieniek Igor SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FJ Zapolice P
5 7015 Bieniek Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
6 7016 Bilant Łukasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
7 8036 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
8 8013 Brodzik Paweł --- FJ Bieliny P
9 7007 Brodzik Bartosz --- F0 Bieliny P
10 7013 Bułeczka Kasia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zduńska Wola P
11 7014 Chudy Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zduńska Wola P
12 8093 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
13 8170 Duźniak Paweł PUBLISHING SCHOOL RACING TEAM F3 Krzeszowice P
14 8000 Dziub Paweł --- F4 Milechowy P
15 8002 Dziurska Katarzyna DALESZYCE FK3 Daleszyce P
16 8037 Dziurski Grzegorz DALESZYCE F3 Daleszyce P
17 8144 Dziurzynski Aleksander --- F3 Kraków P
18 8078 Fabiszewski Jakub ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
19 8166 Głowala Bartosz --- FJ Stąporków P
20 8142 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ FJ Stale P
21 8030 Jas Tomasz --- F4 Łopuszno P
22 8167 Jasiński Jakub --- F3 Ostrowiec Św P
23 8168 Jasiński Filip --- F3 Ostrowiec Św P
24 8172 Kacała Igor SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
25 8162 Kałka Mateusz 3T MTB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO F3 Łopuszno P
26 8015 Kamiński Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE F6 Piaseczno P
27 8178 Kasprzyk Rafał DOGONIĆ NAWOJOWĄ GÓRĘ F4 Kielce P
28 7036 Kasprzyk Alicja DOGONIĆ NAWOJOWĄ GÓRĘ FK- NAWOJOWA GÓRA P
29 8038 Kaszewiak Karolina --- FK3 Warszawa P
30 7018 Konopa Zofia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
31 8119 Kosiba Mirosław --- F4 Dębica P
32 8047 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
33 7002 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
34 8081 Kowalik Elżbieta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko-Kamienna P
35 8076 Kowalski Roman --- F4 Sandomierz P
36 7001 Kubicki Jakub VENTO BIKE TEAM DALESZYCE F- Daleszyce P
37 8016 Kupis Tomasz --- F3 Kielce P
38 8179 Lewiński Mirosław ARKOP F5 Klucze P
39 8057 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL F4 Kraków P
40 8174 Łukasik Rafal VELOBIKE BUSKO F4 Busko-Zdrój P
41 7042 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
42 7008 Marek Izabela ROWER-SPORT KIELCE FK- Iwonicz zdrój P
43 8058 Marek Kamil ROWER-SPORT KIELCE FJ Iwonicz Zdrój P
44 8023 Mastalerz Bartłomiej --- F2 Aleksandrów P
45 8020 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Bliżyn P
46 8051 Michta Paweł BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
47 0 Miler Damian --- FJ Radomsko P
48 8125 Mochocki Marcin --- F4 KIELCE P
49 8177 Ochman Amelia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
50 0 Oliwia Skrzypiec --- FK- Czernica P
51 8090 Ordziński Jędrzej --- FJ Stąporków P
52 8059 Ordziński Bartek --- F4 Stąporków P
53 7038 Owczarek Julia SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE FK0 Zapolice P
54 7049 Paciura Mikołaj --- F0 Tarnobrzeg P
55 8175 Pałubska Paulina --- FK2 Rozprza P
56 7032 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F4 Kielce P
57 7033 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE FJ Kielce P
58 8007 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
59 8173 Pawłowski Tomasz VELOBIKE BUSKO F4 Busko-Zdrój P
60 8141 Paździerz Kamil --- FJ Piekoszów P
61 8130 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
62 8091 Pilawski Robert --- F5 Kraków P
63 8176 Piotrowski Łukasz ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
64 7047 Poklasiński Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA GOKIS ZAPOLICE F0 Zapolice P
65 8098 Popiel Artur --- F4 Piekoszów P
66 8006 Przeworski Jakub SSC SUCHEDNIÓW FJ Suchedniów P
67 8040 Przeworski Hubert SSC SUCHEDNIÓW F4 Suchedniów P
68 8077 Ramian Anna --- FK2 Daleszyce P
69 8056 Rożkiewicz Konrad TREK FABRYKAROWERÓW ENDURO TEAM F4 Skarżysko-Kamienna P
70 7030 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
71 7000 Siek Franek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Małęczyn P
72 7003 Sikora Marcel ROCK & ROWER TEAM F- Kielce P
73 7004 Sitek Wiktor --- F0 Bieliny P
74 8169 Skiba Anna IZ SZCZECIN FK5 Stargard P
75 8028 Smoliński Marcin --- F3 Połaniec P
76 8157 Socha Paweł --- F4 25-633 P
77 8042 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F5 Radom P
78 8131 Stachurski Paweł x F4 Kielce P
79 8154 Stawiarski Krzysztof --- F5 Kielce P
80 8094 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
81 8095 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
82 8075 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 sandomierz P
83 8010 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P
84 8003 Tyzo Piotr --- F3 Kielce P
85 8145 Wachocki Bartosz --- F3 Warszawa P
86 8017 Wasilewski Grzegorz --- F4 Starachowice P
87 8031 Wiewior-Aksamit Agnieszka --- FK4 Chęciny P
88 8171 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW F6 Kielce P
89 8061 Wójcik Tomasz --- F4 Pińczów P
90 8096 Zagnińska Katarzyna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU FKJ Kielce P
91 8032 Zyguła Grzegorz BODZENTYN TEAM F2 Bodzentyn P
92 8024 Zyguła Sławomir BODZENTYN TEAM F5 Bodzentyn P
93 8021 Zyguła Karolina BODZENTYN TEAM FK2 Bodzentyn P
94 8009 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FKJ Radom P