Lista startowa 2020-10-18 Bodzentyn MTBCrossMaraton! Fan

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3157 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
2 3117 Bachański Rafał --- M4 OTWOCK P
3 3001 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
4 3223 Barabasz Michał SUPERDROB BIKE TEAM M2 Józefów P
5 3221 Bartosiewicz Mariusz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
6 3030 Bucki Jakub DZIKI STASZÓW MTB M4 Staszów P
7 3187 Bugajski Mariusz --- M4 Sosnowiec P
8 3213 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M4 radom P
9 3054 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
10 3284 Chmielewski Patryk --- M3 Warszawa P
11 3254 Chmielewski Cezary SUPERDROB BIKE TEAM M5 Warszawa P
12 3257 Cieszkowski Paweł --- M2 Nowy Dwór Mazowiecki P
13 3075 Czempik Wojciech --- M6 Warszawa P
14 3060 Dominik Grzela PR KIELCE M2 Kielce P
15 3333 Drzewiecki Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kościelne P
16 3158 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
17 0 Florowski Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Szydłowiec P
18 3298 Garboliński Tomek --- M3 WARSZAWA P
19 3208 Gąsiewska Magdalena --- K3 Warszawa P
20 3309 Gębka Jakub SENGAM SPORT RACING TEAM MJ Zawiercie P
21 3381 Glegoła Tomasz --- M4 Kielce P
22 3058 Gocoł Jakub VELOBIKE BUSKO M3 Busko-Zdrój P
23 3206 Golec Tomasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M4 Warszawa P
24 3106 Grabowska Anna ENEA KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
25 3095 Grenda Kamil SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
26 3091 Grodecki Łukasz POGOŃ APTIV M4 Kraków P
27 3196 Grzesik Bartosz SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Piaseczno P
28 3301 Grzyb Andrzej METROBIKES.PL M3 Kielce P
29 3051 Guła Waldek DZIKI STASZÓW MTB M4 Staszów P
30 3260 Jabłoński Marcel METROBIKES.PL MJ Skarżysko-Kamienna P
31 3108 Jach Rafał --- M4 Skarżysko -Kamienna P
32 3002 Jaszczura Michał TRENUJROWER.PL M3 Przysucha P
33 3025 Kamińska Izabela SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE K3 Piaseczno P
34 3066 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
35 3085 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
36 3121 Kliś Wojciech --- M4 Kielce P
37 3016 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
38 3200 Kołodziej Sebastian SAP SERWIS TEAM M3 Nowiny P
39 3131 Kołomański Kamil --- M3 Kielce P
40 3331 Konopka Michał KONOPKA ROWERY- SERWIS M4 Końskie P
41 3386 Korczyński Daniel --- M3 Branice P
42 3109 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM M5 Skarżysko Kamienna P
43 3107 Kozdroń Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
44 3352 Kozubek Kamil --- M2 Bodzentyn P
45 3370 Krupa Andrzej SUPERDROB BIKE TEAM M5 Otwock P
46 3369 Krupa Emil SUPERDROB BIKE TEAM M3 Otwock P
47 3192 Kruszec Andrzej HARDA HORDA M3 Kraków P
48 3385 Krysiak Adam --- M4 Kamyk P
49 3307 Kulik Marek METROBIKES.PL M4 Puławy P
50 3029 Kupis Michał --- M4 Krakow P
51 3359 Kusowski Łukasz --- M4 Mielec P
52 3382 Kwiek Maciej --- M4 Dębica P
53 3202 Latański Tomasz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
54 3191 Latański Grzegorz MŻAWKA RZECZYCA M3 Sandomierz P
55 3010 Leśniak Anna NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA K2 Częstochowa P
56 3083 Libuda Michał BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
57 3099 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Kraków P
58 3182 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M3 Leszczyny P
59 3193 Majewski Maciej SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M3 Piaseczno P
60 3371 Małyska Emil --- M3 lublin P
61 3009 Maslonkowski Marcin --- M3 Starachowice P
62 3291 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
63 3310 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
64 3084 Michalski Michał SOFAR LKKG TEAM M2 Lublin P
65 3207 Mikołajczuk Łukasz ENEA KS ENERGIA KOZIENICE M3 Warszawa P
66 3378 Misiowiec Mariusz --- M3 Bliżyn P
67 3377 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M5 LUBLIN P
68 3087 Mołotkiewicz Jakub --- M3 Warszawa P
69 3026 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M6 Warszawa P
70 0 Musioł Adam --- M6 BYTOM P
71 3133 Pałubski Zbigniew --- M4 Rozprza P
72 3271 Pióro Szymon --- M3 Wilków P
73 3383 Piwowarczyk Paweł --- M4 kielce P
74 3078 Półjanowicz Małgorzata TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY K3 Warszawa P
75 0 Protsiv Nazar --- M3 Lwów P
76 3089 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM M3 Radom P
77 3103 Radziejowski Tomasz JACHT KLUB NISKO M5 Zarzecze P
78 3039 Ramian Andrzej --- M5 Daleszyce P
79 3384 Rodak Rafał --- M3 SOSNOWIEC P
80 3041 Romaszko Mateusz POGOŃ APTIV M3 Kraków P
81 3064 Rosiński Michał --- M4 Warszawa P
82 3235 Ruchała Michał --- M3 Morawica P
83 3380 Rybka Piotr --- MJ Wilków P
84 3379 Sadowski Michał --- M3 Warszawa P
85 3318 Skrzyniarz Michał --- M4 Nowiny P
86 3070 Skuciński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Morawica P
87 3042 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
88 3110 Sobecki Stanisław VELOBIKE BUSKO M4 Busko-Zdrój P
89 3220 Sojda Rafał --- M3 Kielce P
90 3387 Sozański Piotr 72D ROWMIX JAWA TEAM M6 Krakow P
91 3000 Stachura Marcin METROBIKES.PL M4 Miedziana Góra P
92 0 Staniek robert --- M4 Baćkowice P
93 3105 Stępień Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
94 3040 Stępień Agnieszka POGOŃ APTIV K2 Jędrzejów P
95 3338 Szal Dominika MŻAWKA RZECZYCA K3 Rzeczyca Mokra P
96 3373 Szercer Michał DZIKI STASZÓW MTB M3 staszów P
97 3295 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA M3 Warszawa P
98 3028 Tokar Kamil METROBIKES.PL M4 Kielce P
99 3230 Turek Łukasz NICE JURA BIKE CZESTOCHOWA M3 Czestochowa P
100 3321 Wierzbicki Andrzej RADOM M6 Radom P
101 3073 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
102 3201 Wójcik Mateusz MŻAWKA RZECZYCA M3 Rzeszów P
103 3003 Zapała Grzegorz --- M3 Miedziana Góra P
104 3349 Zinko Tomasz --- M5 Izabelin B P
105 3332 Żurek Robert --- M5 Kraków P